320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dortmundi - Bayerni mängu eel Eurosport 2 peal poolakeelne stuudio? pole varem tähele pannud.

    Kommentaar


      Ma pole ka varem tähele pannud. Ehk sellepärast, et Poola enda staarid mängivad. Pisczek annab nüüd vaheajal intervjuud ka.

      Kommentaar


        Lembitu Kuusega on varsti kutu-piilu.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ma ei viitsinud artiklit lugeda, kuid milleks peab loobuma nn kaugloetavast arvestist? See ju väga mugav värk. Milles probleem üldse, et sellest on jutt valmis tehtud?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Kapo jälgib sind läbi selle arvesti.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Kapo jälgib sind läbi selle arvesti.
              Et vaatab, kuna ma näiteks pesumasina tööle lükkasin või kas kasutan põrandakütet vannitoas?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                nu põhimõtteliselt saaks/tuleks loobuda google'st, facebookist, isegi internetist, moblast, lauatelefonist... kõige selle kaudu annab ju luurata, võibolla isegi efektiivsemalt
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  nu põhimõtteliselt saaks/tuleks loobuda google'st, facebookist, isegi internetist, moblast, lauatelefonist... kõige selle kaudu annab ju luurata, võibolla isegi efektiivsemalt
                  Ei aita, siis saadavad mehed peale, kui tehnika alt veab.

                  Kommentaar


                    Selveri paberkotid on ebausaldusväärsed.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Selveri paberkotid on ebausaldusväärsed.
                      Pole küll uurimustööd teinud, kuid on jäänud silma, et nende paberkott maksab kõige rohkem (0,27€ ?). Mõnes poes maksab paberkott isegi kilekotist vähem.

                      e: ja ma ei pea silmas sekspoodi
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Mõnes poes maksab paberkott isegi kilekotist vähem.
                        Olen Rimis seda tähele pannud kui sinna kogemata sattunud olen. Mujal on planeeritult oma kott kaasas.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Rimis jah on paberkotid juba mõnda aega põhilised: kümme senti tükk. Ma isegi korduvkasutan neid. Täitsa hästi peavad vastu, aga raske taaraga ei hakka riskima. Sangakinnitused vist nõrgim koht.

                          Kommentaar


                            Muretsege paar riidest kotti ja ei pea enam paber/kilekottidega mässama. Säästate loodust ka. Pole vaja ka igat banaani/õuna/tomatit eraldi kilekotti toppida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Muretsege paar riidest kotti ja ei pea enam paber/kilekottidega mässama. Säästate loodust ka. Pole vaja ka igat banaani/õuna/tomatit eraldi kilekotti toppida.
                              Idee on üllas, aga siis peaks see kott igal ajal ja igal pool kaasas olema.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Nõuka ajal oli see võrkkott, et "äkki midagi kusagil jagatakse", see tuleks kasutusse võtta, mahub kenasti taskusse ja puha.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X