320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

    Omaette teema on muidugi see, kuidas Läti piir varsti päris korralik kaubandustsoon saab olema ja seal käiakse nädalavahetusel ikka peale alksi muud ka ostmas.
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    No eks tegelikult juba täna ju laaditakse Valkast muu kraam ka auto peale. Kui juba poodi sattusid ja asjad nkn odavamad on ja veidi ka põnevamad (teistsugune ja eestlase jaoks uudne sortiment), siis teedki oma nädala ostud seal ära.
    Kui maal käime, siis äia ja ämma juures juba mitu aastat lisaks Lätist toodul alkoholile ka juustu ja muud hea ja paremat toidukraami mekkinud. Ning äi pole ehitustarbeid juba pikalt kohalikust poest ostnud. Nemad ca 40 piirist ja käivad üsna regulaarselt Lätimaal, aga üldiselt vähe kaugemal. Väike tripp Smiltene, Valmiera või mõni muu väikelinn, paar kauplust ja päev meeldivalt mööda saadetud.
    Mu enda vanemad elavad seal samas lähedal ja seal kogu kraam Venemaalt toodud ja nii see elu seal Lõuna-Eestis käib.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Mida soomlased on magusa maksustamisest õppinud?
      See pole oluline mida keegi on millestki õppinud. Tähtis on kas neil on midagi mida me suudame ilusasse pakendisse panna ja siin edukalt maha müüa. Kuna maks on selline toode mida peab ostma, siis vahest ei pea ka pakend kõige ilusam olema.

      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Mina olen alati sotse valinud ja valin edasi. Mina toetan alkoholi- ja suhkrumaksu. Kahju, et seda eesmärgi päraselt ei kasutata. Rahvatervise nimel siis.
      Selles loogikas on viga. Kui sulle öeldakse üht, aga tehakse teist siis seda kutsutakse valetamiseks/petmiseks.

      Kommentaar


        Käisin siin ükspäev Eesti parimat toiduainet valimas ja seal kandideeris ka mingi mustikamehu, mille kohta kirjutasid esitajad:
        "M******** Mustikamehu on ilma lisatud suhkruta,
        tegemist on gluteeni- ja laktoosivaba tootega. Samuti ei
        sisalda mehu piimavalku, muna, sojavalku ning on
        valmistatud rangelt kontrollitud toorainest."

        Ma kirjutasin seepeale kommentaariks, et väga hea, et see mehu muna ei sisalda, sest s*taks kõrini on neist munadega mehudest.

        Kommentaar


          Eile õhtul koju sõites raadiost kuulsin ning rohkem ühtegi linki pole viitsinud lahti teha, niiet paugutan tuima ja loodan, et kogu see värk defineeritakse ikka lisatud suhkru maksustamise kaudu?
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            "M******** Mustikamehu on ilma lisatud suhkruta,
            tegemist on gluteeni- ja laktoosivaba tootega. Samuti ei
            sisalda mehu piimavalku, muna, sojavalku ning on valmistatud rangelt kontrollitud toorainetest
            Millest pagan see koosnes siis üldse?

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Millest pagan see koosnes siis üldse?
              Mustikatest, veest ja pirnimahlast.

              Kommentaar


                keegi võiks värskale ka kirja panna, et ei sisalda muna, piima, gluteeni jne, sobib veganitele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  keegi võiks värskale ka kirja panna, et ei sisalda muna, piima, gluteeni jne, sobib veganitele.
                  Me kavatsesime järgmise Ekspressi peale kirjutada, et ei sisalda muna, piima ja on gluteenivaba, ent võib sisaldada pähklitükka.

                  Kommentaar


                    aeg-ajalt tuleb linnaliinibussiga sõites selline mõte, et ühistranspordijuhtidele võiks rohkem säästva sõidu koolitusi/eksameid teha, kus inimeste asemel oleks bussis lahtised munad ja kui üks katki läheb, saadetakse tagasi sibiauto rooli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      aeg-ajalt tuleb linnaliinibussiga sõites selline mõte, et ühistranspordijuhtidele võiks rohkem säästva sõidu koolitusi/eksameid teha, kus inimeste asemel oleks bussis lahtised munad ja kui üks katki läheb, saadetakse tagasi sibiauto rooli.
                      Näe töö juures rohkem vaeva ja osta auto

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Näe töö juures rohkem vaeva ja osta auto
                        Ma kirjutasin siia rida roppusi, aga siis taipasin, et sa pole seda väärt.

                        Mina oman autot ja käin bussiga või jala tööl, et loodust hoida. Auto ja selle omamine ei ole maailmanaba.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Ära ropenda, näed selgemalt (?).
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Näe töö juures rohkem vaeva ja osta auto


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Ma kirjutasin siia rida roppusi, aga siis taipasin, et sa pole seda väärt.

                            Mina oman autot ja käin bussiga või jala tööl, et loodust hoida. Auto ja selle omamine ei ole maailmanaba.

                            Kommentaar


                              Chill, kerge nali oli. Parafraseerisin Clarksoni, kes ratturitele sama sõnumi edastas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Me kavatsesime järgmise Ekspressi peale kirjutada, et ei sisalda muna, piima ja on gluteenivaba, ent võib sisaldada pähklitükka.
                                teete inteka lea pähkliga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X