320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ükskord järjekorras nägin, et kui kliendil kaarti polnud, siis lasi müüja enda oma läbi. win-win olukord
    Ei mäleta, kas see oli Selver või mõni muu kauplus, kus boonust koguda saab.
    mingi hetk oli suur jama sellest. Müüjatel kogunesid väga suured boonused ja omanikele ei meeldinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      mingi hetk oli suur jama sellest. Müüjatel kogunesid väga suured boonused ja omanikele ei meeldinud.
      Coopis on see rangelt keelatud. Kui vahele jäävad, siis pidavat suured trahvid olema
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Ükskõik mis kellaajal poodi minna, on parkla alati autosid täis ja poes järjekorrad.

        Kommentaar


          Algselt postitas baller Vaata postitust
          Ükskõik mis kellaajal poodi minna, on parkla alati autosid täis ja poes järjekorrad.
          Tõsi. Ma olen isegi seda mõelnud. Samadel hetkel kui mingi uuringud näitavad, et suhtelises vaesuses elas mullu inimene, kelle kuu ekvivalent-netosissetulek oli väiksem kui 468 eurot, see on ainult üks näide. Ja samadel hetkel see hullumaja, kus ehitatakse keskusi juurde rohkem kui ratsahobusesitta, siis kerge nihe on paigast ära. Arendajad väidavad, et turgu on, ju siis ka on kui ehitatakse. Aga ma siiski ei mõista, kus kuradima karupersest võetakse statistika, et viiendik rahvast elab suhtelisest vaesuses ja samadel hetkel üleühe on kaubanduskeskused täis rahvast ( vähemalt siin pealinnas )

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Tõsi. Ma olen isegi seda mõelnud. Samadel hetkel kui mingi uuringud näitavad, et suhtelises vaesuses elas mullu inimene, kelle kuu ekvivalent-netosissetulek oli väiksem kui 468 eurot, see on ainult üks näide. Ja samadel hetkel see hullumaja, kus ehitatakse keskusi juurde rohkem kui ratsahobusesitta, siis kerge nihe on paigast ära. Arendajad väidavad, et turgu on, ju siis ka on kui ehitatakse. Aga ma siiski ei mõista, kus kuradima karupersest võetakse statistika, et viiendik rahvast elab suhtelisest vaesuses ja samadel hetkel üleühe on kaubanduskeskused täis rahvast ( vähemalt siin pealinnas )
            Sinu viimases kolmes sõnas peitub rohkem kui pool vastusest.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Kui vaja ummikus autos istuda, siis Tesla taga pole väga vigagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Tõsi. Ma olen isegi seda mõelnud. Samadel hetkel kui mingi uuringud näitavad, et suhtelises vaesuses elas mullu inimene, kelle kuu ekvivalent-netosissetulek oli väiksem kui 468 eurot, see on ainult üks näide. Ja samadel hetkel see hullumaja, kus ehitatakse keskusi juurde rohkem kui ratsahobusesitta, siis kerge nihe on paigast ära. Arendajad väidavad, et turgu on, ju siis ka on kui ehitatakse. Aga ma siiski ei mõista, kus kuradima karupersest võetakse statistika, et viiendik rahvast elab suhtelisest vaesuses ja samadel hetkel üleühe on kaubanduskeskused täis rahvast ( vähemalt siin pealinnas )
                Kui Sa saad lisaks 468 eurole ümbrikupalka või dividende, siis saad poodides vabalt käia. Tõsiselt, ma imestan, et nii paljud inimesed poes praegusel sajandil veel sularahas maksavad, miks nagu?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Kui Sa saad lisaks 468 eurole ümbrikupalka või dividende, siis saad poodides vabalt käia. Tõsiselt, ma imestan, et nii paljud inimesed poes praegusel sajandil veel sularahas maksavad, miks nagu?
                  Ei taha küll natsionalistlikult kõlada, aga minu isiklikud tähelepanekud on sellised, et sullis meeldib toidupoes eriti ühel rahvusel maksta. PS! Selleks rahvuseks ei ole eestlane.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Moldovlased?

                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Ei taha küll natsionalistlikult kõlada, aga minu isiklikud tähelepanekud on sellised, et sullis meeldib toidupoes eriti ühel rahvusel maksta. PS! Selleks rahvuseks ei ole eestlane.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Moldovlased?
                      Pärnakad.

                      Kommentaar


                        10 000 elanikuga Keilasse mahub mingi ime läbi ainuüksi hiigelpoode ära tervelt kaks, lisaks kõikvõimalikele Grossidele, Maximatele jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          10 000 elanikuga Keilasse mahub mingi ime läbi ainuüksi hiigelpoode ära tervelt kaks, lisaks kõikvõimalikele Grossidele, Maximatele jne.

                          Kaubakeskusi on palju ja tuleb juurde, ent kaubakeskus on aina enam ka mitmesuguste teenuste pakkuja ja meelahutuskoht, kirjutab Kantar Emori uuringuekspert Kersten Jõgi.

                          Kommentaar


                            Mul on kurb tähele panna, et Kerli esineb tuleval suvel kuskil jaanitulel. Minu arust ei ole silmini täis jaaniku publik see, kus ja kellele ta mängima peaks. Või vähemalt nii jäeti kunagi mulle mulje tema loomingu tagamaadest.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Mul on kurb tähele panna, et Kerli esineb tuleval suvel kuskil jaanitulel. Minu arust ei ole silmini täis jaaniku publik see, kus ja kellele ta mängima peaks. Või vähemalt nii jäeti kunagi mulle mulje tema loomingu tagamaadest.
                              Sorri, aga ma tema muusikas küll mingit erilist kunstilist väärtust ei näe. Tavaline raadiolaks.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Mul on kurb tähele panna, et Kerli esineb tuleval suvel kuskil jaanitulel. Minu arust ei ole silmini täis jaaniku publik see, kus ja kellele ta mängima peaks. Või vähemalt nii jäeti kunagi mulle mulje tema loomingu tagamaadest.
                                Tuleb nõustuda sinuga. Ma ise olen samuti arvanud, et Kerli võiks olla nii öelda tegelane, kes ei jälgi mingeid rahavoogusi ega kommertsvärki, aga tee mis sa tahad, arved tuleb makstud saada. Siinkohal ongi pasklik väita, et ainukene eesti artist, kes teeb nö" oma asja" on Tommy Cash. Isegi, kui see muusika skeene mulle peale ei lähe ja ei paneks ka vabatahtlikult peale, pean tunnistama, et ta on ainukene, kes on alati tahtnud seda, mida ta tahab. Ülejäänud kirikukoorides lauljad, Birgitid, Tanjad jne cräpp kaotab sellevõistluse koheselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X