320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ma olen näinud u 80 aastast vanameest, kellel olid West ham united'i toasussid
    Issand, loodan, et mõni gooner ei näinud, siis oleks vana pidand paljajalu koju minema.

    Kommentaar


      GMAIL on tark postkast

      Täna olin väidetavalt ühe kirja saanud, mida postkastis ei näinud. Hakkasin siis rämpsmaili seas tuhnima ja nägin et Proekspert oli mulle tööpakkumise saatnud, mille google minu eest oli prügikasti visanud.

      Kommentaar


        Pealkirjad, mis on tehtud toonil "10 X-i, milleta sa elada ei saa!", viivad reeglina looni, kus on kirjas 10 asja, milleta ma seni hakkama olen saanud.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Pealkirjad, mis on tehtud toonil "10 X-i, milleta sa elada ei saa!", viivad reeglina looni, kus on kirjas 10 asja, milleta ma seni hakkama olen saanud.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Viimane sissekanne totside teemasse pärineb 22. juulist. Oleme mingiks pehmofoorumiks muutunud v?
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Kui massöör mind õlidega mudib, siis vello taltsutamiseks mõtlen jalgpallist - jalgpall on parem kui seks ning seda tõestab ka totside teema unarusse vajumine.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Viimane sissekanne totside teemasse pärineb 22. juulist. Oleme mingiks pehmofoorumiks muutunud v?
                Kus viga näed laita, seal mine ja aita.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Manku võõrsilmängus lühendatakse manku MUN..polegi varem tähele pannud.

                  Kommentaar


                    Esmaspäevahommikune ummik Tartu mnt sissesõidul Peetri küla lähistel. Dickheadlus juhtide seas vohab.

                    Kommentaar


                      Esimene tööpäev peale puhkust võiks olemata olla.

                      Kommentaar


                        Valdo Randpere on ikka täielik kloun.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Manku võõrsilmängus lühendatakse manku MUN..polegi varem tähele pannud.
                          Kodus samasugused MUNNID

                          Kommentaar


                            Kas miski saaks olla veel badassim kui Porsche Cayenne numbrimärgiga OUTLAW1?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Kas miski saaks olla veel badassim kui Porsche Cayenne numbrimärgiga OUTLAW1?

                              Kommentaar


                                Enamus standardolukordade lahendajatest on ilueedid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X