320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    siis oleks hoopis suuremad probleemid

    Kommentaar


      Mul pole ühe päeva jooksul veel kunagi nii palju deja vusid olnud, kui täna Ojamaa teemat lugedes. Pedro kogu aeg postitab sinna midagi ja alati on täpselt sama tekst, mees teeks nagu kopi-peist oma eelnevatest postitustest.

      Ja veel üks tähelepanek on see, et viimasel minutil tehtud asjad kukuvad tihtipeale paremad välja kui pikalt ettevalmistatud asjad.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Tõsiselt, kelle jaoks on loodud sellised teleprojektid nagu "Üksikvanem otsib kaaslast" jne? Just hetked tagasi lõpetasin viimatise osa vaatamise... Paganama hea huumor ju Ma muidugi kahtlen, et see on naljasaatena tehtud, kuid kui nii siis thumbs up. Võtan kohe ilmselt mõne osa veel ette!
        Kui selliseid saateid ainult rohkem oleks, siis poleks midagi lahedamat kui reedeõhtu veeta huumoriprogrammiga! Tõesti mõnus, noh!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Panin tähele ,et mul on võime inimesi hirmutada

          Kommentaar


            Igaast munnid ei tunne parema käe reeegillit~!
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Kui parem käsi panna nii, et magnetvälja jõujooned tulevad peopessa ja väljasirutatud pöial näitab juhtme liikumise suunda, siis väljasirutatud sõrmed näitavad induktsioonvoolu suunda juhtmes.

              Kommentaar


                absoluutselt iga kord, kui ma vaatan 'hetkel aktiivseid kasutajaid', loeb keegi teemat "Kas Kaljuveer ja Co tuleks välja vahetada?".

                pea 4 aastat vana 1-leheküljeline teema.

                Marko, saa üle juba!

                Kommentaar


                  hahahahha see on ju kindlalt tema. keegi peaks vastama midagi umbes "MARKO ME TEAME ET SA SIIN OLED; ME NÄEME SU IGA SAMMU"

                  Kommentaar


                    Naised on mitu korda kehvemad autojuhid kui mehed.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      mis kergelt tuleb, see kergelt läheb

                      Kommentaar


                        Seebikas oli ühel aidsihaigel juventuse särk!
                        My daddy was a bankrobber

                        Kommentaar


                          Tulenevalt sellest, et Porsche ostis ära Volkswageni, omab allakirjutanu tänasest formaal-juriidiliselt Porschet.

                          Kommentaar


                            palju õnne .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Tulenevalt sellest, et Porsche ostis ära Volkswageni, omab allakirjutanu tänasest formaal-juriidiliselt Porschet.
                              see on ikka eriline iroonia, et sellistest keerulistest aegadest võidab luksuskaupade tootja.
                              sina aga mine õhtul oma Porschega Stereo ette ja vaata kas on muutunud ilgeks pussymagnetiks. vajadusel võta ft.com'i väljatrükk kaasa, siis peaks igal juhul mõjuma. kui sa just mustvalgelt ei prindi.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                see on ikka eriline iroonia, et sellistest keerulistest aegadest võidab luksuskaupade tootja.
                                sina aga mine õhtul oma Porschega Stereo ette ja vaata kas on muutunud ilgeks pussymagnetiks. vajadusel võta ft.com'i väljatrükk kaasa, siis peaks igal juhul mõjuma. kui sa just mustvalgelt ei prindi.
                                maksumaksja on mulle värske FT igaks hommikuks lauale tellinud, seega sellega pole muret. sotsiaalses hierarhias olen igatahes liikunud mitu sammu. ma veel ei tea muidugi, kuhu suunas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X