320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma Viimsis esimese ringtee juurest läbi sõidan, siis iga teine kord mingi tundmatu asi ühendab korraks mu Audi bluetoothiga ära. Ufod?

    Kommentaar


      Kui sa küsid tütarlapselt anaalseksi, siis on suur tõenäosus, et ta saadab sind perse.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kui sa küsid tütarlapselt anaalseksi, siis on suur tõenäosus, et ta saadab sind perse.
        Kui tüdruk sind perse saadab, siis torka vahele, et ärgu saatku sind kohtadesse, kuhu ta sind niikuinii ei luba.
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Visat Sport Balticu jäähoki läheb alati lisaajale kui järgnemas on Arsenali mäng.

          Kommentaar


            Kõndides õõtsub naistel vasakpoolne tiss rohkem, kui parempoolne.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              seotud kuidagi käekoti kandmisega?

              Kommentaar


                Minus tekkis hoopis küsimus, et kui kaua läks selle tähelepaneku tegemiseks? Mitu kuud või aastat uurimistööd?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  õlakotiga. 10-15 minutit linnasõitu.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    kas see ei olene siis sellest, et millisel õlal kott on?

                    Kommentaar


                      Tuleks korraldada laiem teaduslik uuring!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Tuleks korraldada laiem teaduslik uuring!
                        Ning moodustada uurimiskomisjon!
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          kas see ei olene siis sellest, et millisel õlal kott on?
                          Pole tähtis, kuna endast lugupidav naine kannab õlakotti vaid ühel konkreetsel õlal. Uurida aga tuleks, kas regulaarne õlakoti kandmine mõjutab tisside liikumist koti puudumisel?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Pole tähtis, kuna endast lugupidav naine kannab õlakotti vaid ühel konkreetsel õlal. Uurida aga tuleks, kas regulaarne õlakoti kandmine mõjutab tisside liikumist koti puudumisel?
                            Lisaks võiks uurida ka seda, et kuna suurem osa mehi on paremakäelised, siis peaks olema naise vasak rind rohkem treenitud, et äkki on asi selles.

                            Kommentaar


                              Kindlasti tuleb uurida. Usutavasti ulatavad erinevate riikide Feministeeriumi naisterahvad oma abistava(d) tissi(d) ning Brüssel hoolitseb rahalise toe olemasolu eest. Antud uurimus saaks olema tehtud südamega ning põhjatu põhajalikusega.
                              Nutke või naerge, kuid teemasse süvendes mõistate isegi, et rolli mängivad mitmed asjaolud.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                ''Need kaks meest, Hitman Kurinahk ja Sinu Suurim Sõber Rafik on thug life etalonid, streetgeto ja young money - nad on alati kohal, kui stashbox on vaja täis toppida ja porganditele tuld anda. Nad on tõelised hustlerid - Kurinahk on oma hingevendade Hanf Kungi hittloos 'Produktide jaoks' põhipätt ja Rafik on juba mitu aastat koos Gringoga hoiatanud: 'Achtung! Achtung! Kiviabi! Hanf Kung!' Ja nii ongi - Kungi ja Kivi tüübid on lahutamatud, teineteise seljataguseid patrullitakse ja riimisahvreid rüüstatakse ühise õhinaga. Ah sul mingi probljema? Kiviabi aitab!''


                                See on ühe ürituse ühe esineja kirjeldus fb eventist. See peaks kedagi kõnetama ja huvi äratama.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X