320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1) Ei ole korralikku Champions League teemat ?!?! (kui on siis juhatage plz)

    2) Kui mujal pole siis lisan siia - senise Champions League hooaja märksõna no 1 on minu jaoks olnud "tublide challengeride kollaps".

    Pean silmas selle all korduvalt hästi esinenud Dortmundi ja Atleticot ning eelmisel hooajal ehk üle ootuste hästi esinenud Monacot. Seejuures on Dormund ja Monaco oma grupis viimased ja Atletico kolmas. Julgen öelda, et de facto on CL nii Atletico kui Dormundi jaoks läbi, Monacol enda grupis ehk veel võimalus.

    Kahju, kuna varasematel hooaegadel on nad hästi esinenud ja kõige-kõigematele hambaid näidanud, see hooaeg kahjuks mitte.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      1) Ei ole korralikku Champions League teemat ?!?! (kui on siis juhatage plz)

      2) Kui mujal pole siis lisan siia - senise Champions League hooaja märksõna no 1 on minu jaoks olnud "tublide challengeride kollaps".

      Pean silmas selle all korduvalt hästi esinenud Dortmundi ja Atleticot ning eelmisel hooajal ehk üle ootuste hästi esinenud Monacot. Seejuures on Dormund ja Monaco oma grupis viimased ja Atletico kolmas. Julgen öelda, et de facto on CL nii Atletico kui Dormundi jaoks läbi, Monacol enda grupis ehk veel võimalus.

      Kahju, kuna varasematel hooaegadel on nad hästi esinenud ja kõige-kõigematele hambaid näidanud, see hooaeg kahjuks mitte.
      Pane SIIA
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Hakkas silma lehekülgede arv foorumi teemades: Liverpool 1803, Manu 1782, Arse 1689. Lähedale jõuab vist kogu ülejäänud foorumist vaid Rumalad küsimused.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Kas tänapäeval inimesed oma peaga ei või mõelda? See, et bassu kõrval alkot müüakse, ei tähenda jooge nokki ennast ja uputage ära end. Üks drink heas seltskonnas pole midagi katastroofilist ju. Ja ma kujutan ette, et kui ei müüdaks, siis soomlased hakkaks räuskama, et why do estonian SPA fuck Finland.
          Kas on midagi naeruväärsemat, kui üks "drink?

          Kommentaar


            Esimest korda saaks teha võistluse "MILF linnavalitsus 2017".

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Esimest korda saaks teha võistluse "MILF linnavalitsus 2017".
              Kas kapten Zuzu kvalifitseerub ka?
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Tõmmake võistlus käima. Soccernet polegi ammu Virginia Wolfis olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Tõmmake võistlus käima. Soccernet polegi ammu Virginia Wolfis olnud.
                    Ma enam ei julge

                    Kommentaar


                      Tee varikonto
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma enam ei julge

                      Kommentaar


                        Kuna te seda gruppi meelde tuletasite, siis viskasin sellele üle pika aja pilgu peale ja ei pidanud pettuma. Keegi härra oli sinn akoostanud juhendi, et kuidas välistada tahtmatut ahistamist. Lühikokkuvõte - me sureme välja.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma enam ei julge
                          Ah kamoon, rahvas nõuab! Kas sa kardad virgiinia vuulfi??
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Märtsis avatakse Kristiine Keskuses ''ülemaailmse frantsiisiga'' spordibaar.

                            Kommentaar


                              Kindlustusseltsid luuravad nüüd ka FB gruppides, kus pakutakse sõite vms. Ehk kui keegi paneb oma autost pildi sinna üles, võib arvestada kallema kindlustushinnaga.


                              vaata nt 020bpd 3ndat pilti.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Kindlustusseltsid luuravad nüüd ka FB gruppides, kus pakutakse sõite vms. Ehk kui keegi paneb oma autost pildi sinna üles, võib arvestada kallema kindlustushinnaga.


                                vaata nt 020bpd 3ndat pilti.
                                Ma parem küsin, kes selle äreva koduka on teinud ja seda nimekirja peab? Mingi kibestunud taksojuht või firma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X