320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma panustaks miniseelikule.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas shefield
      Leidsin vanemate juures käies ühe huvitava plaadi. Dr. Alban "200 % Platinum Hits" 1999. Ja täitsa mängib. Nüüd meenub, et sai isegi pidudel kunagi selle plaadi pealt lugusi mängitud(plaadi päritolu ei suuda meenutada). Olid ajad.
      See plaat on orginaal vist ainult poola vabariigis.... (Kuigi välja näeb nagu päris) Vähemasti wiki selle plaadi olemasolu ei kinnita. Ja artisti kodukalt ei suutnud väljaantud plaatide listi leida.
      Muusikareliise otsi ikka discogsist.

      https://www.discogs.com/Dr-Alban-200...elease/5584527 - puhas vene kraam
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Tähelepanek Eestis vs. Saksamaa passi tegemine lapsele Norras.
        Taustajutuks niipalju, et mina Eestist, naine Saksamaalt ja laps sündis Oslos.
        Algul plaanisime teha Saksa passi. Suurim põhjus oli, et tulevikus saab laps reisida üle 170 riiki viisavabalt.
        Kuid pabereid ajades sattusime bürokraatia püünisesse. Taheti saada 11 erinevat dokumenti (Tõend, et mina olen isa. Tõend emalt, et ta on nõus, et mina olen isa. Tõend mingilt asutuselt, et nad on nõus meie väidetega jne jne jne.) Ning ooteaeg, et suursaatkonda jutule saada oli üle 2 kuu.
        Võtsin siis ühendust Eesti konsuliga Norras, sest tõesti ei tahtnud passida üle 2 kuu, et Saksa passi oodata.
        Dokumentidest taheti siin vanemate passi koopiat ja lapse sünnitunnistust, ning see oli kōik.
        Eesti konsul kutsus kohale samal päeval ja järgmiseks päevaks oli olemas isikukood ja 2 päeva hiljem valmis Tagasipöördumistunnistus, millega saime tulla Eesti. Passi oleks pidanud ootama 10 päeva.
        Kōik lihtne ja loogiline.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Kas keegi teab, kas on statistikat selle kohta, kui palju on Eestis topelpassiga kodanike. Tundub, et kõigil on sõprusringis päris mitu inimest kellel on kas Kanda, Rootsi, Vene või mingi muu riigi pass. Mina isiklikult toetaksin Kallase ettepanekut muuta dual-citizenship legaalseks.
          You need people who score goals, that's how you win games.

          Kommentaar


            Algselt postitas författare Vaata postitust
            Kas keegi teab, kas on statistikat selle kohta, kui palju on Eestis topelpassiga kodanike. Tundub, et kõigil on sõprusringis päris mitu inimest kellel on kas Kanda, Rootsi, Vene või mingi muu riigi pass. Mina isiklikult toetaksin Kallase ettepanekut muuta dual-citizenship legaalseks.
            See peaks olema niipidi, et kui sinu esimene kodakondsus on eesti oma, siis saad endale võtta teise passi. Kui sinu esimene kodakondsus on välisriigi oma, siis pead Eesti passi võttes teisest kodakondsusest loobuma. See võeti omal ajal seepärast vastu, et vältida vene-eesti topeltkodakondsust.

            Kommentaar


              Algselt postitas författare Vaata postitust
              Kas keegi teab, kas on statistikat selle kohta, kui palju on Eestis topelpassiga kodanike. Tundub, et kõigil on sõprusringis päris mitu inimest kellel on kas Kanda, Rootsi, Vene või mingi muu riigi pass. Mina isiklikult toetaksin Kallase ettepanekut muuta dual-citizenship legaalseks.
              seda võiks natuke täiendada ja muuta legaalseks ntks kõigile euroopa liidu kodanikele, nato liikmesriikide kodanikele jne. sest muidu pmst on võimalik ntks valimistega riigis võim nö roheliste mehikeste abil suht lihtsalt üle võtta või tagasilükatud taotlustega kohtuteed umbe lasta tallata.

              Kommentaar


                Tänapäeva maailm on nii pekkis ikka: http://publik.delfi.ee/news/summer/l...le?id=75002317

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Tänapäeva maailm on nii pekkis ikka: http://publik.delfi.ee/news/summer/l...le?id=75002317
                  Hea lugu

                  Kommentaar


                    Artiklite all peaks olema inimese nimi, kes need küsimused kirjutanud on. Pärisnimi siis
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      1. kui ojasoo käis Prodigyt kuulamas, siis on persses
                      2. Marianne Mikko loob uue riigikogukomisjoni "Prodigy vastu"
                      3. Liisa Võrdpakosta analüüsib, kas peaks seal laulus ikka ka mehed peksa saama.

                      Kommentaar


                        Bitch kui sõna on ju tänapäeval suhteliselt sootu väljend ja kasutatakse nii mees kui naissoost inimeste kohta, kes vinguvad liiga palju ja/või on tuhvilalused või sellised keda on lihtne käsutada.

                        Kommentaar


                          Viimastel päevadel facebookis pidevalt näen igasuguseid blogija "malluka" poste, sest sõbralistis olevad inimesed likevad neid. Ma ei saa aru sellest fenomenist. Täna jälle keset vahtimist selline:
                          Mallukas
                          3 hrs ·
                          Kardo: Miks kõik need ökohambapastad nii imeliku maitsega olema peavad? Miks nad ei võiks näiteks piparmündimaitsega olla?
                          Mallu: See konkreetne hambapasta, mis maasikamaitsega on, on Mari oma, keegi ei käsi sul SELLEGA pesta...

                          Kus see nali siin on või misasi see üldse on? Tuhanded inimesed likevad ja on vaimustuses.

                          Eile keegi jagas liveblogi tal, viskasin ka siis korra livefeedi tööle, et niipalju inimesi vaatab, mis seal on siis. Lõikas sibulat ja rääkis kui raske on ikka sibulat lõigata - kohe kinni ka see jama. Reaalselt wtf, kas inimestel on nii igav elu, et nad sellisest asjast vaimustuses on

                          Kommentaar


                            Ei saa ikka üle ega ümber sellest tendentsist, et EM-i raames räägitakse foorumis väliskoondiste puhul "meie"-vormis. Kes meie? Ja nõnda juba aastaid...

                            Kommentaar


                              Sellisel juhul tuleks sõbralist kriitilise pilguga üle vaadata ja puhastus teha.
                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Viimastel päevadel facebookis pidevalt näen igasuguseid blogija "malluka" poste, sest sõbralistis olevad inimesed likevad neid.

                              Kommentaar


                                Moraali ja teadmistega on asjad kuidagi kahtlasemaks läinud küll.

                                Mõtlen kas näiteks 100 aastat tagasi mõni üleriiklik leht a la "Postimees" ikka avaldas näiteks horoskoope igas lehes? Või kas Igor Mangi stiilis "ennustused" said juba toona suurima läbimüügi? Trükiti sääraseid toona üldse ära soliidseks peetavates väljaannetes?

                                Rääkimata juba igasugu "posijatest" ja "nõidadest" keda peetakse miskipärast täna vajalikuks tele-eetris sadadele tuhandetele potentsiaalsetele vaatajatele näidata ja inimesi "ravida" lasta.
                                Mis inimesed need küll on kes tänapäeval selliseid otsuseid teevad? Keegi ju planeerib selliseid saateid, ja kujutan hulk inimesi veel seotud selle salvestamise/eetrissetoimetamisega. Hämmastav et kellegil neil ei teki südametunnistuse muresid, et mida mina siin teen, millega õigupoolest tegelen? Või kas selliste asjade tegemine on ikka õige asi?
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X