320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ivanov peaks olema. Eesti nimedest Tamm, Saar, Kask, Mägi jne.

    Kommentaar


      Tundub, et soccernett müüb kahte sorti reklaame, ühed võib lihtsalt kustutada, kuid osa ei paku võimalust kustutada, ju see on siis vist kallim reklaam.

      Kommentaar


        Igasuguseid soolapuhumise kõikvõimalikesse vormidesse uskujaid on ebameeldivalt palju. Ajalehtedes ka on iga jumala päev mingi suur uudis, kuidas kedagi tabas needus või keegi soolapuhuja teab kuidas elus asjad käivad. Kogu värgi juures on ebameeldiv ka see, et sellised usklikud peavad ennast eriti valgustatuteks, justkui teadusliku ilmapildi pooldajad on need, kellel midagi kahe kõrva vahel viga.

        Kommentaar


          1. Trennis

          Plätudega jõmme on vähemaks jäänud ja tabletitega tibisid on juurde tulnud (võõreldes mingi 5a taguse ajaga)


          2. Pood

          Maximas olid korvid sissekäigu juurest otsa saanud, ilmselt kassade juures hunnikus. Kari vanureid ootab ukse juurdes, et keegi äkki kunagi need korvid sinna tooks. No tra kus on inimestel aega üle, et seal vahtida. Vanurid ja mõlemast zoost.

          Kommentaar


            Ma tunnen ainult lihasevalu ja südamevalu, kuid see nädal pole trenni jõudnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Detsembri keskpaigas juubeli tähistamine on juba ette nurjunud üritus.
              Haah, ma olen iga viie aasta tagant sunnitud juubelit tähistama jõulude ja vana-aasta õhtu vahepeal. Täiesti mõttetu üritus, lihtsam oleks üksi peegli ees juua
              308

              Kommentaar


                Kõik tänased ja eilsed KHL mängud lõppesid Under 5,5 väravaga, mille keskmine koefitsent KHL liigale on 1,5. 1,5 astmes 14 on muideks 291 (kõikidele lotosõpradele).
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  "Nägin avariid aga ei saanud aru kumb süüdi oli, sest kumbki osapooltest ei olnud BMW"

                  Kommentaar


                    Mis teema selle eluaegse garantiiga on? Kas tõesti arvatakse, et ma elan nii vähe?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Mis teema selle eluaegse garantiiga on? Kas tõesti arvatakse, et ma elan nii vähe?
                      Kauba elu pikkune garantii. Ehk kui midagi juhtub, on ka kauba elu läbi.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Teadus - ja ajaloo kanalitel asenduvad asjalikud saated usa lõuna redneckide realityshowdega, mis on põhimõtteliselt üks samm enne ajusurma.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Nonii, vahelduseks FBlt mõni selline uuendus, millest võib midagi kasu ka olla lõpuks. Harjumatu kuidagi.

                          Pean silmas siis seda, et chatis näitab ära, kas inimene on "online" läbi telefoni ("Mobile") või siis reaalselt online ("Web") !

                          Kommentaar


                            Ja siis kolmas variant, näiteks "35m ja mobla märk" tähendab siis et olin viimati 35min tagasi moblaga online ja vahepeal pole muu seadmega sisse loginud?

                            Ja neljas variant "mitte sittagi" tähendab et olin kunagi arvuti taga sisse loginud aga tra teab millal?

                            Kommentaar


                              küsimus on vist puhtalt selles, kas on spets fb chati app installitud? täna ta igal juhul mulle seda pakkus, varem pole nagu tähele pannud.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                ah nii. Äkki tõesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X