320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnuagent lõpetab oma Ekspressi podkasti alati sõnadega, et järgmine saade nädala pärast, mis aga on enamasti valeinfo, sest uus saade on tavaliselt 2 nädala pärast. On vist pikemaidki pause. Muidu on saade tavaliselt päris huvitav, ega ma muidu ei kuulakski seda.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Mõnuagent lõpetab oma Ekspressi podkasti alati sõnadega, et järgmine saade nädala pärast, mis aga on enamasti valeinfo, sest uus saade on tavaliselt 2 nädala pärast. On vist pikemaidki pause. Muidu on saade tavaliselt päris huvitav, ega ma muidu ei kuulakski seda.
      Eelmine kord pidanuks Otto tegema, aga ma ei saanudki lõpuks aru, mis tal juhtus. Seepärast jäi viimati vahele.

      Kommentaar


        Anders Nõmm teeb soccernetis väga head tööd!
        Viimane näide oli kohe eriti hea lugemine - http://soccernet.ee/artikkel/tundmat...-kolmiku-kandu

        keep up the good work!
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Igakord, kui Mõnu Heiki DJ-hakatist jälle mingil moel promob, siis mulle meenub laul nende sõnadega: (Girl's name) and (boy's name) sitting in the tree K-i-s-s-i-n-g! (spell it out) First comes love. Then comes marriage. Then comes baby* in the baby carriage.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Käi pu*si, EAS. Ulme asutus ikka.

            Kommentaar


              Guinessi purkides on pinksi pallid
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                täitsa perses, kivi77 on tagasi
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  käisin täna poisiga kohvikus ja seal tulid mingid tüdrukud teda kallistama. siis tuli mul superidee, et peaks kirjutama märgatud tallinna's midagi sellist: "Tere, sa umbes 4-aastane preili, kes sa olid seal ja seal kohvikus sel ja sel kuupäeval. Sul olid kaks patsi ja punane kleit, su ema oli ka päris kena. Sa naeratasid mulle ja mul on tunne, et me võime olla üksteise jaoks loodud! Kirjuta! Onu Joel"

                  Tea, kas avaldavad ära?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    käisin täna poisiga kohvikus ja seal tulid mingid tüdrukud teda kallistama. siis tuli mul superidee, et peaks kirjutama märgatud tallinna's midagi sellist: "Tere, sa umbes 4-aastane preili, kes sa olid seal ja seal kohvikus sel ja sel kuupäeval. Sul olid kaks patsi ja punane kleit, su ema oli ka päris kena. Sa naeratasid mulle ja mul on tunne, et me võime olla üksteise jaoks loodud! Kirjuta! Onu Joel"

                    Tea, kas avaldavad ära?
                    Nad on kordades hullemat jama avaldanud. Go for it. Seriously. Samuti kasuta Joeli asemel oma fooruminime. Mida kahtlasem, seda parem.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Ei leidnud paremat teemast selle jaoks.

                      Igal juhul kes tahab Star Warsi vaadata, siis
                      telnet towel.blinkenlights.nl
                      Head vaatamist!

                      Kommentaar


                        Me oleme siin ikka mökud: „Ma lõikan ära su m*nni ja topin ta sulle kurku. Ja usu mind, need ei ole tühjad sõnad. Võib-olla m*nni puudumine õpetab sulle midagi selles elus. Arvesta tulevikuks, see saab olema minu esimene kirurgiline kastreerimine, nii et tüsistused on garanteeritud.“
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Me oleme siin ikka mökud: „Ma lõikan ära su m*nni ja topin ta sulle kurku. Ja usu mind, need ei ole tühjad sõnad. Võib-olla m*nni puudumine õpetab sulle midagi selles elus. Arvesta tulevikuks, see saab olema minu esimene kirurgiline kastreerimine, nii et tüsistused on garanteeritud.“
                            Slaavi temperament ja tulisus

                            Kommentaar


                              Milaanos airbnb. Korteris telekas ka olemas. Mõtsin, et võiks Juve mängu vaadata. Kahe kanali pealt on ülekanne, aga pilti mängust ei näidata..selle asemel käib stuudios elav diskussioon mängust, ning mõne ärevama hetke ajal läheb üks tüüp jalkaplatsi kujulise tahvli juurde ja recreateb ohtliku olukorra

                              Kommentaar


                                See on hea jah, omal sama kogemus itaalias teleka vaatamisel

                                Aga keera parem mõni musakanal peale, naudi kohalikku estraadi. Eros Ramazotti ja Laura Pausini.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X