320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Mõnts on ju SL Õhtulehes.
    Kes minust ikka täpselt aru saab.

    Kommentaar


      Nagu mis teil kaaskodanikud viga on? Käisin selveris ja mul ununes partnerkaart maha ja ma küsisin seda järjekorras täiesti suva inimeselt, mille peale tuli selline klassikaline nägu mulle vastu" ah türa, mida sa tahad, ma võin sulle selle kaardi anda, aga mul elu on ikka perses" Neid olukordi tunnetan ma viimasel liiga tihti, kus küsides väikest asja eestlase käest, aga sa saad endiselt sellise #mueluonpersesjaisegifakenaeratusmaeitee lõusta vastu. cmon! naerataks rohkem, ausalt ka.

      Kommentaar


        Ilma kaardita ei saa oste kätte või miks?
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Ilma kaardita ei saa oste kätte või miks?
          Oleks see vaid nii. Sa võid ironiseerida edasi, see polnud isegi point.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Oleks see vaid nii. Sa võid ironiseerida edasi, see polnud isegi point.
            Noormees, kas hakkasite taaskord varakult tähistama?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noormees, kas hakkasite taaskord varakult tähistama?
              Võimalik. Küsimus jääb samaks. Miks me oleme endiselt nii kibedad?

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Ilma kaardita ei saa oste kätte või miks?
                Kaardiga saab ju soodsamalt.
                Ma alles eile säästsin Rimis vägevad 9 eurot (fucking jeee), hea tunne oli pärast arvet piiludes

                Kommentaar


                  Kellegil on siin probleem aga mitte mul. Mind huvitas miks PEAB kaardi läbi laskma, et selvust osta.
                  Mul muide Selver kodupoeks aga ei ühendanud kohe ära, et allahindlus, seal ju see boonusraha süsteem ka😁
                  Ole meheks Pints!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Kellegil on siin probleem aga mitte mul. Mind huvitas miks PEAB kaardi läbi laskma, et selvust osta.
                    Mul muide Selver kodupoeks aga ei ühendanud kohe ära, et allahindlus, seal ju see boonusraha süsteem ka��
                    Ole meheks Pints!
                    Boonusraha + soodukad ja nii see rikkus majja (minu puhul korterisse) tuuakse.
                    Ahh mis sa nüüd

                    Kommentaar


                      Jõustruktuurid võiks vähemalt siis enda postituste arvu ka muuta.

                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Me olime ka naabrimehega järtsis selveris ja ta oli minu järel ja kysisin et ou kaarti annad, mul endal jäi koju, siis myyjatar ytles et kui ma tema kaardi läbi lasen, siis kaardiomanik enam ei saa kasutada. Ei meikind senssi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                          Me olime ka naabrimehega järtsis selveris ja ta oli minu järel ja kysisin et ou kaarti annad, mul endal jäi koju, siis myyjatar ytles et kui ma tema kaardi läbi lasen, siis kaardiomanik enam ei saa kasutada. Ei meikind senssi
                          Üks tähtis selveri müüja ütles kunagi, et ainult enda partnerkaarti tohib kasutada ning sõbra oma läbi ei tõmmanud!!

                          Kommentaar


                            Samas Tartus on müüja ise palunud järgmist klienti, et too laenaks kaarti. Kunagi ammu vähemalt.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Ükskord järjekorras nägin, et kui kliendil kaarti polnud, siis lasi müüja enda oma läbi. win-win olukord
                              Ei mäleta, kas see oli Selver või mõni muu kauplus, kus boonust koguda saab.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Samas Tartus on müüja ise palunud järgmist klienti, et too laenaks kaarti. Kunagi ammu vähemalt.
                                Mul juhtus nii umbes paar kuud tagasi, olin võtnud toote, millel oli kliendikaardi allahindlus. Müüja ise küsis järgmiselt kliendilt, et kas pole kaarti anda. Polnud mingit probleemi teise inimese kaart läbi lüüa.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X