320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin Kesa intekat ja mõtlesin siis ka vanades spordilehtedes ringi tuuseldada.
    Igaljuhul päris vinged.

    Eesti spordileht 13 jaanuar 1923
    Üks suvaline leid - ''409.131 JALGPALLIMATSHIon pidanud Saksa meeskonnad läinud hooaja jooksul, milles 24.206 meeskonda 5.727.834 mängija, vahekohtuniku ja Iiinimehega on esinenud. Võistluste jooksul on juhtunud 917 õnnetut juhust, seega iga 1000 võitsluse kohta 2,21 juhust.''

    ''
    ''ITAALIA - SAKSAMAA
    vaheline võistlus Milanos 1-sel jaanuaril s.a« lõppes ootamatult Itaalia võiduga 3:1Kunni veerand tund enne lõppu juhtis mängu Saksamaa tagajärjega 1 :0. Siis aga hakkasid lõunamaalased vaimustatud 20.000-lise päältvaatajatehulga õhutusel pääle suruma ja suutsid sakslasi „näost ära lüüa". Tuleb tähendada, et Itaalia uus tõusev suurus jalgpalli alal on ja 1921 aastast saadik kaotust pole saanud.''

    edit: link ka http://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=cl...txTA----------

    Kommentaar


      Roadtrip Eesti-Läti-Leedu-Poola-Tšehhi-Slovakkia-Ungari ja tagasi - Eestis on kõige odavamad kütusehinnad.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Soome koondise uus peatreener on Lindpere endine treener Hans Backe.

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          Saabusin nädala alguses Wackenist-sealt selline lugu . Kamraad Habe määgis koos suvaliste taanlastega reedehommikust,liitusin ja avastasin,et taanlane nõuab,et kuida hääldada sjillamäe kalev,lisaks purskas mees välja ka flora tallinn ja levaadija ja ...aga mehel oli mure,et kuidas hääldada meie jaoks Paide Linnameeskond. Ja siis tuli pauk -aga teil on teine linnjjaameeskond veel? Pjjjarnõu ?Kuda Odense lähistelt olevad mehed teavad Eesti jalgpalliklubisid. Kusjuures sepad väitsid,et kõik Taani naiskäsipallikoondislased on lesbid. Ja neile meeldis Cannibal Corpse! Vot selline lugu!
          Kuri kahtlus, et kohutsin selle kamraad Habemega Viru Folgil. Laupäeva õhtul, pealava kõrval, enne kui Taani metal bänd peale tuli. Igatahes üks vägeva habemega mees istus meie lauda ja ütles, et on Habe. Roskilde särk seljas ja Wackeni käepael jätkuvalt ümber oli ta selle üle väga uhke. Suurt tema jutust kahjuks aru ei saanud, tea kas süüdlaseks palju õlut või võimas habe. Igatahes uuris korduvalt meilt, et kes see esineb. Kuna nime ei teadnud, sai vastatud lihtsalt Taani folk metal bänd (hiljem meil keegi tark teadis, et Svartsot), see vastus teda aga ei rahuldanud või siis lihtsalt ei püsinud meeles. Tõi veel välja, et tal Rakveres on üks kamraad, kellele on südamelähedased Grossi tooted ja lisaks sellele on seitsme baari keeld. Kahtlesin, et kas siin üldse on nii palju baare ja edasisest ma enam aru ei saanud. Läksin võtsin ise hoopis uue õlle.

          A ja, tal oli veel mingi soomlasest klemm, kes ka lauda istus. Olla Eesti jõudes bussiga Kohtla-Järvele sõitnud ja siis mööda rannaäärseid teid neli päeva folgi poole pedaalinud.

          Kommentaar


            Random tähelepanek nr 4132 - venelased kasutavad internetis ilma silmadeta smailit ))). Vahel on tore vaadata, kuis keegi netis Venemaad kaitsma kukub, muidu perfektne eesti keel, aga need smailid reedavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Tõi veel välja, et tal Rakveres on üks kamraad, kellele on südamelähedased Grossi tooted ja lisaks sellele on seitsme baari keeld.
              See on Jasper ju.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ja täpitähtedest ka tihtipeale lugu ei pea. Isegi kui algne sõna on "küsin".

                Aga mul selline tähelepanek või siseinfo või ettekuulutus või vandenõu. Vedelesin massaažilaual ja massöör rääkis, et tema ikka vaatab neid jalgpallureid ja näeb nende sisse. Näiteks Rooney on meeletult pinges (ma ei saanudki aru, kas lihaspinges või lihtsalt krampis), et nii hirmsasti tahab ja püüab, aga suure pinge tõttu ei õnnestu. Ja Mourinho on väga kuri. Ta on nii harjunud olema alfa, et on kogu aeg kõikidega kuri ja kui ta kohe pensionile ei lähe, siis ta sureb varsti ära, kuna tal on sellised väsinud silmad.
                We can only hope.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Tähelepanek endast.
                  marathon100.com´is oleva kalkulaatori järgi olen pikamaa jooksja.
                  Kui panen sinna oma selle aasta kiireimini joostud 10km aeg v laupäeval joostud harku järve 6.6km aeg, arvutab süsteem, et peaksin poolmaratoni ära jooksma 1h48minutiga..panen aga sinna oma eelmise aasta joostud kiireima poolmaratoni aja 1h45min, ütleb, et peaksin 10km ära jooksma 47minuti ja 20 sekundiga, aga selle lähedale ma pole veel kordagi 10km jooksnud...

                  Aga noh, need vaid mõne minutilised vahed, ei midagi suurt aga tuleb tunnistada, et pikemat distantsi joostes tunnen end mugavamalt küll.
                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  1.45se poolmaratoni ja 47:20 10k vahe keskmise kilomeetri tempos on 15 sekundit ehk 4:59 vs 4:44.
                  Raske uskuda, et esimest suutev ei teeks teist ära.
                  Sul oli õigus...olin õnnelik, et üleeelmine nädal tegin oma 10km rekordi 47:20...täna rakvere ööjooksul 45.04, neto aeg lausa 44:30, ebareaalne

                  Väike tähelepanek ka siis, see 21 päeva järjest treeninguid ilma puhkepäevata juuli lõpus-augusti algus, on pannud hea aluse selleks, et nüüd sügisel rekordeid joosta...
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Ma olen see nädal mingi 3 korda vist täpselt kell 6.48 ilma äratuseta üles ärganud. #creepy

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Ma olen see nädal mingi 3 korda vist täpselt kell 6.48 ilma äratuseta üles ärganud. #creepy
                      Spooky, mu laps otsustas ka just see nädal, et hakkab samal ajal röökides ärkama, varasemalt pigem ikka 8 paiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Spooky, mu laps otsustas ka just see nädal, et hakkab samal ajal röökides ärkama, varasemalt pigem ikka 8 paiku.
                        Damn, selleks on ju kõrvatropid, et rahulikult magada saaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Damn, selleks on ju kõrvatropid, et rahulikult magada saaks.
                          Oleks naise suhtes ebaaus, tema ärkab siis nädala sees, mina nädalavahetustel

                          Kommentaar


                            Minu lemmiktaksojuht vol 5 ehk kuidas naisi ei tohi usaldada.

                            Minu lemmiktaksojuht võttis mu kesklinnast peale. Tervitame rõõmsalt ja kohe hakkab isalik õpetus peale. Seekord on teemaks naised.
                            Taksojuht on väga pahane, kuna tema armukadedal sõbrannal olla sõbranna, kes töötanud Elionis. Saadetud siis taksojuhile kiri ankeediga, kuhu pidi panema salasõnu ja muud värki. Ühesõnaga olla (taksojuhi sõnul) seal kirjas olnud ka mingi viirus, mis võimaldas seejärel tema naisel kogu tema kirjavahetust lugeda. Taksojuht oli pahane.
                            Aga see pole veel kõik.
                            Järgmiseks olla armukade sõbranna, kes oli muuseas õpetaja, võtnud ühendust endise õpilasega Elisa kontorist, kelle kaudu sai ta kätte minu taksojuhi telefonikõnede eristuse. Taksojuht muidugi oli jubedalt mürgeldanud naabrinaisega ja nii olla siis armukade sõbranna talle lauale ladunud fakte, et, näed, mina läksin siin rongile ja sina kohe tõmbasid selle naise juurde. Taksojuht oli jälle pahane.
                            Kui ta pöördunud Elisa ja Elioni poole, siis firmad muidugi eitasid kõike.
                            Taksojuht on endiselt pahane.
                            Kõige lõpuks ütles, et naisi ei tohi MITTE kunagi usaldada!

                            P.S. Lahku läksime jälle sõpradena.

                            Kommentaar


                              Sinu vaenlase vaenlane on sinu sõber. Ehk äkki pagulased panevad sibulad paika.

                              Kommentaar


                                Pakun, et pagulased saavad venelastega palju rohkem sõbraks kui eestlased.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X