320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Satun Maximasse ehk korra poolaastas. Peale konservide ja pika säilivusajaga toodete ei julge midagi osta. Prügikasti on lennanud otse pakist nii lõhe kui kana.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Satun Maximasse ehk korra poolaastas. Peale konservide ja pika säilivusajaga toodete ei julge midagi osta. Prügikasti on lennanud otse pakist nii lõhe kui kana.
      Kohe näha, et mingi kesklinnatõusik. Kahe XXga Maximad mu meelest on väga bängerid ja võimalik, et poodidest parima kulinaariavaliku- ja letiga.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kohe näha, et mingi kesklinnatõusik. Kahe XXga Maximad mu meelest on väga bängerid ja võimalik, et poodidest parima kulinaariavaliku- ja letiga.
        Ma pole sõnagi tootevaliku kohta öelnud - jah väga suured letid rikkaliku tootevalikuga. Aga kui ma pean toitu ära viskama juba enne seda kui ma selle ise olen suutnud perse keerata mingi eksperimendi käigus (pun intended) siis on ikka sitt lugu küll ja rohkem ma sealt ketist endale igapäevast toitu ei osta.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ma pole sõnagi tootevaliku kohta öelnud - jah väga suured letid rikkaliku tootevalikuga. Aga kui ma pean toitu ära viskama juba enne seda kui ma selle ise olen suutnud perse keerata mingi eksperimendi käigus (pun intended) siis on ikka sitt lugu küll ja rohkem ma sealt ketist endale igapäevast toitu ei osta.
          Mul näiteks on Rimiga sarnane kogemus aga see vist sõltub ikka konkreetsest poest pigem.
          Ma selline töllerdis, kes oma ringi tehes seljakotiga käib kõik ketid läbi, sest rosinapätsi müüakse ainult Selveris, ICA omatooted on ainult Rimis ja Maximasse lähen siis kui isutab juustu, suure purgi hellman'si või kulinaaria järgi
          Õnneks P-Tallinnas kõik pisikese jalutuskäigu kaugusel.

          Kommentaar


            See on mingi lõunamaade poolt siiapoole liikuv trend, et mehed kallistavad käepigistuse asemel. Tihti märkab seda soome telesaadetes, kus see sageli kukub päris kohmakalt välja aga vaikselt tundub, et ka Eestis on hakatud seda tava pushima.

            Kunagi teadsin Soomes ühte hispaania kutti, kes alati seltskonda saabudes tahtis kõik eraldi läbi tervitada ja anda igaühele kolm põsemusi. Põhjamaa tüdrukutele see vist isegi meeldis aga kurat, minule see värk ei istunud. Kaks korda kannatasin ära ja kolmandaks korraks plaanisin juba öelda, et korralikust käepigistusest piisab küll. Õnneks ta kolis enne meie kolmandat kohtumist tagasi Hispaaniasse
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              mulle jäi juba esimesest hispaania reisist meelde see, et kõik tütarlapsed tahtsid hirmsasti suudelda nii mehi kui ka omavahel. väga meeldis. mehed piirdusid isekeskis ikka niisama käepigistusega, aga võibolla see sõltub maast/piirkonnast.

              Kommentaar


                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                See on mingi lõunamaade poolt siiapoole liikuv trend, et mehed kallistavad käepigistuse asemel. Tihti märkab seda soome telesaadetes, kus see sageli kukub päris kohmakalt välja aga vaikselt tundub, et ka Eestis on hakatud seda tava pushima.

                Kunagi teadsin Soomes ühte hispaania kutti, kes alati seltskonda saabudes tahtis kõik eraldi läbi tervitada ja anda igaühele kolm põsemusi. Põhjamaa tüdrukutele see vist isegi meeldis aga kurat, minule see värk ei istunud. Kaks korda kannatasin ära ja kolmandaks korraks plaanisin juba öelda, et korralikust käepigistusest piisab küll. Õnneks ta kolis enne meie kolmandat kohtumist tagasi Hispaaniasse
                Tuttav tunne, mul pole küll kallistamise vastu miskit aga harjumatu siiski, eks ma lõpuks kuidagi kohanen.
                Eriti on see komme naistele külge hakanud, mis pole ebameeldiv aga mitu korda juhtunud, et tuttavaid (mitte sõpru) nähes kätt andes hüpatakse kaela ning siis ma kohmetult patsutan õlale juhmil pilgul kaugusesse vaadates.

                Kommentaar


                  Türri, kui palju jõulukontserte.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Ott Kiivikas on alati edev mees olnud, aga mis kuradi asi nüüd lahti läinud on ?
                    Kuhu kandideerima hakkab v mis, Delfis on iga päev mitu mingit pseudouudist Kiivikasest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Ott Kiivikas on alati edev mees olnud, aga mis kuradi asi nüüd lahti läinud on ?
                      Kuhu kandideerima hakkab v mis, Delfis on iga päev mitu mingit pseudouudist Kiivikasest.
                      Tegi raamatu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Ott Kiivikas on alati edev mees olnud, aga mis kuradi asi nüüd lahti läinud on ?
                        Kuhu kandideerima hakkab v mis, Delfis on iga päev mitu mingit pseudouudist Kiivikasest.
                        Delfi ongi virtsauudisteleht.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Ott Kiivikas on alati edev mees olnud, aga mis kuradi asi nüüd lahti läinud on ?
                          Kuhu kandideerima hakkab v mis, Delfis on iga päev mitu mingit pseudouudist Kiivikasest.
                          Ise kannad lipsu ja loed Delfit. Nihet märkad?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ise kannad lipsu ja loed Delfit. Nihet märkad?
                            Ei märka.

                            Kusjuures see delfi=kollane kraam on üsna iganenud stereotüüp.
                            Seal on igasugu kräppi, muidugi, aga samas jooksevad sinna ikkagi kokku kogu selle kontserni põnevamad uudised (Ekspress ja EPL). Ning lisaks suudetakse värskeid uudiseid kajastada just Delfis kõige operatiivsemalt.
                            Alternatiividest Postimehe lehedisain on lihtsalt kohutav (ei ole viitsimist oodata mitu minutit enne kui uudis avaneb) ja seal ei ole kollast kuidagipidi vähem.
                            ERRis isiklikult jääb mulje, et ressurssi jääb puudu - ei olda kohati nii operatiivsed kui võiks + kui midagi sisuliselt huvitavat juhtub mille kohta tahaks rohkem lugeda siis suudab Delfi pakkuda rohkem haakuvaid lugusid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ei märka.

                              Kusjuures see delfi=kollane kraam on üsna iganenud stereotüüp.
                              Seal on igasugu kräppi, muidugi, aga samas jooksevad sinna ikkagi kokku kogu selle kontserni põnevamad uudised (Ekspress ja EPL). Ning lisaks suudetakse värskeid uudiseid kajastada just Delfis kõige operatiivsemalt.
                              Alternatiividest Postimehe lehedisain on lihtsalt kohutav (ei ole viitsimist oodata mitu minutit enne kui uudis avaneb) ja seal ei ole kollast kuidagipidi vähem.
                              ERRis isiklikult jääb mulje, et ressurssi jääb puudu - ei olda kohati nii operatiivsed kui võiks + kui midagi sisuliselt huvitavat juhtub mille kohta tahaks rohkem lugeda siis suudab Delfi pakkuda rohkem haakuvaid lugusid.
                              ma igatahes loobusin postimehest kui nad mingi hetk selle veebilehe välmuse täiesti perse keerasid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Alternatiividest Postimehe lehedisain on lihtsalt kohutav (ei ole viitsimist oodata mitu minutit enne kui uudis avaneb) ja seal ei ole kollast kuidagipidi vähem.
                                Ehk peaksid raali uuendamist kaaluma. Windows 98 on ajale jalgu jäänud. Minul ei lae Postimehe uudised millisekunditki kauem kui teised lehed. Kõik käib momentaalselt. Muidu Postimehe uue lehe kriitikaga võib nõustuda küll. Ei ole just kõige paremini lahendatud. Kui nad oma esialgse versiooniga välja tulid, siis oli asi ikka päris hapu. Nüüdseks on asi talutavaks muditud.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X