320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suhtes on kaks inimest, kes moodustavad ühe. Nihhuijaisibjaa pehmo olen ma...pohmaka järelmõju, eks.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Suhtes on kaks inimest, kes moodustavad ühe. Nihhuijaisibjaa pehmo olen ma...pohmaka järelmõju, eks.
      See on suhe, suhe ei tähenda kontrolli teise inimese keha ja valikute üle.

      Kommentaar


        Jepp, kokkulepped sünnituse koha pealt tuleb juba teha enne seemet pritsiva tõiveti vulvasse viimist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          See on suhe, suhe ei tähenda kontrolli teise inimese keha ja valikute üle.
          Valik ja otsus. Otsus ja valik. Erinevad asjad, mu kallis sõber.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Valik ja otsus. Otsus ja valik. Erinevad asjad, mu kallis sõber.
            Sa võid arvamust avaldada, aga kui sa ise ei saa vastavat rolli/kohustust/tegevust üle võtta, on tegemist vaid nõuandliku rolliga.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Sa võid arvamust avaldada, aga kui sa ise ei saa vastavat rolli/kohustust/tegevust üle võtta, on tegemist vaid nõuandliku rolliga.
              Ehk nõu anda ja arvamust avaldada on siiski asjakohane. Muud ju ei soovitagi, jutt oligi arvamises, mitte otsuse vastu võtmises.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                Jepp, kokkulepped sünnituse koha pealt tuleb juba teha enne seemet pritsiva tõiveti vulvasse viimist.

                Mulle meeldib see sõnastus

                Kommentaar


                  Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                  Jepp, kokkulepped sünnituse koha pealt tuleb juba teha enne seemet pritsiva tõiveti vulvasse viimist.
                  Ega sa juhuslikult kunagi Irc's #black ja #white kanalites ei figureerinud Kuidagi tuttav see sõnakasutus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Ega sa juhuslikult kunagi Irc's #black ja #white kanalites ei figureerinud Kuidagi tuttav see sõnakasutus.
                    Ei figureerinud, ma isegi ei saanud praegu aru, mida sa kirjutasid, vanainimene nagu ma olen .

                    Kommentaar


                      Spotify on ideaalne muusika äpp. 21 sajand, love it. Avastasin just, et nt istudes WC´s pikemat aega, taustaks muusika käib arvutist toas...sul on võimalus telefonist panna uus muusika käima läbi arvuti. Suht ideaalne.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Spotify on ideaalne muusika äpp. 21 sajand, love it. Avastasin just, et nt istudes WC´s pikemat aega, taustaks muusika käib arvutist toas...sul on võimalus telefonist panna uus muusika käima läbi arvuti. Suht ideaalne.
                        Pelmeenid ajavad kõhu kinni?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Spotify on ideaalne muusika äpp. 21 sajand, love it. Avastasin just, et nt istudes WC´s pikemat aega, taustaks muusika käib arvutist toas...sul on võimalus telefonist panna uus muusika käima läbi arvuti. Suht ideaalne.
                          Huvitav kauaks seda jääb. Digis (vist) rääkis, et neil on paar kohtu keissi muusikafirmadega ja neile ei meeldi raha mis sealt saavad. Kas tuleb nagu Netflix, et peavad artistid enda alla ostma või pannakse kinni või tõstetakse hindu?
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Spotify on ideaalne muusika äpp. 21 sajand, love it. Avastasin just, et nt istudes WC´s pikemat aega, taustaks muusika käib arvutist toas...sul on võimalus telefonist panna uus muusika käima läbi arvuti. Suht ideaalne.
                            milline innovatsioon

                            Kommentaar


                              Nad lähevad börsile varsti, seega raha garanteeritud
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Nad lähevad börsile varsti, seega raha garanteeritud
                                Selle kohta oli ka Tech Cruchis hea artikkel. Kas IPOde aeg on läbi. https://techcrunch.com/2018/01/06/rip-ipo-1602-2018/
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X