320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    Moraali ja teadmistega on asjad kuidagi kahtlasemaks läinud küll.

    Mõtlen kas näiteks 100 aastat tagasi mõni üleriiklik leht a la "Postimees" ikka avaldas näiteks horoskoope igas lehes? Või kas Igor Mangi stiilis "ennustused" said juba toona suurima läbimüügi? Trükiti sääraseid toona üldse ära soliidseks peetavates väljaannetes?

    Rääkimata juba igasugu "posijatest" ja "nõidadest" keda peetakse miskipärast täna vajalikuks tele-eetris sadadele tuhandetele potentsiaalsetele vaatajatele näidata ja inimesi "ravida" lasta.
    Mis inimesed need küll on kes tänapäeval selliseid otsuseid teevad? Keegi ju planeerib selliseid saateid, ja kujutan hulk inimesi veel seotud selle salvestamise/eetrissetoimetamisega. Hämmastav et kellegil neil ei teki südametunnistuse muresid, et mida mina siin teen, millega õigupoolest tegelen? Või kas selliste asjade tegemine on ikka õige asi?
    A mis tõi 100 aastat tagasi sitaks pappi sisse ja mis toob praegu sitaks pappi sisse? Maailm muutub u know.
    Lisaks veel see, et 100 aastat tagasi oli keskmisel inimesel reaalsed mured (noh, et pole süüa niipalju kui tahad, talveks vaja puid teha, artust Tallinnasse sõidad pool päeva, hein tahab tegemist jne jne). Praegu aga on probleem, et kas osta iPhone järelmaksu peale või kohe välja. Loogiline, et tekib liigselt vaba aega, mis sisustatakse igasuguste rumaluste peale. Paraku hetkel müüb ka (ala reklaamindus on ilmselt oma tipus, lisaks igasugu sotsiaalmeediad, youtubed, kus teenid enda rumaluse näitamisega tuhandeid, kui mitte miljoneid).

    Kommentaar


      Tihti öeldakse jalgpallis, et näiteks Islandil pole midagi kaotada, aga see väide on siiski täitsa vale, sest on ju küll, mida kaotada, just mäng ise.

      Kui ütled, et pole midagi süüa, siis ei saa näiteks kohe sööma hakata.

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        Moraali ja teadmistega on asjad kuidagi kahtlasemaks läinud küll.
        No ei ole ju. Miski ei ole muutunud. Loed 100 aasta taguseid ajalehti ja kõmm: sama palju, kui mitte rohkem Pendli-Endleid, sotsiaaldemokraate, isehakanud rahvavalgustajaid, pederaste ja lihtsalt debiilikuid kui tänaselgi päeval. Nüüd on lihtsalt rohkem ajakirjanduslikku pinda, millele seda paska laiali laotada.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          Moraali ja teadmistega on asjad kuidagi kahtlasemaks läinud küll.

          Mõtlen kas näiteks 100 aastat tagasi mõni üleriiklik leht a la "Postimees" ikka avaldas näiteks horoskoope igas lehes? Või kas Igor Mangi stiilis "ennustused" said juba toona suurima läbimüügi? Trükiti sääraseid toona üldse ära soliidseks peetavates väljaannetes?

          Rääkimata juba igasugu "posijatest" ja "nõidadest" keda peetakse miskipärast täna vajalikuks tele-eetris sadadele tuhandetele potentsiaalsetele vaatajatele näidata ja inimesi "ravida" lasta.
          Mis inimesed need küll on kes tänapäeval selliseid otsuseid teevad? Keegi ju planeerib selliseid saateid, ja kujutan hulk inimesi veel seotud selle salvestamise/eetrissetoimetamisega. Hämmastav et kellegil neil ei teki südametunnistuse muresid, et mida mina siin teen, millega õigupoolest tegelen? Või kas selliste asjade tegemine on ikka õige asi?
          Vabandust härra chac, mis on teie elukutse? Teaks siis ka sorkida, et kas see on ikka väärikas amet või mitte. Kodus natuke liiga igav või milles asi?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
            No ei ole ju. Miski ei ole muutunud. Loed 100 aasta taguseid ajalehti ja kõmm: sama palju, kui mitte rohkem Pendli-Endleid, sotsiaaldemokraate, isehakanud rahvavalgustajaid, pederaste ja lihtsalt debiilikuid kui tänaselgi päeval. Nüüd on lihtsalt rohkem ajakirjanduslikku pinda, millele seda paska laiali laotada.
            Ohhoo! Palju sul neid 100 aasta taguseid ajalehti on kust neid loed?
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Ohhoo! Palju sul neid 100 aasta taguseid ajalehti on kust neid loed?
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                Sul on siis saja aasta väärt lehti olnud lugeda, aga ikka on kogu maailm must ja valge, hea ja paha, parem vasak...
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  See on nüüd rohkem soovitus, kuid allpool olevaid tekste tuleks koomiksiteks vormida ja paberile panna - parem ikka, kui muu möla lehtedes.


                  Kallis armas üks,

                  Kirjutan otsima oma partnerluse investeeringute minu pärandi fondi USD $ 4.5M minu hilja isa, kes suri müstiliselt eelmisel aastal :. See oli väga ilmne, et ta oli mürgitatud surma. Minu kultuuri, kui mees sureb, kui ta ei ole mees laps, vennad jagab oma vara jättes nii abikaasa ja tütred tühjade kätega ka maja nad elavad. See on täpselt tegu mulle nagu ma olen ainult mu isa tütar. Ma kaotasin oma ema, kui olin vaevalt aasta vana ja mu isa keeldus uuesti abielluda teise naisega, sest ta tundis vastutavad üksnes oma ema surma.

                  See on nii sellepärast, et ta koondunud palju tema ettevõtted, mis ta harva pöörab tähelepanu siseasjadesse. Ta oli alati reisil hoolitsemine oma ettevõtteid, et ta ei märka, kui mu ema oli haige. Ta arvas, et see väike haigus ja ei teadnud seda. Mu ema on tema enda kasutanud eneseraviks. Alles haiguse mandunud, et mu isa võttis mu ema haiglasse, kus tal diagnoositi teada, et hypatitis oli söönud sügavale tema verre. Ta ei kesta kaua, enne kui ta suri. See juhtus siis, kui olin vaevalt aasta vana. Selle põhjal, mu isa ei suutnud andestada ennast vabalt, sest see ja ütles, et ta oli vastutav tema surma, kui ta oleks võinud päästa teda ainult siis kui ta ei pööranud tähelepanu asjadele, kodus mitte keskenduda palju oma ettevõtteid.

                  Vaatamata kõigile entreaties sõprade ja sugulastega, ta keeldus uuesti abielluda, kuid tagada, et mul oli kõik, mis ma tahtsin. See oli tänu sellele, et ta tegi mulle lähedasi oma fondi hoiuse panka ja teatas, et juhul, kui mis tahes võimaliku, ma peaks olema otsene juurdepääs fondi alles siis, kui ma olen 24aastane teisiti ma peaks olema hooldaja / partner kosta minu nimel vabastamiseks raha mulle.
                  Kahjuks ta suri eelmise aasta lõpus ja ma olen 21-aastane hetkel. See on põhjus, miks ma olen Sinuga teenida eestkostja mulle ja minu välispartneri jaoks fondi investeering välismaal Mu onu ei tea fondi, sest nad olid juba mu isa maja ja muud omadused, sest ma olen tüdruk ja nad ütlesid, et ma ei ole õigusi mis tahes vara. Nad on nõutud, et on
                  mu isa panga paberid aga ma lihtsalt ütlesin neile, et ma ei tea, kus ta hoidis neid.

                  Noorem vend võttis külas kui maja linna läbi müüdi nad jagasid edasi nad said müügist. Just nüüd, ma olen sõber ja teha siiralt soovivad reisida läbi kodumaal. See saab toimuda ainult siis, kui ma olen tagatud vabastamist ja vahendite üleandmisega pangas. See, miks on oluline, et meil on plaan tüübist tulus äri, et saame investeerida raha.

                  Mul oli erinevatel aegadel olnud arutelusid direktor rahvusvaheliste rahaülekannete üksuse pank, kus mu isa hoiule raha ja ma olin kindel, et kui mul on keegi, kes oleks nõus raha kätte saanud minu nimel, siis algab kõik menetluses kulgeks vabastamise ja üleandmise fondide isikule määratud kontole. Nüüd, et olete tähistas oma huvi partner mulle,
                  see on vaid väga vajalik, kui pangaga ühendust võtta ja taotluse heiteregistri ja mu pärisosa fond oma kandidaadiks konto investeerimise eesmärgil ja edasi on mul tulnud üle oma riik jätkata oma õpinguid.

                  Ma võetakse annab teile panga kontaktandmed niipea kui ma kuulen sind nii, et sa minna ja pangaga ühendust võtta.

                  Rääkige teile rohkem.

                  Sara David
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Lisan ka ühe kirja, kes teenida tahab võtku ühendust.

                    Lugupeetud härra / proua

                    Täname e-kirja. Esiteks pean paluma oma usaldust selle tehingu, see on tänu oma iseloomu, sest see on täiesti top secret. Ma tean, et see võib tulla teile üllatusena, kuid ma siiralt vabandan, kui see tungib oma privaatsust. Minu nimi on Dr.Tada Edmund Rameshwar, Chief Andmed Analyst UBA PANK London, UK.

                    Kirjutan küsida teie abi üleandmise USD $ 10,200,000.00 (kümme miljonit kahesaja tuhande USA-s dollarit). See summa on osa vahenditest kas peitis arvesse UK hilja Liibüa president (Muammar Gaddafi) enne tema ootamatut surma 2011. Kuna Chief andmed hooldaja pank, ma kloonitud summa paigutatakse see ajutisele kontole, ilma saaja. Seda tehes ma välja andmed originaal saaja ja salvestatakse seda taotlenud raha ilma soodustatud. Mul on vaja liikuda fondi kui investeerimisfondide välja meie pangas. Siin ma vajan teie abi.

                    Nagu ametnik pank, ma ei saa olla otseselt seotud selle fondi seega ma olen ajendiks paluda teie abi, et saada selle fondi pangakontole. Kavatsen osalisele 30% selle fondi teile. Ma ei vaja rõhutada, et praktiliselt ei ole riski, seega see saab olla pank-pangaülekandega. Vajan sind on seista kui originaal hoiustaja sellesse fondi.

                    Ma hindan teie õigeaegselt reageerida ja ma selle protsessi käivitamiseks suunas kohe järeldust.

                    soovidega,
                    Dr Tada Edmund Rameshwar

                    Kommentaar


                      tahtsin poest Nutellat osta, aga ei leidnud. ostsin Gina peanutbutteri ja tuvastasin nüüd maitsmise meetodil, et tegu on väga erineva tootega.


                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        hea töö. Lohutuseks võin öelda et maapähklivõi on tunduvalt kasulikum/tervislikum. Nutella on puhas shokolaad.

                        Kommentaar


                          Esiteks ma pole väga kindel, et Nutella šokolaadi sisaldab. Teiseks, šokolaad (n.ö puhas, tume) on üsna tervislik, kasulik. Kolmandaks - ilus photoshop!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            ohh kammoon. nutella ei ole maapähklivõi.

                            "sweetened hazelnut cocoa spread"

                            Kommentaar


                              ei olegi. ja siis?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                ohh kammoon. nutella ei ole maapähklivõi.

                                "sweetened hazelnut cocoa spread"


                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X