320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Ainuke kuulatav raadio on Hit Fm. See on lihtsalt niivõrd sürreaalne kui erinevat stiili seal kuulata saab. Minu teada ka ainuke jaam kus diskoritel on 100% vaba valik, mida mängida, mujal ettekirjutatud playlist. Seltskond ka parajalt lege, Rannamäe, Kruusman jne.




    Aga jah, R2 it is, nagu Mõnu ütles, suurim vabadus saatejuhtidel ja otsitakse sügavust. On päris erinevaid saateid, kui jälgida õhtust vööndi, leiab funki saate, americana saate, roki ja indie saate ning terve rida eri elektroonilise muusika saateid. Öösiti ka obskuurset. Hommikul-päeval on korralikud saatejuhid ja ehk peale kl13st on vist see pleilisti aeg, mis ongi suva, siis mine sööma.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Saaks r2st tolle mölapidamatuse käes vaevleva...365-kraadi, jopp nimi ei meenu...ära, siis kiidaks ka.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Kuidas saab üldse tööl raadiot kuulata? Möla segab ju mõtlemist. Muidugi jah, kui töö füüsiline on ja mõtlemist ei vaja, siis tõesti.
        Mis striimi ja autosõitu puutub, siis ühendumine ja mängima hakkamine toimub nii automaatselt, et pole erilist sättimist.
        Tegelt saab, kui oled selleks sunnitud. Ma olen sunnitud kuulama ülemuse lemmar raadiot 7 aastat juba ja seda hülge feministlikku möla, mida Pille Minev ajab star fmis, jube tüütu.

        Kommentaar


          Hit FM on ok. Vähe juttu, väga lai, ehki mõnikord valulävi ületav muusikavalik. Reklaami ka vähe. 60ndatest Nirvanani hommikuäratuseks. Mulle sobib.

          -e- kes playlisti ette topivad siis? Plaadifirmad? Või kuidas neid tänapäeval nimetatakse. Plaate nagu ei ole enam väga...

          -e2- Tähelepanek ka. hindude ärikultuur on ikka võõras mulle.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Tegelt saab, kui oled selleks sunnitud. Ma olen sunnitud kuulama ülemuse lemmar raadiot 7 aastat juba ja seda hülge feministlikku möla, mida Pille Minev ajab star fmis, jube tüütu.
            Võta positiivselt - Hea, et ta SkyPlusi fänn pole ning sa Kivisaare pasarahet ei pea kuulama.
            Muidu aga miks sa pead kuulama? Klapid pähe ja naudi mida tahad.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Hit FM on ok. Vähe juttu, väga lai, ehki mõnikord valulävi ületav muusikavalik. Reklaami ka vähe. 60ndatest Nirvanani hommikuäratuseks. Mulle sobib.

              -e- kes playlisti ette topivad siis? Plaadifirmad? Või kuidas neid tänapäeval nimetatakse. Plaate nagu ei ole enam väga...
              Kommertsis on väga suur osa programmijuhil. HIT FMi, Retro FMi ja muu säärase puhul peaks olema põhiline publiku reaktsioonid ja soovid. Ehk pea kõik lood peavad olema tuttavad ja etteantud pleilistist.

              Tänapäevast kommertsi mängivate raadiofirmade puhul on lepped, et mis plaadifirmade muusikat kui palju mängitakse. Kui näiteks Panel Tadari laule hakati väga tihti mängima, siis võis kindel olla, et Panel Dandre oli käinud veidi toetamas.

              Vikris on väga karmilt paika pandud erinevate muusikastiilide ja huvide katmine. Samas ei tohi olla väga eriline, kuna siis saab lüpsikuga Maali südari.

              R2-s on ka list ees, mis algab hommikusaatest ja kestab vist kuueni. Seal on kohati arusaamatut paska, aga saatejuhina on sul võimalus võtta näiteks A-listi pandud Justin Bieber välja ja lükata mõni endale sobiv sisse. Samas ei olnud ka erilist probleemi, kui muutsid vabamalt nimekirja. Peaasi, et väga ühekülgseks ei lähe.

              Kommentaar


                Mingi hetk, kui ma eelmisel talvel aru sain, et üle aasta ma seda saadet teha ei jõua, siis hakkasin muidugi eriti uljalt nimekirja rappima. Pmst sai minu reegliks, et kui on artistinimeks See ja See feat. See ja see & too ja too introducing seejatoo + vadevajoo, siis need said alati bänni.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kommertsis on väga suur osa programmijuhil. HIT FMi, Retro FMi ja muu säärase puhul peaks olema põhiline publiku reaktsioonid ja soovid. Ehk pea kõik lood peavad olema tuttavad ja etteantud pleilistist.
                  Kui ma ei eksi, siis kõigi suuremate kommertsraadiote playlistid saavad kokku suuresti läbi sihtgrupile tehtud kuulamisuuringute/testide (äkki mingid igakuised vms) ja programmijuhi osakaal peaks väiksem olema kui varasemalt. Noh, nagu väljamaal on juba aastakümneid olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kui ma ei eksi, siis kõigi suuremate kommertsraadiote playlistid saavad kokku suuresti läbi sihtgrupile tehtud kuulamisuuringute/testide (äkki mingid igakuised vms) ja programmijuhi osakaal peaks väiksem olema kui varasemalt. Noh, nagu väljamaal on juba aastakümneid olnud.
                    Need ongi need hitid, retrod jms. Mis üritavad pakkuda spetsiifilist "laia" valikut. Noh, et rokiraadio oleks ainult väga tuntud rokilugudest, retro väga retrost tuntust jne.

                    Kommentaar


                      Kui mul autos raadio mängib, siis on seal tihti Retro FM, eile õhtul koju sõites sai üks podcasti saade läbi ja lükkasin raadio peale ning jäin kukalt kratsima parajasti käimas oleva loo eetrisse jõudmise üle - seal oli Teletupsude tunnuslaul.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Kui mul autos raadio mängib, siis on seal tihti Retro FM, eile õhtul koju sõites sai üks podcasti saade läbi ja lükkasin raadio peale ning jäin kukalt kratsima parajasti käimas oleva loo eetrisse jõudmise üle - seal oli Teletupsude tunnuslaul.
                        Kas see käib juba termini 'retro' alla?



                        Ääremärkusena selle sky uue rokiraadio osas - naised saunas, et nad olla alles otsimas omale saatejuhte. Ehk tundub, et võeti sagedus Manialt nagu komm lapse käest ära, aga polnud mingit plaanigi, mis sellega peale hakata. Nüüdsiis Best Of Rock 4ever 3CD käib repiidi peal kuni mõeldakse, mida sagedusega teha.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Perekoolis ei saa tänasest enam miinustada.

                          Kommentaar


                            Viimasest vanad uued jaurust oligi juba liiga kaua aega möödas. Ootaks ka "moded kiusavad jauru"

                            Kommentaar


                              Rock FM: "Rock FM HOIATB! TÄIESTI UUS LUGU ... LINKIN PARK - CRAWLING!"

                              /WTF/
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Kas see käib juba termini 'retro' alla?



                                Ääremärkusena selle sky uue rokiraadio osas - naised saunas, et nad olla alles otsimas omale saatejuhte. Ehk tundub, et võeti sagedus Manialt nagu komm lapse käest ära, aga polnud mingit plaanigi, mis sellega peale hakata. Nüüdsiis Best Of Rock 4ever 3CD käib repiidi peal kuni mõeldakse, mida sagedusega teha.
                                niipalju kui ma kogemata Maniat kuulasin, siis M.Pilt halas ikka korralikult - lisaks võttis ta sõna teemadel, millest tal aimugi ei ole (ntx juuravaidluste uudised) - see ei ole konkreetne Eesti mehe jutt nagu mõned tuttavad õigustanud on, see on eide hala Möla osas niisiis kadu ei ole ja vastavat rokki saab kõikvõimalikelt andmekandjatelt ise ka kuulata...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X