320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole kindel, et Kersti käed ahelais ja sokk suus "reisib".
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Enne seda, kui lähen vabariigi presidendi aastapäevakõnedes esinenud mõiste „komberuum“ juurde, tahan meenutada ühte lugu, mis juhtus kahe noore saksla


      jaa, Kersti 'der Komberuum' Kaljulaid - isegi president ei suuda uuskeelde vägisi sissetoodud väljenditele sisu leida
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
        Jep... Eestlased teevad Vene meedia eest propaganda ise ära.
        Tõsiselt rääkides on lihtsalt meeletult kurb näha seda kui paljudel väikelinnades elavatel keskealistel ja Audiga sõitvatel kiilaspeadel (siia stereotüüpide kaussi mahub neid ilmselt veelgi) ongi tekkinud selline väärastunud arusaam inimajaloo kõige saditlikumast ajastust. Eks seda aitab üles kergitada ka pidev EKRE hirmuideoloogia pagulaste teemal ja heietamine "eestluse kadumisest."
        Eesti pole siin mingi erand. Arvestatav osa Lääne maailma nn vaesemast ja enamjaolt mitte "tõmbekeskuste" lähedal elavast seltskonnast on selline

        Kommentaar


          Bussijuhid polegi liikluses jumalad, kui nad päästeautoga kokku saavad.
          Juhtusin täna nägema kuidas Buss ja alarmsõidul tuletõrje auto ristmikul äkkpidurit said rakendada (tänu ristmikule siiski väikesel kiirusel). Tuletõrje auto juht raputas veel enne edasi liikumist korralikult rusikat bussijuhi poole.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Eesti pole siin mingi erand. Arvestatav osa Lääne maailma nn vaesemast ja enamjaolt mitte "tõmbekeskuste" lähedal elavast seltskonnast on selline
            Neil kõigil on 1 hääl valimistel
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Neil kõigil on 1 hääl valimistel
              Nii ta on.

              Kommentaar


                täna pole esmaspäev.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  täna pole esmaspäev.
                  Sama. Imelik ärgata kell 7.00 juba ülesse pühapäeval.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    Neil kõigil on 1 hääl valimistel

                    jah, igaühel meist on ainult üks hääl, nii nagu demokraatlikus riigis kombeks,

                    mitte rohkem
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Hella Hundi vetsus on seinale kirjutatud Ultras Union Berlin
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Mul on hea meel, et Balti jaama turg on taaskord ehe turg. Ma ei tea, kas turuomanikud maksid eelmisel aastal hõlma alt mingeid rahasummasid, et turu ümbruses oleks näha ainult õlitatud habemeid ja Martinit, aga vähemalt esialgu igasugu narkareid ja joodikuid seal ringi ei liikunud. Kohe nõme tunne oli, et kultuur on ära tapetud, aga õiget kultuuri ei saa tappa! Käisin täna turul ja mida ma näen! Kohe värava ees ajavad pundunud nägudega härrad ja prouad ebamäärast vedelikku sisse, ringi saalivad dressides ja nokamütsiga kiitsakad poisid, kellel on käes veepudelid. Trollipeatuses komberdavad karkude ja muude kõnniabivahenditega paistes kulmude ja muude näoosadega härrad. Ehe värk on tagasi!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mul on hea meel, et Balti jaama turg on taaskord ehe turg. Ma ei tea, kas turuomanikud maksid eelmisel aastal hõlma alt mingeid rahasummasid, et turu ümbruses oleks näha ainult õlitatud habemeid ja Martinit, aga vähemalt esialgu igasugu narkareid ja joodikuid seal ringi ei liikunud. Kohe nõme tunne oli, et kultuur on ära tapetud, aga õiget kultuuri ei saa tappa! Käisin täna turul ja mida ma näen! Kohe värava ees ajavad pundunud nägudega härrad ja prouad ebamäärast vedelikku sisse, ringi saalivad dressides ja nokamütsiga kiitsakad poisid, kellel on käes veepudelid. Trollipeatuses komberdavad karkude ja muude kõnniabivahenditega paistes kulmude ja muude näoosadega härrad. Ehe värk on tagasi!
                          Kiidan. KOgu see klants värk ja pask jäägu Viimsisse ja Peetrisse. Kalamaja narkaritele ja varastele tagasi anda.

                          Kommentaar


                            Simpsonite algsetes osades on Mr. Smithers veits pruunim.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Simpsonite algsetes osades on Mr. Smithers veits pruunim.
                              See on ühes osas. Seepärast, et joonistajad kasutasid vale värvi. Hiljem muudeti ära, kuna rikka Burnsi allaheitlik alam ei oleks tohtinud juba toona neeger olla. (jah, lugesin just sama asja kohta, kui sama asja Foxist mingid päevad tagasi märkasin).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Simpsonite algsetes osades on Mr. Smithers veits pruunim.
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                See on ühes osas. Seepärast, et joonistajad kasutasid vale värvi. Hiljem muudeti ära, kuna rikka Burnsi allaheitlik alam ei oleks tohtinud juba toona neeger olla. (jah, lugesin just sama asja kohta, kui sama asja Foxist mingid päevad tagasi märkasin).
                                Cheers mates, te vaatate ka Foxi pealt mingeid varaseid hooaegu ?

                                Minu tähelepanek seoses nendega oli hoopis, et Mr Burnsi hääle "näitleja" oli hoopis teine siis. Väga generic tooniga veel seejuures. See kuulus hääl, kes tema catchphrase'id kuulsaks teinud kõlab hoooopis paremini.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X