320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SEE HETK, kui kellegil on lennujaamas vastas Luup TTV-st, Kaas "Reporterist" ning Lindmaa TV3-st, päris meeliülendav.

    Kommentaar


      Ivo Linna esineb hollykas, nüüd ma olen küll vist kõige siin elus näinud
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Sõitsin taksoga, mille juhiks oli Kim-Erik Küttis.
        Mõnu istub taksosse: "Kas Sina oled see päris Kim-Erik Küttis? See, kes Baltikas mängis?"
        Taksojuht: "Jah."
        Mõnu: "OOOSSOMMM!!!"
        Kahjuks läks meelest autogrammi küsida

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Sõitsin taksoga, mille juhiks oli Kim-Erik Küttis.
          Mõnu istub taksosse: "Kas Sina oled see päris Kim-Erik Küttis? See, kes Baltikas mängis?"
          Taksojuht: "Jah."
          Mõnu: "OOOSSOMMM!!!"
          Kahjuks läks meelest autogrammi küsida
          Kas Kim jätkuvalt võtab enda alla ka kõrvalistme? Legendaarne mees!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Rohelise tulega jõuab vasakpöörde sooritada 2-3 autot. Kollase-oranziga veel 4-5 autot.

            Kommentaar


              Elementaarne füüsika.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Sattustin Oma Tripi käigus Singapuris eile mingit kohalikku jalgpallimatchi vaatama. Minu ja sõbra juurde tulid kaks täiesti enamvähem lõbutüdrukut, kes lubasid 30 euro eest kõrgetasemelist seltskonda õhtuks. Singapuris ei tohi tohi teha esigareti,vesipiipu, alko kohta omad seadused, aga jalka mängu ajal võib mehi segada prositutsiooniteenuste pakkumisega. Panin täna asjad kokku ja head aega Singapur. Aitäh.

                Kommentaar


                  Ma usun, et lõbutüdrukud oleks sulle pakkunud paremat meelelahutust kui see jalgpallimäng.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Näiteks järjekord meestearsti ukse taga.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Näiteks järjekord meestearsti ukse taga.
                      Nõus, selle tõttu sai ka loobutud avalikust teenusest ja hakkasin kasutama vajadusel erakliinikut, 1-3 päevaga saab kohe arstile ja asi ants.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Sattustin Oma Tripi käigus Singapuris eile mingit kohalikku jalgpallimatchi vaatama. Minu ja sõbra juurde tulid kaks täiesti enamvähem lõbutüdrukut, kes lubasid 30 euro eest kõrgetasemelist seltskonda õhtuks. Singapuris ei tohi tohi teha esigareti,vesipiipu, alko kohta omad seadused, aga jalka mängu ajal võib mehi segada prositutsiooniteenuste pakkumisega. Panin täna asjad kokku ja head aega Singapur. Aitäh.
                        Olid inetumad litsid kui INVIDIA promotüdrukud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Olid inetumad litsid kui INVIDIA promotüdrukud?
                          invidia omad on ju alati suht bangerid olnud? Mingid suvakad pilud olid selline singapuri keskmine.

                          Kommentaar


                            Anti Saarepuu:"Jälle sokid!"
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Kuna eiksil on laps, siis vajab minu ja Saarlase tiim neljapäevaks kolmandat. DP ei toimu, muid seksuaalseid lähenemisi küsida Saarlase käest, keegi tuleks appi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kuna eiksil on laps, siis vajab minu ja Saarlase tiim neljapäevaks kolmandat. DP ei toimu, muid seksuaalseid lähenemisi küsida Saarlase käest, keegi tuleks appi?
                                Aaaaaaaaaaeeeeeetttä......mismängumängite?
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X