320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.hoodhorkerz.com + http://petapixel.com/2015/02/25/watc...h-photographs/ = Jack Whilshere sa võid mulle armastuskirja kirjutada
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Outrage and horror as Isis destroys ancient Assyrian site of Nimrud - mingite sitaste kivide lõhkumine läheb mulle rohkem hinge kui inimestelt peade noppimine.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Assüüria naised on kenad! Minu lemmik:

        Kommentaar


          Neivelt on küll ikka isane populist raisk.

          Koguaeg tuleb ülilihtsustatud jutuga välja kust väga olulised nüansid välja jäätud. Kõigepealt oma ulmelise alampalgaga ja nüüd sellega.

          Kurat, sellest immigrantide maksutulust tuleb raudselt mingi 80% ülemisest kvartiilist, kõige helgemate/edujanulisemate pealt. Nemad oleksid läinud igal juhul (kui päris P-Korea stiilis piire kinni ei paneks). Seega ei ole suurt vahet kas lasta lüpsta häid talente ELiga või ELita...

          Kommentaar


            Hommikuse, töökoha garderoobis läbiviidud, kontentanalüüsi tulemusena võib tõdeda, et ma olin ainuke, kes uskus eilse pealt kevade saabumist.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Väga lahe, et eesti inimesed on järjest vähem hakanud cocat jooma, et ettevõte peab juba selliseid meeleheitleke samme tegema.

              Märtsist võib oma ukse tagant leida ootamatu üllatuse: Coca-Cola palgatud punastes riietes inimese, kes pakub pastatooteid ja pudeli Coca-Colat.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Väga lahe, et eesti inimesed on järjest vähem hakanud cocat jooma, et ettevõte peab juba selliseid meeleheitleke samme tegema.

                http://tarbija24.postimees.ee/311099...te-eesti-kodud
                Maggil on pastatooteid?

                Kommentaar


                  Ma nägin ainult artiklit, et keegi jõudis juba kaevata kuna CC tema ukse taha ei tulnud. Nüüd sain lõpuks ka teada mis põhjusel nad seal käima oleksid pidanud. Aitäh.
                  CC teeb vist praegu reklaami, et CC sobib pasta kõrvale? Mulle on alati arusaamatuks jäänud kuidas sellised asjad siduda suudetakse.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Ma nägin ainult artiklit, et keegi jõudis juba kaevata kuna CC tema ukse taha ei tulnud. Nüüd sain lõpuks ka teada mis põhjusel nad seal käima oleksid pidanud. Aitäh.
                    CC teeb vist praegu reklaami, et CC sobib pasta kõrvale? Mulle on alati arusaamatuks jäänud kuidas sellised asjad siduda suudetakse.
                    Guugeldasin, et Maggi pastatooted on pmst kiirnuudlid. Ehk siis inimesele, kes sööb kiirnuudleid, sobib coca cola kõige juurde.

                    Kommentaar


                      Mind häiris artiklis
                      Tegemist on pilootprojektiga ning kui kampaania tarbijate poolt positiivse tagasiside saab, siis kaalub ettevõte selle laiendamist ka teistesse linnadesse.
                      Samas pole mainitud ära, mis linnas siis algupäraselt asi toimub. ÖÖööö pakun Tallinn? Tallinn pole kõige naba.
                      Last edited by sanderos; 11.03.15, 14:15. Põhjus: naba
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                        Samas pole mainitud ära, mis linnas siis algupäraselt asi toimub. ÖÖööö pakun Tallinn? Tallinn pole kõige naba.
                        Iseenesest ilus žest, et üldse mainiti, et Eestis on teisi linnu ka.

                        Rauulod ja muud (tal)linnapeded siin foorumis pidevalt kasutavad "linn" = "tallinn" ja "maa" = "muu Eesti" terminoloogiat.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Iseenesest ilus žest, et üldse mainiti, et Eestis on teisi linnu ka.

                          Rauulod ja muud (tal)linnapeded siin foorumis pidevalt kasutavad "linn" = "tallinn" ja "maa" = "muu Eesti" terminoloogiat.
                          Tallinn on Eesti, muu on maa. Maakad ja värki.. teate küll.

                          Aga tõsiselt rääkides, nali naljaks aga kunagi mittetallinnlasena mõtlesin, et kas tallinnlased on lollakad, et kui neilt küsida kus nad elavad, siis hakkavad linnaosadest rääkima ning elust üldse rääkides ei mõtle välja poole Tallinnat. Nüüd, üle kümne aasta tallinnlasena pean tõdema, et mõttemall on samas suunas läinud ehk kus kohas ma elan - linnaosa ja kui pole linnast pole juttu, siis on loomulik, et jutt käib Tallinnast.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Tallinn on Eesti, muu on maa. Maakad ja värki.. teate küll.

                            Aga tõsiselt rääkides, nali naljaks aga kunagi mittetallinnlasena mõtlesin, et kas tallinnlased on lollakad, et kui neilt küsida kus nad elavad, siis hakkavad linnaosadest rääkima ning elust üldse rääkides ei mõtle välja poole Tallinnat. Nüüd, üle kümne aasta tallinnlasena pean tõdema, et mõttemall on samas suunas läinud ehk kus kohas ma elan - linnaosa ja kui pole linnast pole juttu, siis on loomulik, et jutt käib Tallinnast.
                            Ehk sa jääd lollimaks vaikselt?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Ehk sa jääd lollimaks vaikselt?
                              Ilmselt.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Väga lahe, et eesti inimesed on järjest vähem hakanud cocat jooma, et ettevõte peab juba selliseid meeleheitleke samme tegema.

                                http://tarbija24.postimees.ee/311099...te-eesti-kodud
                                See komejant pole tegelikult midagi uut. Aastaid ca 15 tagasi jagasid onud Coca Cola veoki pealt linnades ja külades tasuta pudelisi, tuleb selline asi meelde.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X