320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen kopsupõletiku tõttu mingi neljandat päeva haiglas sees. Nende päevade + umbes 10 päeva põhjal, mida elu jooksul haiglas on pidanud veetma, julgen küll raudse kindlusega öelda, et venelane ei talu valu. Alati kui keegi kauguses läbi ukse röögib või kuskil väiksemagi protseduuri puhul jaurab, on tegemist olnud venelasega. Aga eks valu ongi fašišt, pitsitab suurrahvust tugevamini kui orjarahvast.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Ma olen kopsupõletiku tõttu mingi neljandat päeva haiglas sees. Nende päevade + umbes 10 päeva põhjal, mida elu jooksul haiglas on pidanud veetma, julgen küll raudse kindlusega öelda, et venelane ei talu valu. Alati kui keegi kauguses läbi ukse röögib või kuskil väiksemagi protseduuri puhul jaurab, on tegemist olnud venelasega. Aga eks valu ongi fašišt, pitsitab suurrahvust tugevamini kui orjarahvast.
      valutaluvus on sama. Lihtsalt venelane röögib palatis, eestlane delfis.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        valutaluvus on sama. Lihtsalt venelane röögib palatis, eestlane delfis.
        No siis eelistan viimast varianti. Saaks vähemalt silma looja.

        Kommentaar


          ManU kaotus ja segased ajad Eesti jalgpallis tõstsid foorumi fullretard taseme kõrgustesse.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            ManU kaotus ja segased ajad Eesti jalgpallis tõstsid foorumi fullretard taseme kõrgustesse.
            Nasfal lihtsalt aktiviseerus Eesti teemades. Ta on peast alati lihtne olnud.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Nasfal lihtsalt aktiviseerus Eesti teemades. Ta on peast alati lihtne olnud.
              Sinusugune kloun on muidugi kõige õigem inimestele ütlema kui lihtsad nad peast on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Sinusugune kloun on muidugi kõige õigem inimestele ütlema kui lihtsad nad peast on.
                Kui kõik inimesed ümberringi ütlevad, et sa võiksid end kokku võtta, valetamise/laimamise lõpetada ning idiootsusi siia foorumisse rohkem mitte postitada, siis äkki tasub ikkagi korraks peeglisse vaadata?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kui kõik inimesed ümberringi ütlevad, et sa võiksid end kokku võtta, valetamise/laimamise lõpetada ning idiootsusi siia foorumisse rohkem mitte postitada, siis äkki tasub ikkagi korraks peeglisse vaadata?
                  Pole kedagi laimand ega valetanud. Seisan alati oma väidete eest ja põhjendan ära. Sa oled lihtsalt endaarust liiga isa.

                  Kommentaar


                    Sinusugune kloun on muidugi kõige õigem inimestele ütlema kui lihtsad nad peast on.
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kui kõik inimesed ümberringi ütlevad, et sa võiksid end kokku võtta, valetamise/laimamise lõpetada ning idiootsusi siia foorumisse rohkem mitte postitada, siis äkki tasub ikkagi korraks peeglisse vaadata?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Pole kedagi laimand ega valetanud. Seisan alati oma väidete eest ja põhjendan ära. Sa oled lihtsalt endaarust liiga isa.
                      Lugesin ka su eilsed tekstid üle. Väiteid oli nagu murdu, selles osas sa ei valeta. Põhjendusi? Null.
                      Kogu su eilsete kirjutiste sisu ja stiil paneb mind küsima, et kas sa oled reaalselt valmis oma sõnade eest seisma? Sa loopisid ränki süüdistusi, täitsa tõsiselt, ja sinu teksti lugedes ei teki küsimustki, kellele õigus jääb, kui peaks näiteks laimu levitamise eest kohtukutse tulema (mida ilmselt ei juhtu muidugi, sest sa pole esimene ega viimane, kes sellist juttu räägib). Kas sa siis ka "seisad oma väidete eest ja põhjendad ära?" Või ütled kohtule ka, et "türa, te olete tainad seal oma talaaride all, tehke silmad lahti, koljad ja vadimid, nahhui!"?

                      Kommentaar


                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


                          Et sellised inimesed on reaalselt kuskil olemas, õnneks? - kahjuks? pole endal au veel ühtegi taolist indiviidi tunda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            http://kasulik.delfi.ee/news/uudised...la?id=80096410

                            Et sellised inimesed on reaalselt kuskil olemas, õnneks? - kahjuks? pole endal au veel ühtegi taolist indiviidi tunda.
                            See ju Dannar ja krabipulgad vol2.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              See ju Dannar ja krabipulgad vol2.
                              Ma arvan ka, et asi käis nii:
                              - Kalamajaka tüüpidel tuli hea idee
                              - kütsid selle anonüümsena märgatud FB-sse
                              - kõik ajakirjanikud haistsid head saaki
                              - kommentaatorid jauravad
                              - kalamajaka omad räägivad, et neil on hea kala.
                              kõik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma arvan ka, et asi käis nii:
                                - Kalamajaka tüüpidel tuli hea idee
                                - kütsid selle anonüümsena märgatud FB-sse
                                - kõik ajakirjanikud haistsid head saaki
                                - kommentaatorid jauravad
                                - kalamajaka omad räägivad, et neil on hea kala.
                                kõik.
                                Värske kala ja Kalamajakas küll kokku ei käi. Vähemalt Viljandis on nende kaup väga tihti kaheldava kvaliteediga ja kohalik pigem väldib sealt "värske kala" ostmist.
                                Ise olen ka seal korralikult orki lennanud. Suvel maal olles mõtlesin, et teen suitsuahvenat. Sõitsin linna, võtsin mõned ahvenad ja tagasi maale. Puhastama hakates selgus, et pooled kalad olid halvaks läinud- sisikond haises ja liha oli luude külest lahti. Nii palju siis tollel korral suitsuahvenast. Hiljem kohalike suheldes selgus, et kohalik eelistab mujalt osta kui Kalamajakast. Ma olen ka nüüd targem ja väldin Kalamajakat.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X