320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna hommikul sain aru, et olen kaugelt liiga palju EPL jalkat vaadanud.
    Arusaam saabus kui vaatasin peeglisse, nägin paari nädala jagu välja kasvanud habet ja mõtlesin endamisi "kurat, nagu Joe Ledly habe juba!"

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Täna hommikul sain aru, et olen kaugelt liiga palju EPL jalkat vaadanud.
      Arusaam saabus kui vaatasin peeglisse, nägin paari nädala jagu välja kasvanud habet ja mõtlesin endamisi "kurat, nagu Joe Ledly habe juba!"
      Kurat ma nüüd ei tea, Ledley labidas nõuab ikka veidi rohkem kui paar nädalat, isegi kui sa Tasmaaniast või Iirimaalt pärit oleksid.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Kurat ma nüüd ei tea, Ledley labidas nõuab ikka veidi rohkem kui paar nädalat, isegi kui sa Tasmaaniast või Iirimaalt pärit oleksid.
        Ärge rääkige midagi! Aastakümned tagasi vene kroonu mineku ajal Lasnamäe kogunemispunktis medkontrollis,õnnestus näha karvaseimat 18 aastast eestlast! Hiljem mõtlesin,et vaene mees-peab mitu korda päevas habet ajama! Vähemalt hea,et selga raseerima ei pidanud!
        Mees kupatati muuseas mereväkke!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Inglise keel on ikka sedavõrd jõuliselt nii kõne- kui ka kirjakeelde tungimas, et vahepeal ei teagi enam, mida öelda, teha või mõtelda – viimase näitena meenub "jõusaalis välja töötama", aga see on vaid üks paljudest näidetest, rääkimata veel puht ingliskeelsetest sõnadest ja väljenditest, mida aina enam nii inimeste suudest kui ka kirjutistest on olnud võimalus kuulda ja lugeda.
          Ausalt öeldes mõningate inimestega suheldes ei saagi õigupoolest aru, mida räägitakse – mingi inglise-eesti segu . . .

          Kommentaar


            Sul läkib lihtsalt skilli.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              kui pumpamine ka enam meelde ei tule, siis on väljasuremise pauk.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Kurat ma nüüd ei tea, Ledley labidas nõuab ikka veidi rohkem kui paar nädalat, isegi kui sa Tasmaaniast või Iirimaalt pärit oleksid.
                Eih, mõte polnud niivõrd selles et oleks päris temaga võrreldav habe.
                Point oli pigem selles, et why dafuq peaks mõni Eestis elutsev jalgpallisõber nii hoobilt Joe Ledley't üldse teadma ?!? Kui ta pole just mõttetult palju EPL vutti vaadanud

                Kommentaar


                  Käisin eile kaasfoorumlasega räägupesas pelmeene söömas ja võib öelda, et räägupesa endiselt mõttetu koht. Nahhui seda kastet nii palju topitakse? Nägin seal hamburgereid ka, kastet oli ikka räigelt. Pelmeenid siis anti ka, et kausis oli räigelt hapukoor-majoneesi kastet, et pelmeene normaalselt poolitada ei saanudki, uppusid täiega ära. Nii Rõve oli lihtsalt, et jätsin jälle suurema osa järgi.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    miskipärast ei ole pelmeene tatraga ka jätkuvalt menüüs, et suht urgas koht jah.

                    Kommentaar


                      Vaikige ketserid!!!!!!!!!
                      Üli-mega-üüber-oober-head kastmest ujuvad topelt Räägupesad (rotikate kõrgeim standard) on seal ja kuna teie arvamus minu omaga ei ühti, siis esmalt solvun sekundiks/kaheks ja kohe kukun ka sõimama, sest noh nii on netis kombeks või siis ka mitte

                      Pelmeenid olid viimati nii kõvad, et nendega oleks võinud bussil akna sisse virutada ja kohvi on puhas solk aga muidu pole kohal häda miskit.

                      Kommentaar


                        Staarjalgpallur @ Pealtnägija. Loll on ikka loll olla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Eih, mõte polnud niivõrd selles et oleks päris temaga võrreldav habe.
                          Point oli pigem selles, et why dafuq peaks mõni Eestis elutsev jalgpallisõber nii hoobilt Joe Ledley't üldse teadma ?!? Kui ta pole just mõttetult palju EPL vutti vaadanud
                          A jajah, seda muidugi. Samas ise kütsin aastad tagasi Palace'iga fifas ca10 hooaega karjääri ja Ledley jätsin kuniks pensionini meeskonda alles (kapifänn). Seega ära tunne end üksinda tänasel päeval.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Staarjalgpallur @ Pealtnägija. Loll on ikka loll olla.
                            Kes ?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Kes ?
                              Spirituaalne koolitaja Levadiast. Pebre.

                              Kommentaar


                                mjaasa kartis raudselt, et Rääbis jälle aktsioonis
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X