320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Värske kala ja Kalamajakas küll kokku ei käi. Vähemalt Viljandis on nende kaup väga tihti kaheldava kvaliteediga ja kohalik pigem väldib sealt "värske kala" ostmist.
    Ise olen ka seal korralikult orki lennanud. Suvel maal olles mõtlesin, et teen suitsuahvenat. Sõitsin linna, võtsin mõned ahvenad ja tagasi maale. Puhastama hakates selgus, et pooled kalad olid halvaks läinud- sisikond haises ja liha oli luude külest lahti. Nii palju siis tollel korral suitsuahvenast. Hiljem kohalike suheldes selgus, et kohalik eelistab mujalt osta kui Kalamajakast. Ma olen ka nüüd targem ja väldin Kalamajakat.
    No aga katsu nüüd muud väita super-pr.

    Kommentaar


      Hokiliidu kodukalt saab osta koondise mängus kantud särke.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Nasfali panustamise blogis on juba üle nädala vaikus olnud. Paistab, et telekavaataja ennustus läks oodatust oluliselt varem täide...

          Kommentaar


            Järvela Ott tuntud headuses

            "Inglismaa esiliiga on Euroopa jalgpalliliigade seas tugevuselt vähemalt kuuendal kohal"
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Mis kohal ta sinu arvates on?
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                No mitte vähemalt kuuendal kindlasti
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  No kuues on ehk kerge liialdus aga top 10 kindlasti kohe. Eks esiliigasid on raske hinnata kuna rahvusvahelisi mänge pole mille alusel võrrelda. Rahaliselt peaks nad olema seitsmendad näiteks.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    bot bitches getting more and more creative
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas check Vaata postitust
                      Nasfali panustamise blogis on juba üle nädala vaikus olnud. Paistab, et telekavaataja ennustus läks oodatust oluliselt varem täide...
                      Ei läinud ma tulin lihtsalt välismaale trippima natukeseks - Pohlak kandis suu pidamise eest rahad üle.

                      Kommentaar


                        jalgpalli kätega ei mängi:

                        Kommentaar


                          Kui ekraanile ujub Enn Veskimägi läheb varem või hiljem jutt võõrtööjõu suurendamisele! Rott ise ei viitsi Standardi vanadele töötajatelegi palka juurde panna!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar




                            Life of Borisil youtube'is 1M jälgijat. Ilmselt nr 1 Eestis tegutsevatest kanalitest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust


                              Life of Borisil youtube'is 1M jälgijat. Ilmselt nr 1 Eestis tegutsevatest kanalitest.
                              Let feck was that, miks ma esimest korda seda nägin?

                              Kommentaar


                                kõik teavad bitcoini ja kõik teavad pokkerit - aga nüüd on need ühendatud! COINPOKER! tootlust sitaks ja kohe-kohe on maailma kõvim asi ka (kirjavigadele mitte tähelepanu pöörata)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X