320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh hundid hoiavad kokku.

    minu tähelepanek elust enesest ka siis : Saksamaa alafoorumis on ainult neil õigus kes kõige rohkem perset lakuvad.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Rehve ei tasu veel niipea vahetada.
      Supplies!

      Kommentaar


        Mustlased ennustavad. Ärge kaua vaadake. Panevad needuse peale.

        Kommentaar


          Kõik 12-aastased kannavad nüüd 99% tõenäosusega H&M'i riideid...
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            See uus Elioni Nuti-TV pult on küll aasta ämber...
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
              See uus Elioni Nuti-TV pult on küll aasta ämber...
              millest jutt?

              Kommentaar


                Ma kahtlustan, et jutt käib sellest:


                Tundub suht loll lahendus tõesti.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Kasutan praegu ning ainuke asi mis häirib, on menüü kiirus. Seda pole ollagi, uimane on väga. Pult ise on suht mugav.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    kas see asendab mingi puldi või on lisaks?

                    Mul hetkel on teleri pult ja elioni digiboxi pult. Viimasega teen sisuliselt kõik toimingud ja TV pult seisab ma ei tea kus. Milleks mul seda kolmandat asja vaja on või millisel juhul Elion seda jagab?

                    Kommentaar


                      See on uue menüü jaoks, vana pult ei toimi tollega. Kunagi tulevikus minnakse täiesti üle sellele uuele süsteemile. Pole lugenud või?

                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        ei ole lugenud jah

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kasutan praegu ning ainuke asi mis häirib, on menüü kiirus. Seda pole ollagi, uimane on väga. Pult ise on suht mugav.
                          Ma küsiks siis Sinult kui kasutajalt: kui ma vaatan näiteks kanalit nr 12 ja soovin vahetada kanalile nr 162, siis ma peangi järjest kõik kanalid nüüd läbi klõpsima?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Nii on, mul õnneks alla kolmekümne kanali, seega on kõik norm. Arvan, et selle kanalirohkuse vastu aitab seal lemmiklist. Et teed omale kümme listi näiteks. Neid saab kiirelt vahetada. Kuid vähekene ebamugavam see on jah.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Ma küsiks siis Sinult kui kasutajalt: kui ma vaatan näiteks kanalit nr 12 ja soovin vahetada kanalile nr 162, siis ma peangi järjest kõik kanalid nüüd läbi klõpsima?
                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Nii on, mul õnneks alla kolmekümne kanali, seega on kõik norm. Arvan, et selle kanalirohkuse vastu aitab seal lemmiklist. Et teed omale kümme listi näiteks. Neid saab kiirelt vahetada. Kuid vähekene ebamugavam see on jah.
                              Mis nad on seal lisaks sellele, et peast lollid, ka persest lolliks läinud või? Ma pean endale lähiajal teenusepakkujat valima hakkama ning kui ainus lahendus Elionil on see pult nii piiratud võimalustega siis seda paremad on teiste pakkujate võimalused. Ma tõsiselt ei viitsi mingeid gruppe ja liste teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Ma küsiks siis Sinult kui kasutajalt: kui ma vaatan näiteks kanalit nr 12 ja soovin vahetada kanalile nr 162, siis ma peangi järjest kõik kanalid nüüd läbi klõpsima?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X