320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saad vee alla peitu minna ning keegi ei näe kuidas sporti teed.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Saad vee alla peitu minna ning keegi ei näe kuidas sporti teed.
      Noh, äkki on see teema, et seal on väga raske mdiagi valesti teha. Tõmbad jooksma, siis on mingi põlv valus. Lähed jõusaali, siis tõmbad külmalt selja ära. Vesi on aga selline rahulik ja tore.

      Kommentaar


        20 000. Yolo!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Noh, äkki on see teema, et seal on väga raske mdiagi valesti teha. Tõmbad jooksma, siis on mingi põlv valus. Lähed jõusaali, siis tõmbad külmalt selja ära. Vesi on aga selline rahulik ja tore.
          pigem see vist ikka jah.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Näide sellest kus tehakse nullist draama. Ainult Barbi oskab seda. Smutov ei jää võlgu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              paljud inimesed, kellele muidu sporditegemine on justkui vastukarva, leiavad enda alaks just ujumise. see on mingi anti-higi type shit?
              Paksud hulbivad paremini
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                paljud inimesed, kellele muidu sporditegemine on justkui vastukarva, leiavad enda alaks just ujumise. see on mingi anti-higi type shit?

                fyysika.ee: Keha kaalub vees kolm korda vähem
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Näide sellest kus tehakse nullist draama. Ainult Barbi oskab seda. Smutov ei jää võlgu.

                  https://www.facebook.com/photo.php?f...&theater&ifg=1
                  Ma ei ole hunnikute viisi artikleid läbi tuhninud ja analüüsinud, et jõuda kindlale seisukohale, et kas tõesti naissportlasi käsitlevad artiklid kasutavad märkimisväärses koguses tarbetult mingeid välimusele viitavaid sõnu. Aga kui nii on, siis kas sulle ei tundu, et see on veits veider? Et kui tegu pole just mingi pika persoonilooga, siis kuidas üldse puutub asjasse, et sportlane on nääpsuke või kaunitar vmt?

                  Kas see on mingi suur probleem? Ei. Kas maailmas ja siinmailgi on oluliselt tähtsamaid asju, millele keskenduda? Kindlasti. Aga paljudel väikestel asjadel minna laskmine annab lõpuks juba midagi suurt kokku. Antud näites saaks naissportlast ka nii kajastada, et tema asjasse mitte üldse puutuv välimus kuidagi asjasse ei puutuks.

                  Ps. Ma ei ole VW grupi liige, sirvin vahel ja mõnikord jääb silma suht hirmsaid asju. Ma pole radikaalne feminist ja mingit võrdsust (equality) ei jahi. Mulle meeldiks pigem õiglus (fairness). Aga see selleks.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    siis kuidas üldse puutub asjasse, et sportlane on nääpsuke või kaunitar vmt?
                    Minu meelest on esimene neist üldse Anu Sääritsa lemmiksõna mõne naissportlase iseloomustamiseks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Ma ei ole hunnikute viisi artikleid läbi tuhninud ja analüüsinud, et jõuda kindlale seisukohale, et kas tõesti naissportlasi käsitlevad artiklid kasutavad märkimisväärses koguses tarbetult mingeid välimusele viitavaid sõnu. Aga kui nii on, siis kas sulle ei tundu, et see on veits veider? Et kui tegu pole just mingi pika persoonilooga, siis kuidas üldse puutub asjasse, et sportlane on nääpsuke või kaunitar vmt?

                      Kas see on mingi suur probleem? Ei. Kas maailmas ja siinmailgi on oluliselt tähtsamaid asju, millele keskenduda? Kindlasti. Aga paljudel väikestel asjadel minna laskmine annab lõpuks juba midagi suurt kokku. Antud näites saaks naissportlast ka nii kajastada, et tema asjasse mitte üldse puutuv välimus kuidagi asjasse ei puutuks.

                      Ps. Ma ei ole VW grupi liige, sirvin vahel ja mõnikord jääb silma suht hirmsaid asju. Ma pole radikaalne feminist ja mingit võrdsust (equality) ei jahi. Mulle meeldiks pigem õiglus (fairness). Aga see selleks.
                      Kas massimeedial pole õigust öelda midaiganes nad soovivad, senimaani kuni nad lähtuvad eetikakoodeksist? Kohe kindlasti võin eos öelda, et ma pole meediaga nii kursis, et kinnitada seda fakti, aga selline mulje on mulle jäänud. Kas Arike tegi midagi valesti? Ei, kohe kindlasti mitte? Kas kari Barbi suguseid leiab draama seal, kus seda polegi? Absoluutselt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Näide sellest kus tehakse nullist draama. Ainult Barbi oskab seda. Smutov ei jää võlgu.

                        https://www.facebook.com/photo.php?f...&theater&ifg=1
                        Jumala ok emotsionaalne pilt, ainult pervo suudab seal näha seeliku alla pildistamist või siis täisloll, kes pole kunagi tennist mänginud, seal seal naised kannavadki püksseelikuid.

                        Ban püksid!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Jumala ok emotsionaalne pilt, ainult pervo suudab seal näha seeliku alla pildistamist või siis täisloll, kes pole kunagi tennist mänginud, seal seal naised kannavadki püksseelikuid.

                          Ban püksid!
                          Näitasin seda pilti oma naisele, küsisin, kas ta näeb seal midagi kahtlast/sekslistikku/pervolikku ja nii edasi. Vastus oli külm ei, kust otsast!? Ja teema sai ka läbi ka kohe. Simple.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Näide sellest kus tehakse nullist draama. Ainult Barbi oskab seda. Smutov ei jää võlgu.

                            https://www.facebook.com/photo.php?f...&theater&ifg=1
                            Mõni nädal tagasi küsis Martin oma FB seinal nõu millist robottolmuimejat osta. Julgesin seal siis küsida- kas naisega juhtus midagi?
                            Kohe oli üks mul turjas, et see ei ole naljakas. Siia Martin mind küll ei kaitsenud . Vaikis nagu Bärbii eilsel hääletamisel.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Mõni nädal tagasi küsis Martin oma FB seinal nõu millist robottolmuimejat osta. Julgesin seal siis küsida- kas naisega juhtus midagi?
                              Kohe oli üks mul turjas, et see ei ole naljakas. Siia Martin mind küll ei kaitsenud . Vaikis nagu Bärbii eilsel hääletamisel.
                              Sind, hellakest, on vaja internetis kaitsta või? Vabandust, tulevikus märatsen.

                              Aga mingi poliitik ei hakka küll ühtegi mu töötajat kottima.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Näide sellest kus tehakse nullist draama. Ainult Barbi oskab seda. Smutov ei jää võlgu.

                                https://www.facebook.com/photo.php?f...&theater&ifg=1
                                offtopic aga nääpsuke on küll viimane sõna millega seda Navarrot iseloomustada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X