320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

    ühed on esimese põlvkonna migrandid (Tolik ei anna siiamaani eestikeelseid intervjuusid),
    teine põlvkond on siin üles kasvanud, neid ei saagi võrrelda
    täis oled? seda ma räägingi ja näide oli toodud just ilmestamaks kodanik kesale pointi, miks minu jaoks ei ole oluline kas inimese nimi on jaan või dmitri, kui ta on lojaalne, eestimeelne ja keelne. just et jalka koondise vene nimega poisid on nagu rohkem šmigunni või novosjolovi tüüpi ja kahjuks hokimeeste hulgas leiab tihti pigem tsirkovasid

    Kommentaar


      Kuskilt torkas silma,et tüüp,kes RagnSellsi eest Lasnagorskis vanapaberit tuuri pani oli Chelsea fänn!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        Kuskilt torkas silma,et tüüp,kes RagnSellsi eest Lasnagorskis vanapaberit tuuri pani oli Chelsea fänn!
        Kes ennast süüdi tunnistab? Minul on alibi olemas ja wordprez on Tartus.

        Kommentaar


          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          Kes ennast süüdi tunnistab? Minul on alibi olemas ja wordprez on Tartus.
          Bussid rongid sõidavad

          Kommentaar


            Viimasel ajal on mitu tegelast foorumis virtuaalselt kõnetanud kassasabas kokkupuutunud inimesi. No tegelt ka arvate et need mammid tulevad siia foorumisse teie vabandusi või nurisemist lugema? Kui midagi neile öelda on, siis oleks seda mõistlik kohapeal teha.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Tegelikult on elu päris ilus ja asjad lähevad Eestis hästi. Mitte ideaalselt. Saaks paremini. Aga juba jauran ise liiga pikalt. Head ööd uuesti. Ehk saite aru, mida ma öelda tahtsin. Ühtlasi palun vabandust oma solvavate, provotseerivate, agresiivsete ning rumalate postituste eest, mida ma aegajalt siia foorumikeskkonda jätan. Olge mõnusad. Head ööd uuesti. Ja palun vabandust.
              Jõuluaeg hakkab saabuma.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                tofoa on jooma kukkunud? Mitte üldse paha pärast, aga öiseid naljakaid poste on sadama hakanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  tofoa on jooma kukkunud? Mitte üldse paha pärast, aga öiseid naljakaid poste on sadama hakanud.
                  Nonäed, nüüd tõmbasin su küll lohku! Siis ma olen ikkagi ju meeldiv foorumlane ja pakun sinule ka midagi.

                  Kolmapäevaõhtused postid olid joogised. Ülejäänud kained.

                  #heainimene, #positiivnekarakter, #teiesõber
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Nonäed, nüüd tõmbasin su küll lohku! Siis ma olen ikkagi ju meeldiv foorumlane ja pakun sinule ka midagi.

                    Kolmapäevaõhtused postid olid joogised. Ülejäänud kained.

                    #heainimene, #positiivnekarakter, #teiesõber
                    Mis sul juhtunud on Silver? Kas tõesti peab see teooria paika, et enne aastalõppu on vaja foorumis lolliks minna, et siin kõik sind auhindade teemas ikka ilusti ära märgiks?

                    Kui see sulle nii tähtis on, siis ma annan kõik oma hääled sulle, mul kahju pole. Noh enne Raio lahkumismängu pead mulle muidugi selle eest ühe õlle välja tegema baaris, aga sa noorpoliitik, tead küll kuidas need asjad käivad.

                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    Tofoa aitab ka, sa oled nagu mõni eit kellel ennast koguaeg vaja näidata. Me teame küll, et sa olemas oled.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Pärnu - Tallinn liinil, Elroni rongis on vägagi viisakas nett. Harjumaa piires on see väga putsis.

                      4699671.4 bit/sec
                      4589.5 Kbit/sec
                      4.5 Mbit/sec
                      573.7 KB/sec
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Pärnu - Tallinn liinil, Elroni rongis on vägagi viisakas nett. Harjumaa piires on see väga putsis.

                        4699671.4 bit/sec
                        4589.5 Kbit/sec
                        4.5 Mbit/sec
                        573.7 KB/sec
                        Tartu-Tallinn liinil Tartust Rakkeni pole isegi telefonilevi enamiku ajast.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Tartu-Tallinn liinil Tartust Rakkeni pole isegi telefonilevi enamiku ajast.
                          Ida suuna rongides wifi on vaid tallinna piires...... Sebe bussides samal suunal wifi on ka nominaalne.....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Öiseid postitusi on hea kiire lugeda, mõni üksik kuvatakse. See ei saa juhus olla, et just öised lahmijad on enamasti igno all. Ja need mõistlikud inimesed ei peaks ka sellisel kellaajal trollidega vaidlema. :P
                            Mina ju ei ole igno all
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Sattusin telekat vaatama. Parasjagu käis reklaam. Järjest tulid: monster high, lego star wars, disney rapuntsel, mudelautode, ja veel mingit lego ja disney pasa reklaamid. Nii mingi 6 minutit järjest. Siis hakkas Jääaeg. Nii jõhkrat spetsialiseerumist polegi varem tähele pannud. Tavaliselt ikka tavalist reklaami ka sekka, aga praegu oli ainult lego ja disney crap.

                              Kommentaar


                                Jõulud ju tulemas
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X