320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keit - ilmselt kõige sürreaalsem

    2016. aasta 1. jaanuari seisuga on nimi Keit 109 mehel ja 116 naisel. Keit on populaarsuselt 583. mehenimi ja 691. naisenimi.
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Eestlaste sooidentiteet...

      2016. aasta 1. jaanuari seisuga on nimi Keith 72 mehel ja 17 naisel. Keith on populaarsuselt 700. mehenimi ja 1912. naisenimi.

      Heinod surevad välja, aga Ida-Virumaal on toimumas Arsenide renessanss

      Arseni on keskmiselt 10 aasta vanune (mediaanvanus on 7). Kõige populaarsem on nimi Arseni Ida-Viru maakonnas, kus neid on maakonna 10 000 elaniku kohta 9,66.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
        Keit - ilmselt kõige sürreaalsem

        2016. aasta 1. jaanuari seisuga on nimi Keit 109 mehel ja 116 naisel. Keit on populaarsuselt 583. mehenimi ja 691. naisenimi.
        McN ja sõbra/nna/d on kindlasti uhked.

        Enda tähelepanek - mida vanemaks ma saan, seda vähem mulle meeldib läbi vanalinna kõndida.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          mai 2016
          Linnapeaks kandideerivad juut ja moslem.

          Ja ei, - see linn ei ole Jerusalem, vaid..... London
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            mai 2016
            Linnapeaks kandideerivad juut ja moslem.

            Ja ei, - see linn ei ole Jerusalem, vaid..... London
            Ja kuidas see naljakas on? Või peab ta katoliiklane olema?

            Kommentaar


              Keit naisenimena on sama mis Kate inglisekeelses maailmas, mehenimena ilmselt Keith siis.

              sellest, miks Keith naisele nimeks pannakse, ma aru ei saa. h mõjub vist hotilt

              aga iseenesest on igasuguseid eesti keelde mugandatud võõrapäraseid nimesid palju ka "klassikaliste" eesti nimede seas (kõik Marid ja Jürid ja Jaanid ja Mihklid jne). küll harjute ära. õnneks meil ei ole väga rangelt piiratud nimevalik. kõigile jagub midagi.

              Kommentaar


                Keith ei ole ju häälduselt lähedanegi Keitile... häälduse järgi võiks seda eestindada Kiit

                Kommentaar


                  Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                  Keith ei ole ju häälduselt lähedanegi Keitile... häälduse järgi võiks seda eestindada Kiit
                  nojah, mine võtta kinni... mõned ei oska inglise keeles hääldada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Ja kuidas see naljakas on? Või peab ta katoliiklane olema?
                    no ma ei tea.
                    eks ma püüan järgmine kord naeru tagasi hoida, kui näiteks Tallinna linnapea 2 tõsiseimat kandidaati on sikhi ja shintoist.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Liitusin ka hiljuti selle populaarse facebooki grupiga "Jah, see on vegan!". Ja no see oli viimaste nädalate parim otsus. Sheerin mõnda tähelepanekut. Teemaks

                      "Kuid ühes asjas nad siiski ei nõustunud- muna. Nad rääkisid, et kõike muud saab asendada, aga samasid aineid, mis munarebus on, on raske kusagilt mujalt kätte saada. Selgitasin ära, et ma ei ole selle poolt, et minu toidulaua jaoks peab loom kannatama ja mida kõike veel ja selle peale pakkusid välja, et võtaksin endale ise tagahoovi kanad. Kasvataksin neid ju armastusega. Laseksin neil aias ringi joosta, keegi ei ole tihedas, pimedas puuris kinni. Selle peale ei osanudki midagi öelda ja läksin ära sealt erapooletuna" #absurd

                      Arutelu käigus selgus, et

                      "Samamoodi olid ka mustanahalised kunagi tagahoovis orjad ja peremees armastas neid. Mis neil seal viga elada oli. Praegu sellele tagasi vaadates saad aru, kui vastuvõetamatu see oli. Sama on kanadega. Pluss munas pole asendamatuid aineid, mida mujal ei leidu. Ja see on kana menstruatsioon. Minu jaoks on need põhjused piisavad, miks muna mitte tarbida, sealhulgas ka kodukanade mune."

                      "No tee! Ma näiteks küll sööks kannatustevaba liha"

                      "Ma ei sööks puht sellel põhjusel, et muna söömine on inimese tervisele kahjulik, hoolimata sellest kui väga munevat kana armastatakse."

                      "point ei olegi ju selles, et kõik päevapealt hakkavad veganiks ja loomad lastakse metsa surema. see on pikk protsess, mis muuhulgas hõlmab seda, et uusi loomi ei tekitata vägisi juurde ja elavatel loomadel lastakse rahulikult oma elu lõpuni elada."

                      "asi ongi selles et sellise aretusena kus kana pidevalt muneb on ta oma kehas vangis ja see on talle kurnav."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust



                        "Samamoodi olid ka mustanahalised kunagi tagahoovis orjad ja peremees armastas neid. Mis neil seal viga elada oli. Praegu sellele tagasi vaadates saad aru, kui vastuvõetamatu see oli. Sama on kanadega. Pluss munas pole asendamatuid aineid, mida mujal ei leidu. Ja see on kana menstruatsioon. Minu jaoks on need põhjused piisavad, miks muna mitte tarbida, sealhulgas ka kodukanade mune."
                        bljää, kui kuld

                        Kommentaar


                          rongi keegi?

                          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....437&rhash=5673
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Ekspress kirjutab, et enamik Tatari tänava homoklubisid naisi üldse sisse ei lasegi! Kus on nüüd Päevaleht ja Paris, Sepperid ja Käsperid, tahaks teada?
                            Kujutage ette kisa kui, oletame, üks kõrvalasuv rokibaar näiteks neegreid samamoodi kohtleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Ekspress kirjutab, et enamik Tatari tänava homoklubisid naisi üldse sisse ei lasegi! Kus on nüüd Päevaleht ja Paris, Sepperid ja Käsperid, tahaks teada?
                              Kujutage ette kisa kui, oletame, üks kõrvalasuv rokibaar näiteks neegreid samamoodi kohtleks.
                              loodetavasti mõnu võtab ja uurib asja, ... kuigi tema ju Ekspressis ongi.

                              Kommentaar


                                Millega tegeleb Esiliiga arendusjuht keset tööpäeva?


                                Kommentaar

                                Working...
                                X