320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh..minult on häirekeskus nõudnud ka Hiiu raudteejaama aadressi! Politseid oli vaja küll sealt üle tee burksi kohta, aga hui on ka mõnel majal öösel kell 4 number nähtav ju. Hiiu pubi ei olnud ka nähtavasti piisav aadress.

    Kommentaar


      praegu mõeldes, siis tra...vaesed turistid kes peaksid tallinnas (jumal hoia, kui veel väiksemas kohas) mingisse jamasse sattuma.

      Kommentaar


        Algselt postitas risto Vaata postitust
        Kes väitis et kaine mõistus jätab helistamata? Küsimus oligi, et kas toru visatakse ära kui niimoodi helistatakse, sest ei tea ju täpset aadressit
        Rahune maha. Olen ka helistanud ja ei ole päris nii et kui maja numbrit ei tea siis ei tehta midagi. Tookord ütlesingi ainult tänava nime ja rahulikult selgitasin et maja numbrit ei leia. Vist oli ka miski bensukas või pood lähedal, seda mainisin. Leiti üles küll ja suht kiiresti. Aga eks operaatoreid võib olla igasuguseid muidugi. Polnud muidugi relvaga vehkiv vend ka...
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          Rahune maha. Olen ka helistanud ja ei ole päris nii et kui maja numbrit ei tea siis ei tehta midagi. Tookord ütlesingi ainult tänava nime ja rahulikult selgitasin et maja numbrit ei leia. Vist oli ka miski bensukas või pood lähedal, seda mainisin. Leiti üles küll ja suht kiiresti. Aga eks operaatoreid võib olla igasuguseid muidugi. Polnud muidugi relvaga vehkiv vend ka...
          Mis siin rahuneda. Ma väidan et ei pea\peaks olema nii ja asi ants. Ahtri Olerex on piisav info, ülejäänu jääb teisel pool toru oleva iq'sse. Olen ise teada andnud narkojoobes vennast roolis ja öelnud lihtsalt, et kust kuhu poole keeras, mis autoga ja sellest piisas, et patrullid välja saata. Nüüd lihtsalt üks vend siin üritab seletada, et peab olema a'la täppisteadus.

          Kommentaar


            Ahtri 6b on Ahtri Olerexi aadress Aga üldiselt näitab Google maps sellised kohad automaatselt ära nagu Ahtri Olerex, Peetri Selver ja B terminal. Selle läbi peaks olema häirekeskusel lihtne aadressi leida.

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Mis siin rahuneda. Ma väidan et ei pea\peaks olema nii ja asi ants. Ahtri Olerex on piisav info, ülejäänu jääb teisel pool toru oleva iq'sse. Olen ise teada andnud narkojoobes vennast roolis ja öelnud lihtsalt, et kust kuhu poole keeras, mis autoga ja sellest piisas, et patrullid välja saata. Nüüd lihtsalt üks vend siin üritab seletada, et peab olema a'la täppisteadus.
              Tegelikult selgitasin alandlikult seda, millepärast aadress on tähtis. Kui sellest ei saa aru, siis ei saa.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                Ahtri 6b on Ahtri Olerexi aadress Aga üldiselt näitab Google maps sellised kohad automaatselt ära nagu Ahtri Olerex, Peetri Selver ja B terminal. Selle läbi peaks olema häirekeskusel lihtne aadressi leida.
                Häirekeskuses ei pruugi olla sugugi nii vaba juurdepääsu internetile (või kui on siis väga kontrollitud osale), tõenäoliselt on neil ikka mingid omad kaardid ja süsteemid.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Aga kui liikumine oleks toimunud teisel pool teed, siis huvitav kas objekt oleks liikunud Norde Centrumist Olerexi tankla või Rotermanni kvartali poole? Aga äkki liigub hoopis CC Plaza poole?
                  Mida Booobz öelda tahab on see, et midagi täpsemad kordinaadid annate seda parem on. Sest muidu võib juhtuda nii nagu keegi ühes teises topicus kirjutas kuidas ta takso teda hoopis teises linnas ootas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Aga kui liikumine oleks toimunud teisel pool teed, siis huvitav kas objekt oleks liikunud Norde Centrumist Olerexi tankla või Rotermanni kvartali poole? Aga äkki liigub hoopis CC Plaza poole?
                    Mida Booobz öelda tahab on see, et midagi täpsemad kordinaadid annate seda parem on. Sest muidu võib juhtuda nii nagu keegi ühes teises topicus kirjutas kuidas ta takso teda hoopis teises linnas ootas.
                    Minupoolne jätk antud teemas hakkas pihta daz boobi retoorikast ja viidetest stiilis "mina-olen-suurem-kui-maailm", mis antud hetkel ei ole relevantne ning on imelik. Ma saan aru, et päris elus on sõnaosavusest sõltuvalt küllaltki lihtne pärast lõugade laksutamist pareerida musi-püksi stiilis "alandlikult üritasin selgitada", kuid online jääb jälg maha.

                    Ja tema jätk stiilis "rahulik inimene peaks suutma" näitab juba fundamentaalseid vigu loogikas. Eriti antud situatsiooni kontekstis. Rääkimata sellest, milline on häirekeskuse funktsioon, sellest lähtuvalt loodud tööprotsessid ning reaalne situatsioon.

                    Samuti unustatakse jätkuvalt ära, et tegemist on üksikjuhtumiga ning on arutet üksikjuhtumi kontekstis. Kui ma oleksin helistanud öösel kell kolm 2-promillises joobes ja jorisenud, et "dafakk kesklinnas on noaga vend noh, kurat, kuidas sa aru ei saa", siis ma ei oleks järgneval päeval sellist "tähelepanekut elust enesest" siia ka postitanud.

                    Kommentaar


                      Härrased, minu teada te jätate mainimata siinkohal ära ühe olulise nüansi. Nimelt, kui tõsisema asja korral politseisse helistada (neil on omad kategooriad vastavalt olukorra ohtlikkusele aga relvaga hull või narkar peaks käima vist kõige tõsisema alla) siis need täpsustavad küsimused ei tähenda, et patrull juba välja ei sõida. Dispetšer küll uurib, et mis, kus, millal jne aga kolleeg kõrvalt saadab juba patrulli teele. Ka umbkaudse kirjelduse korral.

                      Samas ei saa nõustuda ka jutuga, et kui isegi jeeli-jeeli aadressi kirjeldada ei oska, näiteks tänavat mainida, oled lollpea. Mis aadressi sa oskad öelda, kui kedagi pussitatakse keset Kadrioru parki? Või Järvevana teel, kus mõlemal pool on mets?

                      Kommentaar


                        Minu kaks centi teema kohta.
                        Kas Häirekeskus mitte Paides ei paikne, ehk nende jaoks see Ahtri Olerex ei pruugi tunduda nii loogiline, kuigi ilmselt kõik Tallinna elanikud teavad seda eks...
                        Kas mitte keskus ei saada automaatselt infot patrulli autosse, et kuhu sõita (saades siis lühima ja kiireima tee)?
                        Kas mitte häirekeskus ei saa lisaks sinu poolsele infole ka automaatselt asukohatuvastust (iseasi kui täpne see on, aga isegi ainult telefonimasti täpsust kasutades peaks linna(osa) täpsusega ära tuvastama, seega valesse linna ei tohiks nagu minna.
                        Ma olen ka kuulnud, et patrull sõidab kohe välja ning toimub nö kolme poolne info vahetus.
                        Taksot ja alarmsõiduki juhti ma väga ei võrdleks.
                        Tartus on näiteks Aardla Selver..pealt näha lihtne aga mõlemas tänava otsas on Selver. Võta nüüd kinni kumba mõeldi.
                        Ma olen ise ka alati mõelnud, et ala sõidad sõidad kuskil võõras maakonnas, võõral teel ja leiad eest avarii. Kutsud abi, aga hui oskad oma asukohta öelda, et siis peab küll ju suurte puude ja kõrval on mingi linnuse kaudu selgeks tegema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Minu kaks centi teema kohta.
                          Kas Häirekeskus mitte Paides ei paikne, ehk nende jaoks see Ahtri Olerex ei pruugi tunduda nii loogiline, kuigi ilmselt kõik Tallinna elanikud teavad seda eks...
                          Kas mitte keskus ei saada automaatselt infot patrulli autosse, et kuhu sõita (saades siis lühima ja kiireima tee)?
                          Kas mitte häirekeskus ei saa lisaks sinu poolsele infole ka automaatselt asukohatuvastust (iseasi kui täpne see on, aga isegi ainult telefonimasti täpsust kasutades peaks linna(osa) täpsusega ära tuvastama, seega valesse linna ei tohiks nagu minna.
                          Ma olen ka kuulnud, et patrull sõidab kohe välja ning toimub nö kolme poolne info vahetus.
                          Taksot ja alarmsõiduki juhti ma väga ei võrdleks.
                          Tartus on näiteks Aardla Selver..pealt näha lihtne aga mõlemas tänava otsas on Selver. Võta nüüd kinni kumba mõeldi.
                          Ma olen ise ka alati mõelnud, et ala sõidad sõidad kuskil võõras maakonnas, võõral teel ja leiad eest avarii. Kutsud abi, aga hui oskad oma asukohta öelda, et siis peab küll ju suurte puude ja kõrval on mingi linnuse kaudu selgeks tegema.
                          Paides päris mitte, on neli keskust aga kõned võidakse suunata vajadusel mitte "kodukeskusesse" vaid sinna kus koormus väiksem on.

                          Ise helistasin hiljuti Pärnu-Tallinn maanteel ja mingi umbmäärase kohaga jäädi rahule. Õnneks polnud tegemist ka päästeameti teemaga ja kui kuuldi, et inimesed pole viga saanud suunati edasi kuhu vaja.

                          Ja seda, et kõne ajal juba paralleeltegevus käib võin ka kinnitada, paar nädalat tagasi jõudis tuletõrje juba kõne kestmise ajal kohale.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Häirekeskuseid on 4 - Tallinn, Tartu, Jõhvi ja Pärnu
                            Igavesti moodne avati viimati just Tallinnas. Radaris vm kiideti veel seda kesklinna jälgimist kaamerate abil. (http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ad?id=73829327)

                            Nagu ma aru saan, siis positsioneeritakse sinu kõne üpriski kiiresti, seega ei tohiks mingit propsi olla (iseasi kas just kõiki kõnesid)
                            „Mobiiltelefonide positsioneerimisel näeme nüüd helistaja asukohta kaardil mastipiirkonna täpsusega, lauatelefonilt tehtavate kõnede puhul leitakse helistaja hoone täpsusega. Lisaks aitab digikaart telefoni positsioneerimisega saadud asukohta lähedalasuvate objektide otsingu kaudu täpsustada,“


                            Kommentaar


                              Kes ei viitsi lahmimist lugeda võiks paari kuu vanuse Pealtnägija loo üles otsida 112 kõnekeskuse tööst.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X