320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat ma mäletan, et langesin kunagi sarnasesse lõksu. Ameerika filmides alati süüakse maapähklivõid ja nähtavasti kõigile maiasmokkadele meeldib. Seega otsustasin minagi seda kraami poest osta. Paraku selgus, et konkreetselt soolane kraam. Pettumus oli suur. Samas kui nt banaaniviile peale lõigata, siis tuleb kokku üsnagi mõistlik soperdis.

    Kommentaar


      mingi periood kulus seda kraami ca purk päevas. Ilmselt kuluks siianigi, aga kurat 3.50€ maksta on vähe liig mu vaesele rahakotile. Paljuski sõltub millist osta, et selline mis siin pildil on, vast üks parimaid mis eestimail müügil näinud olen siiani. On ka crunchy versioon olemas, aga sellega kunagi ei tea kas jääd ellu või ei jää, kui lusikatäis võtta

      barneys_best_creamy.jpg

      Kommentaar


        Ma mõtlesin, et sellist asja söövad ainult lapsed...

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma mõtlesin, et sellist asja söövad ainult lapsed...
          pudru ja moosiga on imehää. soovitan!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            pudru ja moosiga on imehää. soovitan!
            Ma arvasin, et putru ja moosi söövad ka ainult lapsed.

            Kommentaar


              Sa saaksid sellest Priit Pulleritsu stiilis artikli kirjutada. "Õige mees ikka ei söö putru, moosi ega maapähklivõid".

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma arvasin, et putru ja moosi söövad ka ainult lapsed.
                ma ei söögi putru. ühel üritusel sattusin mingite veganitega kokku ja hommikuks oli variant kas puder või nälg. siis pakuti. oli isegi hea.

                Kommentaar


                  Õige mees lööb hommikul suhu toore muna ning hammustab peekonit peale mille loputab alla värskelt lüpstud piimaga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    mingi periood kulus seda kraami ca purk päevas. Ilmselt kuluks siianigi, aga kurat 3.50€ maksta on vähe liig mu vaesele rahakotile. Paljuski sõltub millist osta, et selline mis siin pildil on, vast üks parimaid mis eestimail müügil näinud olen siiani. On ka crunchy versioon olemas, aga sellega kunagi ei tea kas jääd ellu või ei jää, kui lusikatäis võtta
                    ma maksin selle kaka eest 3.50? pole päris 800 milli jah, aga, uttiv.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      ma ei söögi putru. ühel üritusel sattusin mingite veganitega kokku ja hommikuks oli variant kas puder või nälg. siis pakuti. oli isegi hea.
                      Käisid tantrafestaril?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma mõtlesin, et sellist asja söövad ainult lapsed...
                        - chac
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Õige mees lööb hommikul suhu toore muna ning hammustab peekonit peale mille loputab alla värskelt lüpstud piimaga.
                          Vähe hiljaks oled jäänud. Meil on nüüd peeruvahe koloonia.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Käisid tantrafestaril?
                            jaanipäeval. söökide eest vastutajad olid rohusööjad, päikesetervitajad ja muud pühapäeva-jooga-instruktorid. tegelikult oli täitsa tore. ma isegi üllatusin, et kui lõbus mul nii tervislikult ja kainelt oli. korra aastas täitsa võib.

                            algselt muidugi valmistasin ennast mentaalselt pikalt ette ka. Tavalises emotsionaalses seisundis oleks hommikul kahe promilli all kokal juustest kinni võtnud, näoli pudrukausi ette tirinud ning karjunud, et "p''si, kus sink on!?" seni kuni nuttes poodi joostaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Viimastel päevadel facebookis pidevalt näen igasuguseid blogija "malluka" poste, sest sõbralistis olevad inimesed likevad neid. Ma ei saa aru sellest fenomenist. Täna jälle keset vahtimist selline:

                              Eile keegi jagas liveblogi tal, viskasin ka siis korra livefeedi tööle, et niipalju inimesi vaatab, mis seal on siis. Lõikas sibulat ja rääkis kui raske on ikka sibulat lõigata - kohe kinni ka see jama. Reaalselt wtf, kas inimestel on nii igav elu, et nad sellisest asjast vaimustuses on
                              need lehed saab õnneks ära plokkida. aga kas fesar on leitanud süsteemi, kus saab sitta märksõnade järgi ära peita? twitter vist pakub sellist lahendust. #PokemonGo [face emoji][<-gun emoji]
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Sõna tohuvabohu tähendab nii eesti, ungari kui ka saksa! keeles sama asja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X