320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Matchy on naine
    My daddy was a bankrobber

    Kommentaar


      Algselt postitas Gairi
      Eiei. Naised on koogikesed, aga vahest ilma glasuurita

      Auguga koogid.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Sitarida pole kohturida
        AILTON

        Kommentaar


          Loengu ajal ei tohi naljateemasid lugeda. Jätab veel imeliku mulje teistele.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            nagu kunagi üks elu hammasrataste vahele jäänud härrasmees ütles:,,Elu on nuss, aga nuss on hea''.

            Kommentaar


              Mingid pontsikud siis, Rein?
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Auguga koogid.
              Algselt postitas Gairi
              Eiei. Naised on koogikesed, aga vahest ilma glasuurita

              Kommentaar


                Teadmiseks elanikkonnale: "Tunneli lõpus paistnud valgus otsustati kokkuhoidu silmas pidades kustutada."

                Kommentaar


                  "Majandussurutis on süvenenud nii hirmsalt, et tütarlapsed on sunnitud abielluma armastusest!"
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    • Elu peatee on sile ning sirge, kuid inimesed kõnnivad meelsamini mööda kõrvalradasid.
                    • Elu on raske. Millega võrreldes?
                    • Ma ei mõista elu, loodetavasti on see halb nali.
                    • Elu on üks suur joonimine: millele eile joone alla tõmbasid, sellele tõmbad täna peale.
                    • Elu on kui autopesula, kust proovid jalgrattaga läbi sõita.
                    • Elu on lihtsam, kui sa arvata oskad: võimatu tuleb lihtsalt heaks kiita, möödapääsmatuga hakkama saada ning väljakannatamatut taluda.
                    • Vihma ajal ei laena keegi vihmavarju.
                    • Kaja vastab sulle alati!
                    • Tegelikkuse vastu võib üksnes kujutlustega võidelda.
                    • Teiste elu näib alati parem, kui see tegelikkuses on.
                    • Tõde on nende tarvis, kes seda taluvad.
                    • Elu on vaid üks suur enesepettus.
                    • Elu on kui golfipall: see saab pidevalt palju lööke ning lõpetab oma teekonna augus.
                    • Elu: paanika põlevas teatris.
                    • Ära võta elu liiga tõsiselt. Tõsine on see ju niigi.
                    • Elu on kui raskesti mõistetav nali. See ajab naerma alles siis, kui oled õigesti aru saanud.
                    • Tähtsaim vahetegemine, mille võib elu jooksul ära õppida, on see, kas võtta tööd või iseennast tõsiselt. Esimene neist on vältimatu, teine oleks aga katastroofiline.
                    • Elus on alati ka midagi lihtsat. Kui nuttu pidurdada ei suuda, on see naeru puhul lihtsam.
                    • Vaatamata suurtele kuludele on elu ikkagi populaarne.
                    • Elu on nagu WC-paber. Mõnikord pühib hästi, teinekord aga halvasti.
                    • Paljud kõnnivad läbi elu mõeldes, et pole kunagi midagi suurt saavutanud. Ja õigus neil ju ongi.
                    • Parimaid asju saab elus tasuta, miks aga paremuselt järgmised nii kallid on?
                    • Olen elu kohta kaks sõna selgeks saanud: see jätkub!
                    • Miks elu on alati seal, kus mind pole?
                    • Elu on kui teatrietendus. Alati ootad, et järgmine vaatus oleks parem.
                    • Pessimistil on hea elu: tal on kas õigus või on ta meeldivalt üllatunud.
                    • Kui küsid kelleltki teed, vastab ta ilmselt: "Minagi olen siin esimest korda."
                    • Keset teed on sageli ohtlik käia. Seal saab ju mõlemalt poolt müksusid.
                    • Maohaavad ei tule sellest, mida sööme, vaid sellest, mis meid sööb.
                    • Teadmiseks elanikkonnale: "Tunneli lõpus paistnud valgus otsustati kokkuhoidu silmas pidades kustutada."
                    • Kui katus kaela kukub, oleks targem tõdeda, et vaade taevasse on tõesti kaunis.
                    • Teised kaotavad võtmeid, mina aga uksi.
                    • Ära pane oma head enesetunnet tähele, see läheb üle.
                    • Sirgest teest saab kergesti jagu, kui julged vahel kõrvalrajale astuda.
                    • Kas muretsed iga praksatuse pärast, mis su jalavarjude alt kostab?
                    • Kui karta pimedat, hakkab varsti hämaruski hirmutama.
                    • Loomulikult olen ma mõistuse juures- hääled kinnitavad seda.
                    • Kui aeg otsa saab, pole sõnadel enam mõtet.
                    • Ma pole psühhiaater. Olen lihtsalt segiolemisega kursis.
                    • Inimene on rauast tugevam, kivist kõvem ning roosist hapram.
                    • Hull on tore olla siis, kui keegi ei näe.
                    • Mul pole vaimsete häiretega probleeme, ma naudin neid.
                    • Üksindusel on tore külas käia, kuid kurb tema juurde elama jääda.
                    • Mõnikord tuleb kõik kaotada, et midagi muud asemele saada.
                    • Märjal on päris ükskõik, kui palju sajab.
                    • Unistus, millest loobusid, ei saanud kunagi võimalust.
                    • Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see, et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
                    • Enne kui oks murdub, on raske aru saada, kui palju see painduks.
                    • Alles siis, kui tiivad on katki, mõistad, kuhu tahtsid lennata.
                    • Kes pole kunagi kibedaimast kibedaimat maitsnud, ei mõista iialgi elu magusaimat magusust.
                    • Sageli peetakse oma seljakotti seni raskeimaks, kuni proovitakse teise oma.
                    • Kes on põhjas ära käinud, oskab pisiasjadest rõõmu tunda.
                    • Kindlustunne on see, kui võid ära eksida, kartmata mõistust kaotada.
                    • Ka vaikuses võib vastus peituda.
                    • Reegel1: ära muretse pisiasjade pärast!
                    • Reegel 2: kõik on pisiasjad

                    Kommentaar


                      Üks koer haugub varju peale , sada koera hauguvad haukumise peale
                      My daddy was a bankrobber

                      Kommentaar


                        Samuti hauguvad koerad minu peale Absoluutselt kõik koerad..

                        Kommentaar


                          Jalgpall ei ole siiski parem kui seks, ma arvan et Sal-Salleril olid halvad kogemused lihtsalt...
                          When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

                          Kommentaar


                            Matemaatika esimese tunnina suudab terve päeva ära rikkuda!

                            Kommentaar


                              Politoloog Rein Ruutsoo sõnul tegi kohus poliitiliselt õige otsuse, kui mõistis pronksiöö korraldamises kahtlustatavad mehed õigeks.


                              Milleks vaja sellist jama kirjutada? Kohus tegi poliitiliselt hea otsuse?! No palun
                              Milleks üldse seda otsust nüüd nii palju jahvatada, täiesti mõttetu ju, kas tõesti pole millestki paremast kirjutada?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                http://www.delfi.ee/news/paevauudise...95961&l=fplead

                                Milleks üldse seda otsust nüüd nii palju jahvatada, täiesti mõttetu ju, kas tõesti pole millestki paremast kirjutada?
                                hmmm, kui nüüd veidi mõelda siis.. ei? no ütle kui tihti sa üldse eesti meedias või ajalehtedes näed eesti kohta midagi huvitavat või midagi sellist, mis ei puuduta ainult poliitikute, rikkurite vms elu?
                                When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X