320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    Postimehe spordiportaalis töötavad nõrganärvilised emotsionaalsed pehmod.
    endiselt põnevil. millega need eided siis seekord hakkama said?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Krt inimesed on ikka imelikud...

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        endiselt põnevil. millega need eided siis seekord hakkama said?
        Vabandust, kadus siia lehekülgede taha ära. Pealkirjad endiselt, endiselt dramatiseeritakse üle. Kõik on "ülbuse tipp", "šokeeriv käituime", "läks täiesti pöördesse", "ülivinge (sai 5. koha)" "unustamatu", "'insert keegi suvaline' tegi silmad ette 'insert absoluutne tipp'" Kuigi pean mainima, et viimasel ajal on asi paremaks läinud võrreldes kasvõi suvega. Ootan jaanuari, kus ManU ostab jälle Bale'i ja Ronaldo.

        OT: Kas tegemist on kolleegidega? Kui nii, siis võid anda vihje, et lugege artiklite alt vahest kommentaare (Teema spordiportaalide apsakad). Enam ei ole ainult anonüümsed trollid. Juhtub ka, et konkreetset ala tundvad fännid juhivad tähelepanu artiklis olevatele vigadele. Eriti tihti juhtub seda võitlusspordialade, kus ajakirjanik püüab dešifreerida inglise keelsest kusagilt tabloidist leitud artiklit. Näide: viimane McGregori kohta kirjutatud artikkel, kus on lisaks kommenteeritud kaalukategooria veale veel paar olulist faktiviga.

        Kommentaar


          Algselt postitas shefield

          Kommentaar


            Repinski doesn't give a fuck.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Naiste jalka U20 maailmameister on Põhja-Korea.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Venelased on nagu kalad läikiva landi külge, saad nende lipuvärvidele kuidagi tuled ja viled külge ostavad hokimängu ajal letid tühjaks.

                Kommentaar


                  Abbott ja Costello on meil siin nii tundmatud nimed, et tõlkijad peavad paremaks asendada nad paariga Batman ja Robin.

                  (jäi silma filmi "Arrival" subtiitritest)

                  tegelikult võiks selle ka närviajamise teemasse postitada

                  Kommentaar


                    6.12.16 Tähelepanekud.
                    01. Puudutatuna tunnevad miskipärast ennast need kes üldse asjasse ei puutu.
                    N. Andsin kaunis kõlava häälega mõista ühele töökaaslasele , et ta on pesueht türapea. Kuna mina pidin tema sitta lappima( ta magas oma pohmakat välja kodus) ehk vestlema ühe väga ebameeldiva isikuga. Keda absoluutselt ei huvitanud fakt , et mina olen antud jamas kõrvalseisja või üldse minu arvamus.
                    Ja siis lendab kõrvalt ruumist üks tütarlaps ja kukub minu peale kriiskama , et mis õigusega ma teisele nii halvasti ütlen. Ja siis taga targemaks hakkab sellele türapeale veel seletama , et miks ta laseb endaga veel sedasi käituda. Tore päev oli täna.
                    02. Küsima peab. Küsiti ainult , et mis moodi sa üldse meil sellise palga eest veel alles oled... Peale palgatõusu võis täna oma meelehärmi leevendamiseks pelmeeni kõrvale hapukoort osta. On tõesti maitsvam sedasi.
                    03. Hea, et eelmine kuu see jutt räägitud sai. Peale selliseid hetki oleks see vist päris põnev.
                    Tegelt on ju ilus. Ja kohati kole korraga.
                    Win win situation?

                    Kommentaar


                      shefieldi tähelepanekutega seoses tuleb meelde ühe lähedase inimese töökohal juhtunu. Inimene tegeles suuremate võllide tegemata töö lappimisega, tegi ületunde ja nii kuude kaupa, kuniks sai siiber ja nõudis ettevõtte juhilt tugevat palgatõusu või läheb töölt ära. Juht sõimas näö täis, kelleks sa ennast pead ja jutud ning nädal hiljem tõstis palka, kui lahkumisavaldus lauale jõudis.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Mart Mardisalu, lutt ja Carlos Tevez. :#

                        Kommentaar


                          Käisin eile mingil plaadiesitlusel. Palju erinevaid esitajaid ja vanu eesti laule. Ainus, kellest aru ei saanud oli Koit Toome - no nii sitasti annab ikka sõnu hääldada, et sõnastki aru ei saa. Ja seda kõike eesti keeles.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Käisin eile mingil plaadiesitlusel. Palju erinevaid esitajaid ja vanu eesti laule. Ainus, kellest aru ei saanud oli Koit Toome - no nii sitasti annab ikka sõnu hääldada, et sõnastki aru ei saa. Ja seda kõike eesti keeles.
                            Tunne klassikat, kell 3, chinchilla, mees!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                              Tunne klassikat, kell 3, chinchilla, mees!
                              Kill-koll, chinchilla *
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas shefield Vaata postitust
                                6.12.16 Tähelepanekud.
                                01. Puudutatuna tunnevad miskipärast ennast need kes üldse asjasse ei puutu.
                                N. Andsin kaunis kõlava häälega mõista ühele töökaaslasele , et ta on pesueht türapea. Kuna mina pidin tema sitta lappima( ta magas oma pohmakat välja kodus) ehk vestlema ühe väga ebameeldiva isikuga. Keda absoluutselt ei huvitanud fakt , et mina olen antud jamas kõrvalseisja või üldse minu arvamus.
                                Ja siis lendab kõrvalt ruumist üks tütarlaps ja kukub minu peale kriiskama , et mis õigusega ma teisele nii halvasti ütlen. Ja siis taga targemaks hakkab sellele türapeale veel seletama , et miks ta laseb endaga veel sedasi käituda. Tore päev oli täna.
                                02. Küsima peab. Küsiti ainult , et mis moodi sa üldse meil sellise palga eest veel alles oled... Peale palgatõusu võis täna oma meelehärmi leevendamiseks pelmeeni kõrvale hapukoort osta. On tõesti maitsvam sedasi.
                                03. Hea, et eelmine kuu see jutt räägitud sai. Peale selliseid hetki oleks see vist päris põnev.
                                Ei tea küll täpselt tausta (kus valdkonnas ja mis positsioonil töötad), aga üldiselt selles mõttes kõrval-ruumi kolleegiga nõus, et mingisugune avalik läbisõimamine midagi vaevalt paremaks muudab. Pigem käib tüüp nüüd just rohkem käsi taskus rusikas ringi. Normaalne rääkimine mõjub üldiselt paremini. Kui just totaalselt lost cause pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X