320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eino minu vastus oligi suunatud sellele, et igale ühele oma. Ma praegu ei käi, aga see, et ma sain samal ajal lugeda oli ekstramotiks. Kahjuks autot ei oma ja südalinnas elades ei ole kuhugi "metsa" jalutama minna. See seab omad piirid. Muidu squatipiffide kann on parem jeap

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ma kunagi sikutasin mingi audioraamatu, ei mäletagi enam, mis ta oli. Mõtlesin, et jube hea kuulata, kui kulgen kodu ja töö vahel 21 minutit. Poole maa peal panin spotify käima, sest mul polnud aimugi, millest onu kõneles. (e-)raamat ftw!
      see on harjumise asi ilmselt. vahepeal jalutasin tihti koju ja 1h teekonnal oli maru mugav mingid podcasti kuulata. Audioraamat konkreetselt vb sitt jah, sest tapab kujutlusvõime veidi ära.

      Kommentaar


        1927. aastal French Openil naiste paarismängu võitnud Bobbie Heine Miller on ikka veel elavate nimekirjas.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Sotsialism Rootsi moodi - korteri üürijärjekord - 9 aastat. ENSV's vist olid pikemadki? Või - ei olnud?
          Viimastel nädalatel on sotsid asunud kuulutama oma osa elluviimist koalitsioonilepingust ehk riiklikult korraldatud üüripindade väljaehitamist. Õhinaga on eeskujuks toodud Soomet ja Rootsit. Stockholmis tuleb aga oodata riigikorteri üürimise järjekorras nii kaua, et seda tahetakse panna juba kuulsasse Guinnessi rekorditeraamatusse.


          Keskmiselt tuleb Stockholmi riiklikku üürikorterit oodata järjekorras üheksa aastat. Kui eelistada mõnd populaarsemat piirkonda, venib ooteaega aga juba mitmekümne (!) aastani.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Nädalavahetusel loomaaias pealt kuuldud vestlus kuidas isa lapsele loomi õpetas. Jõuavad jõehobu juurde.

            "Näe, ninasarvik."
            Kõnnivad 2 sammu edasi.
            "Ei, merihobu hoopis"
            Jõuavad sildini kus liik kirjas.
            "Jõehobu oli."

            Kommentaar


              Balti jaamas ühest putkast võimalik 70 sendiga hot dogi saada. Tegu ka täitsa ausa asjaga.

              Kommentaar


                See Windows Media Center on ikka üks ebaõnnestunud junn.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  See Windows Media Center on ikka üks ebaõnnestunud junn.
                  Haha. Ma ei teadnudki, et keegi reaalselt ka seda asja kasutab

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Haha. Ma ei teadnudki, et keegi reaalselt ka seda asja kasutab
                    ma ka ei teadnud. Täna läbi skype saadetud fail automaatselt avanes sellega. Võ noh programm ise avanes, fail mitte...

                    Kommentaar


                      sain täna teada, et 666 on saksa bänd ja mo-do on itaalia bänd


                      +

                      Kommentaar


                        Algselt postitas baller Vaata postitust
                        Balti jaamas ühest putkast võimalik 70 sendiga hot dogi saada. Tegu ka täitsa ausa asjaga.
                        ausa koeralihaga?
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          ausa koeralihaga?
                          Värske Kopli kassiliha, hommikul püütud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Palju puhanum ja värskem on olla, kui ei pea ärkama äratuskella lärmamise peale. Nüüd tuleks vaid välja uurida miks aku vähem kui ööpäevaga tühjaks sai.
                            Ma vist ootasin laste koolivaheaega sel aastal innukamalt, kui lapsed ise. Su esimeses lauses toodud põhjusel.

                            Kommentaar


                              Jaak Joala tribuutbänd Jaak Yolo.

                              Kommentaar


                                Jalka vaatamine ala "mõnuagent", et pole ühtegi lemmikut, toetame underdoge jne on rahvuskoondiste tasemel väga mõnus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X