320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Faking raju ju!
    On, on. Eriti meeldib see, et mutt helistab saatesse ja küsib "tahaks teada, kuidas mul tervisega asjad on?" ja siis tüüp soiub eesnime ja sünniaasta järgi midagi vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Faking raju ju!
      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      On, on. Eriti meeldib see, et mutt helistab saatesse ja küsib "tahaks teada, kuidas mul tervisega asjad on?" ja siis tüüp soiub eesnime ja sünniaasta järgi midagi vastu.
      perverdid.
      nautida teiste inimeste ma ei teagi, õnnetut või lootusetut seisukorda?
      teil omal peas ikka kõik korras?

      kurb on see ju mitte raju.
      needsamad inimesed elavad meie kõrval iga päev, võibolla mõni on kellegile naaber, kohtad neid tänavatel, või liikluses vastutulevas autos...

      ja TV omanikel pole ka sisemist tsensuuri selliseid asju ära keelata oma kanalitel.
      moraalitu, häbematu ja jõhker maailm, ja nende jüngrid/kaasakiitjad/kaas-ärapanijad... nii tahategi elada või?
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        perverdid.
        nautida teiste inimeste ma ei teagi, õnnetut või lootusetut seisukorda?
        teil omal peas ikka kõik korras?

        kurb on see ju mitte raju.
        needsamad inimesed elavad meie kõrval iga päev, võibolla mõni on kellegile naaber, kohtad neid tänavatel, või liikluses vastutulevas autos...

        ja TV omanikel pole ka sisemist tsensuuri selliseid asju ära keelata oma kanalitel.
        moraalitu, häbematu ja jõhker maailm, ja nende jüngrid/kaasakiitjad/kaas-ärapanijad... nii tahategi elada või?
        Faking arsti juurde minnakse terviseprobleemidega. Mitte ei helistata TV-sse tasulisele liinile mingile Pendli Ervinile, kes sulle sünniaasta ja eesnime järgi diagnoosi paneb ja lubab energeetilise kreemi kokku segada.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Faking arsti juurde minnakse terviseprobleemidega. Mitte ei helistata TV-sse tasulisele liinile mingile Pendli Ervinile, kes sulle sünniaasta ja eesnime järgi diagnoosi paneb ja lubab energeetilise kreemi kokku segada.
          See pendli-ervin on ses mõttes okei, et ta ütleb inimestele, et nad läheksid arsti juurde. Mingi pöörane eit, kes väidab, et tal on magistrikraad salajasest nõidade instituudist, ütleb näiteks, et ravimid tekitavad sinus haiguse. Üks mutski helistas ja ütles, et tal avastati suhkruhaigus ja kirjutati rohud välja. Ja siis ütles mutt, et ära neid võta, vaid tule minu juurde vastuvõtule. Vaat see oli fak'd.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Faking arsti juurde minnakse terviseprobleemidega. Mitte ei helistata TV-sse tasulisele liinile mingile Pendli Ervinile, kes sulle sünniaasta ja eesnime järgi diagnoosi paneb ja lubab energeetilise kreemi kokku segada.
            justnimelt.
            ja see et keegi seda teeb, ei ole üldse mitte naljakas.
            veel vähem saan ma aru sellest kui sellised saated kellegile lausa meeldivad.
            see ei ole ju mingi avandi sketš, see on päris elu. abi vajavad need inimesed mitte irvitamist või mõnitamist.

            puhas perverssus mu meelest nautida vot just selliseid asju (st mingi kiiks peab ajus olema et seda endale lubada)
            see on umbes sama rõve kui keegi saab näiteks liiklusõnnetuses vigastada ja jookseb kuskil auto kortsude vahel verest tühjast ja siis keegi kõrvalt (a la ericbana või mõnu) irvitab et äh, misuke loll ja kuidas ta piinleb - ja võibolla sellest isegi pilte teha (selle asemel et ise aidata või vähemalt sündsalt vait olla, kui aidata ei oska).
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              puhas perverssus mu meelest nautida vot just selliseid asju.
              Sulle, kui maailmaparandajale, soovitan siis järgmine kord helistada ja liini kolm tundi kinni hoida.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Sulle, kui maailmaparandajale, soovitan siis järgmine kord helistada ja liini kolm tundi kinni hoida.
                selliseid asju ei peaks üldse tele-eetrisse laskma.

                aga tundub et on perverte kellele sellised saated tõesti meeldivad. meelelahutus missugune, eksole.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  justnimelt.
                  ja see et keegi seda teeb, ei ole üldse mitte naljakas.
                  veel vähem saan ma aru sellest kui sellised saated kellegile lausa meeldivad.
                  see ei ole ju mingi avandi sketš, see on päris elu. abi vajavad need inimesed mitte irvitamist või mõnitamist.

                  puhas perverssus mu meelest nautida vot just selliseid asju (st mingi kiiks peab ajus olema et seda endale lubada)
                  see on umbes sama rõve kui keegi saab näiteks liiklusõnnetuses vigastada ja jookseb kuskil auto kortsude vahel verest tühjast ja siis keegi kõrvalt (a la ericbana või mõnu) irvitab et äh, misuke loll ja kuidas ta piinleb - ja võibolla sellest isegi pilte teha (selle asemel et ise aidata või vähemalt sündsalt vait olla, kui aidata ei oska).
                  Küll sul on ikka raske elu. count liigub ka meie seas ja on ka päris elu, aga ikka naerad ju.

                  P.S. Ka minu arvates peaks sellised saated ära keelama, btw.

                  Kommentaar


                    Kamooon eestlaste lemmiktoit on teine eestlane. Iga saade, mis tekitab foorumis/kommentaariumis mingisugusegi diskussiooni on kulda väärt. Miks muidu selliseid idiootseid asju näidatakse. Eks ikka, et saaks virised ja kritiseerida ning klatšida. Ala Tippmodell.
                    Palju mingi "Lotokolmapäev" või "Kaua võib" (sotsiaal)meedias tähelepanu saab? Ainult siis kui keegi millegi totraga hakkama saab.

                    Kommentaar


                      Mõned inimesed söövad pelmeene hapukoorega...
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Mõned inimesed söövad pelmeene hapukoorega...
                        Icemanist saaks väga hea reality-saate.

                        Kommentaar


                          Kunagi lugesin töö pärast ühe tapetud taksojuhi toimikut. Koos tapetu piltide ja kõigega. Oli üsna õõvastav shit. Tänane Pärnu keiss paneb ikka imestama, et milliseid imbetsille maailmas olemas on. Varasta auto, okei, aga, kurat, sa inimest seepärast tapma hakkad.

                          Kommentaar


                            Mõned lõikavad pelmeene pooleks..vat need on ikka ilged perverdid!
                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Mõned inimesed söövad pelmeene hapukoorega...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Mõned lõikavad pelmeene pooleks..vat need on ikka ilged perverdid!
                              Löök allapoole food.

                              Kommentaar


                                snet.jpg

                                Katsuge olla nüüd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X