320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen eluaeg mõelnud, et reka kirjutatakse rekka (ja rekka ainult). Aga võta näpust.

    Otsene oht liiklusele puudub. Nii otsustas politsei, saades eile teate kolmest maanteel hulkuvast hobusest, kes hiljem reka ees hukkusid (93)
    Rekonstruktioon | Reka sõitis hobustele otsa: loomadel polnud kahjuks lootustki ellu jääda (87)

    (ilgelt häirib ka kusjuures)

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Olen eluaeg mõelnud, et reka kirjutatakse rekka (ja rekka ainult). Aga võta näpust.

      Otsene oht liiklusele puudub. Nii otsustas politsei, saades eile teate kolmest maanteel hulkuvast hobusest, kes hiljem reka ees hukkusid (93)
      Rekonstruktioon | Reka sõitis hobustele otsa: loomadel polnud kahjuks lootustki ellu jääda (87)

      (ilgelt häirib ka kusjuures)
      rekajuhid ise pidid olema nördinud ja neile meeldib kodumaine veoauto
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Okei, vaatasin just ÕSist, et latte on ka eesti keeles late. Pole midagi öelda. Inimene õpib kogu elu.

        Miks keeleinstituut mööda Eesti kohvikuid asja parandamas ei käi?

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Okei, vaatasin just ÕSist, et latte on ka eesti keeles late. Pole midagi öelda. Inimene õpib kogu elu.

          Miks keeleinstituut mööda Eesti kohvikuid asja parandamas ei käi?
          ära arva, et me siin omavahel rekka pärast tülis ei ole
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Okei, vaatasin just ÕSist, et latte on ka eesti keeles late.

            netto-->neto

            pitsa
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Keelespets eika arvamus. Neto, sobib. Pitsa, käib kah. Reka ja Late, nomingemunni.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Keelespets eika arvamus. Neto, sobib. Pitsa, käib kah. Reka ja Late, nomingemunni.
                Harjumuse asi, minu jaoks on late ka täiesti ok. Küll ka rekaga harjuks, kuigi tihemini kasutaks. Pubi on ju ka päris korralikult juurdunud, kuigi alguses, kui "pub" asemel nõudma hakati, oli kõigi jaoks väga harjumatu.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Kuradi EKI lõhub ilusaid traditsioone. Traditsioonilised rekka ja latte vajavad kaitset Darethi eest!

                  Kommentaar


                    Hudafakkkeers?

                    Kommentaar


                      Ei teadnud kuhu seda postitada, aga kindlasti väärib tunnustust Kersti Meresma arvamus jutt, mis sisaldab puhast konkreetsust ja kulda. Saigi natukene kõrini sellest feminismi jurast

                      Liigse entusiasmiga vürtsitatud lähenemiskatsed pole mullegi võõrad, aga ma ei näe vajadust kuulutada seda tervele maailmale või lahata sotsiaalmeedias juhtumite üksikasju, et tõestada, kuidas suutsin kaitsta enda au ja öelda ligitikkujale ei (miski, mis on minu jaoks iseenesestmõistetav). Ründajale lisatähelepanu tõmbamine on aeg, mida ma ei soovi säärase inimese peale kulutada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Kas tänapäeval inimesed oma peaga ei või mõelda? See, et bassu kõrval alkot müüakse, ei tähenda jooge nokki ennast ja uputage ära end. Üks drink heas seltskonnas pole midagi katastroofilist ju. Ja ma kujutan ette, et kui ei müüdaks, siis soomlased hakkaks räuskama, et why do estonian SPA fuck Finland.
                        See, et bensujaamas alkot müüakse ei tähenda ka kohe seda, et ma hakkaks roolis jooma, aga riik mõtleb teisiti eks? Ja kui uue alko seaduse järgi tahetakse, et alkot saab osta kuskilt poe eraldatud alalt, sest noorte tervist on vaja kaitsta. Aga limonaadide kõrval "lasteshampust" müüa on igati ok? Kas see tähendab, et riik ei mõtle üldse? #probleemigategelemineossinovskistyle

                        Kommentaar


                          veel üks kena pisike "probleem"

                          Tallinnas ühendministeeriumisse kohvikupidaja poolt üles seatud veinilett pahandas seal töötava sotsiaalministeeriumi kantslerit Marika Prisket.


                          sotside eesmärk näikse olevat kogu alkoholimüük leti alla suunata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            veel üks kena pisike "probleem"

                            Tallinnas ühendministeeriumisse kohvikupidaja poolt üles seatud veinilett pahandas seal töötava sotsiaalministeeriumi kantslerit Marika Prisket.


                            sotside eesmärk näikse olevat kogu alkoholimüük leti alla suunata
                            Kuidas see siis probleem ei ole?
                            Ka enamus ministreid olid nõus, et see asi ei ole õige. Kui terve riik taidleb taktikas, et alkohol on paha, teeme selle kalliks ja raskesti kättesaadavaks, siis ei ole normaalne, et superministeeriumis on fucking veinipood all korrusel (kohviku asemel)
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Walesi ralli igas kaadris on tee ääres palgihunnikuid näha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Walesi ralli igas kaadris on tee ääres palgihunnikuid näha.
                                Flashback Colin McRae Rally 2 mängimisest. Fkn palgihunnikud ja heinapallid
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X