320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äratab tähelepanu, et üha enam ilmub meedias kommentaare, kus kaitstakse (endist, st savika) Keskerakonda. Selle asemel asutakse Savisaarele kaasa tundma. Kas parketikõlblikud parteid on muretsema hakanud?

    Varasemast meenub aastaid kestnud suur hädakisa, kus kirutakse keski Tallinna poliitikat, ähvardatakse nende ohtlikkuse eest jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Äratab tähelepanu, et üha enam ilmub meedias kommentaare, kus kaitstakse (endist, st savika) Keskerakonda. Selle asemel asutakse Savisaarele kaasa tundma. Kas parketikõlblikud parteid on muretsema hakanud?

      Varasemast meenub aastaid kestnud suur hädakisa, kus kirutakse keski Tallinna poliitikat, ähvardatakse nende ohtlikkuse eest jne.
      Niipea, kui Savisaar lendab, on meil Ref+Kesk valitsus. Siis oleksime me kõik rõõmsad!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Niipea, kui Savisaar lendab, on meil Ref+Kesk valitsus. Siis oleksime me kõik rõõmsad!
        Keski üheks suurimaks valimiskampaanija argumendiks läbi aastate on olnud astmeline tulumaks. Kuniks nad sellest ei loobu siis vaevalt et sellist valitsust näeme

        Kommentaar


          Algselt postitas Karter Vaata postitust
          Keski üheks suurimaks valimiskampaanija argumendiks läbi aastate on olnud astmeline tulumaks. Kuniks nad sellest ei loobu siis vaevalt et sellist valitsust näeme
          Nad on ka varem sellest loobunud.

          Kommentaar


            See oleks jah esimene kord kui valimisloosungitest loobutaks.
            Noh, ja nad on koos valitsuses juba olnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Nad on ka varem sellest loobunud.
              2015 oli jälle sees aga noh, poliitikute lubadused....

              Kommentaar


                reform loobus kunagi isegi palju lubatud tulumaksu langetamisest (õigemini lükkas seda aastaid edasi), kui Ansip tegi Savisaarega valitsuse

                Kommentaar


                  tit for tat noh. Isegi suure suuga Ossinovski, kes peaks sotsiaalmaksu eest seisma nagu emalõvi, ütles, et "sorry jah kutid, see on reformi plaan ja ega meil väga midagi vaielda ei ole".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Karter Vaata postitust
                    Keski üheks suurimaks valimiskampaanija argumendiks läbi aastate on olnud astmeline tulumaks. Kuniks nad sellest ei loobu siis vaevalt et sellist valitsust näeme
                    See pole teemaks enam olnud juba hmmm paar aastat?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      See pole teemaks enam olnud juba hmmm paar aastat?
                      Kordan oma eelmist kommentaari ja muudan natuke selle kuju:
                      Algselt postitas Karter Vaata postitust
                      2015 oli jälle sees http://valimised.err.ee/v/riigikogu_...7-66154454658d aga noh, poliitikute lubadused....
                      Samas vahet ei ole, poliitikute lubadustega ei tasu üldjoones väga arvestada.

                      Kommentaar


                        Mõni mees peaks selle enda telefonihelinaks panema
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Ma ei mäleta kus teemas selleteemaline arutelu oli, aga panen siis siia oma tähelepaneku -

                          See reklaami toppimine uudistesaitidel on viimasel ajal veel ühe leveli üles astunud. Täna panin täiesti ausalt ainult selle pärast portaali kinni - rõve lihtsalt vaadatagi ->



                          Ma tõepoolest ei saa aru, mida delfi minust saada tahab - nagu screenshootil nähagi olen corporate profiiliga sisse logitud, seega nad teenivad minu pealt juba nagunii. Aga ometigi avaneb portaali avades terve ekraanitäis reklaami nii et ükski uudis ei mahu peale. See ju täiesti tõsiselt rääkides ei ole normaalne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Ma ei mäleta kus teemas selleteemaline arutelu oli, aga panen siis siia oma tähelepaneku -

                            See reklaami toppimine uudistesaitidel on viimasel ajal veel ühe leveli üles astunud. Täna panin täiesti ausalt ainult selle pärast portaali kinni - rõve lihtsalt vaadatagi ->



                            Ma tõepoolest ei saa aru, mida delfi minust saada tahab - nagu screenshootil nähagi olen corporate profiiliga sisse logitud, seega nad teenivad minu pealt juba nagunii. Aga ometigi avaneb portaali avades terve ekraanitäis reklaami nii et ükski uudis ei mahu peale. See ju täiesti tõsiselt rääkides ei ole normaalne.
                            Internetis ilma adblockita käimine ei olegi tänapäeval normaalne.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Internetis ilma adblockita käimine ei olegi tänapäeval normaalne.
                              Ei vasta tõele. Soccernetis saab näiteks
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Internetis ilma adblockita käimine ei olegi tänapäeval normaalne.
                                Absoluutselt mitte.
                                Isegi tööarvutisse adblock installitud.

                                Aga näiteks Delfi portaalides ei saa Adblock hakkama mingil põhjusel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X