320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Aastakümneid lootis Kesk, et saab riigikogus absoluutse enamuse ja siis alles algab õnnis elu. Nüüd loodab sama EKRE ja tulemus on arvatavsti sarnane keskile.
    Aga sina valid järjekindlusega sotse! Aga mille põhjal sa julged öelda, et EKRE tulemus on sama keskiga?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budu Vaata postitust
      Aga sina valid järjekindlusega sotse! Aga mille põhjal sa julged öelda, et EKRE tulemus on sama keskiga?
      Vanem Helme on öelnud, et nende eesmärk on abs. enamus parlamendis, sest ega neid muidu kampa ei võeta ju. Mina sotse küll ei ole valinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ...... Aga eks endalgi väike paradoks, et kunagise noorreformarina ja riigikogu kampaaniate tegemisel osalenuna (ning ka nende põhiideesse pigem ka täna uskuvana) pooldan täna jefka tervishoiupoliitikat. c'est la vie
        Jefkal on mingi tervishoiupoliitika, päriselt nagu?

        Mis on Sinu arust tänane kõige teravam tervishoiuprobleem Eestis?
        Enamuse inimeste arvates - üle mõistuse pikad eriarstile pääsu järjekorrad, mis on seal kohati 4-6 kuud juba! Kas sellega on midagi tehtud, või on see asi täitsa isevooluteed kulgemas (loe: stabiilselt pikenemas)?
        Kui tal selline asi olemas oleks nagu tervishoiupoliitika, siis raporteeritaks iga kuu keskmise ravijärjekorra lühenemisest....

        Alko on ju puhas ajakirjanike haip, klik-klik-klik ja money jookseb...
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Reaalsus on aga see, et praeguse aktsiisipoliitika ja Läti viinaralli tulemid annavad end tunda samamoodi 5-10 aasta pärast, eriti, kui see poliitika peaks samamoodi jätkuma. Osa rahvastikust teeb sporti ja käib teatris, sama jõuline osa aga toob uue poliitika järelmina regulaarselt Lätist autotäie viina ja õltsi koju ning libistab selle tisside vahele, sest noh, see on kodus olemas. Ja kui juba on, siis juuakse.
          Ehk et loeme neid alkosurmatibusid 2023-2028 pigem, herr Ženja...
          Konjunktuuriinstituudi värske uuring näitab, kuidas Eesti elanike piiriüleste ostude maht Lätist kasvas 2017. aastal märgatavalt. Kui 2016. aasta kohta ütles veel 21% vastanutest, et on Lätis alkoholi järel käinud, siis nüüd on piirikaubanduse harrastajaid üle kolmandiku ehk 35%. "Oleme normaliseerinud suurtes kogustes alkoholi ostmise, mis polnud enne tavapärane ning see pole ka alkoholipoliitika mõttes hea suund," ütles instituudi juht Marje Josing. /.../ Hirmutavaks trendiks võiks pidada ka uuringu tulemusi, mis näitab alkoholireisidel käinute vanuselist koosseisu. Nimelt käisid kõige aktiivsemalt Lätis keskealised (30-49a), aga pea sama aktiivselt ka nooremad inimesed (18-29a).

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Konjunktuuriinstituudi värske uuring näitab,
            Kohe tuleb Oss ja ütleb, et see on alkotootjate PR.

            Kommentaar


              Teate, ma nüüd hüppan siin suvalisel hetkel veel siia sisse (ei suuda kogu arvamusavaldust läbi lugeda), aga see argument "nüüd ostetakse varuks ja juuakse rohkem" ... ma just mõtlesin seda, et tegelikult see võiks (mõne mõttes isegi peaks) olema asjade normaalne seis. Mul on ka külmikus alati 2 siidrit+1 õlu. Kui tahan CLi mängu ajal ühe 0,5l ca 5%'se alkoholisisaldusega joogi lipsu taha lasta siis saan seda teha.

              See võiks muutuda asjade normaalseks seisuks. Samas väga sageli ma seda juua ei taha. Nii on seisnud üks siidripurgike ka 2 kuud seal ja lõpuks külla tulnud sõber hoopis tarbib seda.

              Need inimesed, kes ei SUUDA absoluutselt taluda seda fakti, et neil on kodus mingi mõistlik kogus alkoholi ilma seda samal õhtul hävitamata ilmselt on juba problemaatiline grupp. Nende osas on suuremal või vähemal määral vaja rakendada juba teistsuguseid meetmeid kui midagi nii pehmet nagu kella 22st müügi lõpetamine.

              Kommentaar


                Need inimesed, kes ei SUUDA absoluutselt taluda seda fakti, et neil on kodus mingi mõistlik kogus alkoholi ilma seda samal õhtul hävitamata ilmselt on juba problemaatiline grupp. Nende osas on suuremal või vähemal määral vaja rakendada juba teistsuguseid meetmeid kui midagi nii pehmet nagu kella 22st müügi lõpetamine.
                Milliseid meetmeid täpsemalt? Vangi panna?
                Üldiselt on vist nii, et kuskil pool või vähemalt kolmandik elanikkonnast lähtuvad, et "võtan õhtul jalkat vaadates kaks õlut aga kui verandal on veel varuks mitu kasti, siis peale kaht õlli võtan ka kolmanda ja neljanda õlle". Kusjuures, eritri maakohtades on lisandunud, et ei pea poodigi minema, lihtsalt helistad Lätis käinud sõbrale, et too nüüd kraam kohale, kuhu sa jääd.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Milliseid meetmeid täpsemalt? Vangi panna?
                  Üldiselt on vist nii, et kuskil pool või vähemalt kolmandik elanikkonnast lähtuvad, et "võtan õhtul jalkat vaadates kaks õlut aga kui verandal on veel varuks mitu kasti, siis peale kaht õlli võtan ka kolmanda ja neljanda õlle". Kusjuures, eritri maakohtades on lisandunud, et ei pea poodigi minema, lihtsalt helistad Lätis käinud sõbrale, et too nüüd kraam kohale, kuhu sa jääd.
                  Mis kuradi vangi panna?

                  Kõik algab esmalt kodusest kasvatusest ja lisaks sellele ka mõistlikust teavitustööst.

                  Okei, võib-olla see aeg kus ma kasvasin on läbi ja kui lastega kodus on ühes kindlas sahtlis 2 100g'st shokolaadi siis tänapäeval see tähendabki, et sunniviisiliselt peab 200g shokolaadi korraga endale sisse vajutama.

                  Kommentaar


                    Mulle meeldib täiega alkohol, kui ma oleks miljonär ja saaks aint reisida ja chillida siis ma jooks väiksemal või suuremal määral vist iga päev.

                    Kui mul on kodus alkohol siis see läheb kohe ära ka, sellepärast alkoholi kunagi ette ei muretse. Hind mind ei häiri, sest ma tarbin midagi muud siis vähem. Tahaks ajamasinaga Usasse ja 1969 woodstocki kontserdile minna ja olla räpane hipi, iga päev elu nautides. Eestis saab seda mingil määral teha 3 kuud ja see ongi minu tippaeg.

                    Ehk kui vaadata suures plaanis, siis alkoholi tarbimise vähenemine on mõistlik ja neid inimesi kes ei oska juua on tõesti liiga palju, aga kui ma vaatan enda vaatenurgast, siis minu joomisharjumused ei muutu ja ma ei taha seda muuta.

                    Kommentaar


                      Kanepi vallavanema perekonnanimi on Seeme.

                      Kommentaar


                        Kui Ogier trikitas punktikatse eel, siis jaurasid meie spordireporterid: "Ebasportlikkus ja sohk!"
                        Nüüd tegi sama Tänak: "Oi, vaata Tänaku kavalust!" ja "Hea trikk!" ja "Kaval eestlane!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kui Ogier trikitas punktikatse eel, siis jaurasid meie spordireporterid: "Ebasportlikkus ja sohk!"
                          Nüüd tegi sama Tänak: "Oi, vaata Tänaku kavalust!" ja "Hea trikk!" ja "Kaval eestlane!"
                          Ott tegi seda siiski teisena, süsteem oli juba legaliseeritud. Ja pealegi meie reporterid siiski pigem nentisid, et Ogier ei rikkunud ju midagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kui Ogier trikitas punktikatse eel, siis jaurasid meie spordireporterid: "Ebasportlikkus ja sohk!"
                            Algselt postitas Postimees
                            • Blogi: Neuville võitis, Ogier JOKKitas, Tänak lõpetas üheksandana ja sai Mehhikoks hea stardikoha
                            • Ogier mängis mäkra, Tänak langes MM-arvestuses viiendaks
                            • väljavõte tekstist: "Kaheldava moraalse väärtusega mängu mängis Sebastien Ogier..."
                            Algselt postitas Delfi
                            • Tänak tegi punktikatsel korraliku esituse, Ogier vastas väga kavala tembuga
                            • Ogier kommenteeris oma stardiajaga manipuleerimist: täitsime punktikatse eesmärgi
                            • väljavõte tekstist: "Ootamatu, aga väga kavala võttega paistis silma aga Sébastien Ogier..."
                            Algselt postitas Õhtuleht
                            • Dramaatiline Rootsi ralli pakkus Tänakule üksikuid päikesekiiri, ebasportlik Ogier kavaldas nagu vana rebane
                            • väljavõte tekstist: "Pühapäeval tekitas enim furoori aga Fordiga kimava viiekordse maailmameistri Sebastien Ogieri käitumine, kes tõmbas koos tiimiga varrukast tõelise JOKK-skeemi."
                            • Ogier punktikatse kavalast lükkest: see oli tiimi strateegia
                            enesekriitika on edasiviiv jõud, kiidan.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              enesekriitika on edasiviiv jõud, kiidan.
                              Jup, ei tahtnud päris avalikult näppu näidata

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kui Ogier trikitas punktikatse eel, siis jaurasid meie spordireporterid: "Ebasportlikkus ja sohk!"
                                Nüüd tegi sama Tänak: "Oi, vaata Tänaku kavalust!" ja "Hea trikk!" ja "Kaval eestlane!"


                                http://ekspress.delfi.ee/teateid_elu...lt?id=81403713

                                Sina või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X