320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leidsin endale uue lemmikjalgpalluri - Juhan Jograf Siim.

    Kommentaar


      Mikk Pärnits on päris koloriitne tegelane.
      Nüüd on jõudnud ühe staasika virgiinlase sealt lahkuma panna.
      Teen tapeeti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc. Vaata postitust
        Mikk Pärnits on päris koloriitne tegelane.
        Nüüd on jõudnud ühe staasika virgiinlase sealt lahkuma panna.
        Kas ta ise sealt juba jalga ei lasknud pärast seda kui inimestele surma soovis?

        Kommentaar


          Eip. Kiitles...kiideldi edasi. Mõistagi oli ka neid, kes ta pikalt saatsid.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            National Geographic on Darwini auhindade seriaalile andud nimeks “Narkoäri”.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Piiblid on jälle moes

              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Hakkasin mõtlema, et viimase paari nädala jooksul on rahvuslik solvumisaasta veidi rahunenud. Seetõttu pööran pilgu lootusrikkalt avatseremoonia poole ja pakun lipukandjaid, kes võiksid taaskord ühiskondliku diskussiooni värske puhanguna avada.
                Variant 1 - Neinar Seli (pikaajaline olümpiakomitee juht)
                Variant 2 - Urmas Sõõrumaa (olümpiakomitee juht)
                Variant 3 - Edgar Savisaar (juhtinud vist miljonit alaliitu)
                Variant 4 - Mati Alaver (pikaajaline teate küll)
                Variant 5 - Aivar Pilv (pikaajalise juriidilise abi eest, mis tõi Eestile mitmeid medaleid tagasi)

                Ilmselt võidab siiski suvaline Tobreluts või muu säärane

                Kommentaar


                  no ma oleks oodanud solvumisi ikka ka riiklike teenemärkide teemal. saaks ju?!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Mina isegi poleks vastu sellist asja omada. Ajalooline ikkagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      Mina isegi poleks vastu sellist asja omada. Ajalooline ikkagi.
                      On ka kallimaid müüdud ostas.

                      Kommentaar


                        ERR peaks ENSV seriaali pärast vabandama. Kui ei, siis peaminister ja president tagasi astuma.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          ERR peaks ENSV seriaali pärast vabandama. Kui ei, siis peaminister ja president tagasi astuma.
                          Jah, seda minagi. Lisaks peaksid Anne Veski ja Ivo Linna häbenema minema ning toptvale tööle või pensionile jääma. Lisaks tuleks korraldada Joala plaatide põletamine.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                            Ilus. Ja,et inimestel ikka seda raha jagub selliste asjade peale kulutada...


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Jah, seda minagi. Lisaks peaksid Anne Veski ja Ivo Linna häbenema minema ning toptvale tööle või pensionile jääma. Lisaks tuleks korraldada Joala plaatide põletamine.
                            Kõik ,kes nõukogude ajal elasid peaksid häbist maa alla vajuma. Kaasa arvatud siis mina. This escalated quikly.

                            Kommentaar


                              Ma nõuan Ennu Ratta kiirkorras tagasikeeramist. Seal esinevad reedel Anne Veski ja Marju Länik!

                              Kommentaar


                                22:45 lendab rakett õhku.

                                e: okei, see maandumise värk on küll päris edev
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X