320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Üks Liverpooli avatariga noorsand on nii paljudes teemades postitama hakanud, et see hakkab vaikselt häirima. Mitte tema postituse sisu, sest seda ma ei näe, vaid kui vaatad uusi postitusi, siis on selle teema avamine õnnemäng. Kas oli ta ainukene kes kirjutas midagi uut, või kirjutas keegi enne teda ka.
    sama jant. aga neid pole enam üks. mah seein double... tripl... halp
    ★★★★★★

    Kommentaar


      w0rdpr3zi närvid on läbi
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        w0rdpr3zi närvid on läbi
        Ei usu. ta on maailma kõige rahulikum inimene
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar




          22. sekundi peal hakkab trump rääkima ja tema selja taga on üks väga kummaline naisisik.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            http://www.euronews.com/2017/07/25/t...ealthcare-vote

            22. sekundi peal hakkab trump rääkima ja tema selja taga on üks väga kummaline naisisik.
            Ilusad kulmud. Sulle ei meeldi?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Esineb kogemata rassist olemist.
              Raadiosaates räägib naine rattaga matkamisest ja ütleb, et "me ööbime seekord hotellides nagu valged inimesed"
              Muidugi täitsa võimalik, et ta ongi mingi räme neegrivihkaja aga pigem pakun et mitte.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Vahest juhtub nii, et mees(tervise)jooksja rinnad hüppavad rohkem üles alla, kui tema kõrval sörkival nais(tervise)jooksjal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Kas see on normaalne, et ma pole suvel kohanud Tallinnas veel ühtegi sääske?
                  Ee või võibolla ma lihtsalt pime, kuna ei näinud ka Ugandas kahe nädalaga ühtegi moskiitot.
                  Vana teema juba, aga viimased kaks nädalat olen suvilas värvinud ja õunapuid lõikanud ning veel mitu päeva hiljemgi (täna) sügelen tervenisti üle keha nii hullusti, et eelmine ja vist ka üleeelmine suvi sellist asja ei mäleta...

                  Teemasse ka, kui keegi arvab, et Laitse Rallypargi kõrval on tore suvitada, siis esimene päev suvilasse jõudes on tõesti äge peamiselt turbobemme kuulata, aga kui see ikka nädalaid järjest käib (rahamehed tööl ei käi ning viivad oma pillid sinna juba keskpäeval kohale), siis ausalt öeldes viskab räigelt koppa see pinin kogu aeg. Tegelikult olen ma meeletu autofänn...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Militaarfestivali abreviatsioonina MilfEst kasutamine paneb pisut muigama.

                    Kommentaar


                      Jubedalt isutab teadmiste järele.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kui unustate marjakoogi auto katusele, siis võib juhtuda, et 30km pärast kohale jõudes seda enam antud paigas enam ei ole. Minul püsis see katusel umbes 4 kurvi ja 2km. 2km paiku kõlas mingi imelik heli ja ma mõtlesin, et ajasin mingi väikse looma alla vms
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                          Kui unustate marjakoogi auto katusele, siis võib juhtuda, et 30km pärast kohale jõudes seda enam antud paigas enam ei ole. Minul püsis see katusel umbes 4 kurvi ja 2km. 2km paiku kõlas mingi imelik heli ja ma mõtlesin, et ajasin mingi väikse looma alla vms
                          Haha hästi

                          Kommentaar


                            Auto katusele asjade jätmine on suht tavaline ju. Kohvitopse olen näinud jätmas ja ise tasuta ära joonud. Rahakoti küll viisin inimesele tagasi.

                            Kommentaar


                              Juhtusin kunagi nägema kuidas kaks dokumentide mappi lahtiste lehtedega ringteel lendu läks. Juht tajus ära ja korjamist oli palju..
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc.
                                Päris suure hulga inimeste põhi probleem pole ei tulevased valimised ega haldusreform või liiklus probleemid tallinna kesklinnas.
                                Trummipõrin.

                                Hoopis kahe telekanali kadumine vabalevist.
                                Vot see on tõeline probleem number 1.
                                See on tore, äkki kui reporteri asemel vaadatakse aktuaalset kaamerat jääb seda lollust veidi vähemaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X