320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ise Liivalaia comarketit küll kiidan. Kõik kiireks eluks vajalik (ja mis tellimata jääb muidu e-poest) olemas, järjekordi ei ole kunagi, teenindajad viisakad. Kui tahad paremat liha, siis lähed stocki.

    Paari aasta tagune pikem kogemus TLÜ comarketiga ei anna ka põhjust teistmoodi mõelda. Ja alati on mingi hea viski või veinisoodukas, mida mujal ei ole!

    See parmude lehvimise keissi võiks pigem TLÜ-le lähedusele omistada. Küllaltki tihti (eriti päevasel ajal) neid seal oli jah. Kui võtta a la rimi väiksemad poed (postimajas või nt statistikaameti juures olev), kuhu sagedasemalt sattunud, siis comarketist küll kordi räpasemad ja haisukolle ka oluliselt rohkem.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      jep, tore, et lõpuks sai keegi ka poindile pihta. ja kokkuvõttes võib teema lukku panna. arvamusi erinevaid ja kõigil oma.
      loodan, et jään ellu, chillax.[ATTACH=CONFIG]5830[/ATTACH]
      jesus fuck kui creepy. linnupoja ja mehhanisaatoriga ühte ruumi pannes tekiks raudpolt üks väga veider konkurent ISISele.

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        jesus fuck kui creepy. linnupoja ja mehhanisaatoriga ühte ruumi pannes tekiks raudpolt üks väga veider konkurent ISISele.
        Pehmo, lihtsalt pehmo.

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          jesus fuck kui creepy. linnupoja ja mehhanisaatoriga ühte ruumi pannes tekiks raudpolt üks väga veider konkurent ISISele.
          Mis sa raagid ?
          Kirjade ukse peale panemine( ka autode jms ) on minuarust taiesti error tegevus. Ma olen sedasorti inimene, et lahen utlen naabrile mis vaja.
          Et ma ei saa su pasundamisele pihta.

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            jesus fuck kui creepy. linnupoja ja mehhanisaatoriga ühte ruumi pannes tekiks raudpolt üks väga veider konkurent ISISele.
            mulle meeldib kui ma inimestele hinge olen läinud.

            Aga muidu ma olen ühe korra elus ka kirja ukse peale jätnud - mingi debiilik oli enda ukse taha jätnud prügikoti (Korterelamus) ja terve koridor haises, ütleme nii, et kott oli esimesel korrusel ja mulle kolmandani tuli selline lehk, et oleks ropsida tahtnud. Eks ma siis läksin ja viisin selle sinna kus see kott kuulub ehk prügikasti. Ukse peale sai ka koputatud enne seda tegu, aga ei miskit - ei näe mingit mõtet ka rohkem seal koputamas käia ja kiri jäi uksele: "Palun järgmine kord prügikott prügikasti viia, sest muidu haiseb terve koridor."
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Ott Tänaku ingliskeelne aktsent on äärmiselt naljakas, see hääldus ja värki, noh, lihtsalt naljakas.

              Kommentaar


                Kui vormelis oli see poodiumivärk ikka uhke ja puha, siis ralli MMi lõpp-poodium nägi küll veidi selline Narva Keemikute pargi ööjooksu oma välja.

                (jah, esimest korda vaatasin ülekannet)

                Kommentaar


                  Yanek Mäggi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Ott Tänaku ingliskeelne aktsent on äärmiselt naljakas, see hääldus ja värki, noh, lihtsalt naljakas.
                    Miks peaks väga pingutama, kui paljud teiste riikide esindajad ei pinguta (mitte ainult rallis vaid üleüldse)? Mingi eestlaste värk jälle, et tuleb rääkida nagu inglane või ameeriklane.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui vormelis oli see poodiumivärk ikka uhke ja puha, siis ralli MMi lõpp-poodium nägi küll veidi selline Narva Keemikute pargi ööjooksu oma välja.

                      (jah, esimest korda vaatasin ülekannet)
                      Põhjalikum autasustamine toimub tavapäraselt hiljem: http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/...st?id=81937827

                      Kommentaar


                        No tra, vahest on jalkafännid ikka päris pehmed peast. Nagu ma saan aru et toetad enda tiimi ja jutud, aga praegu just lugesin Spursi foorumist, et "kui Spurs suudab EPLi tabelis Poolist eespool lõpetada ja Pool meistrite liigat ei võida, siis on Spurs teinud kokkuvõttes parema hooaja"...

                        mhm, muidugi, üks (mitte midagi mõjutav koht) EPLi tabelis on isegi ligilähedane sellise saavutusega nagu CLi finaali (või isegi poolfinaali jõudmisega vs esimeses PO roundis välja kukkumisega)... krdi reaalsustaju on ikka vahest rariteetne nähtus

                        Kommentaar


                          delfist ei saa enam uudistest lõike kopeerida skaipi ilma, et mingi hunniks jama kaasa tuleks.

                          Kommentaar


                            Taye Taiwo mängib Soome liigas!?

                            Kommentaar


                              teist korda juba, mõne aastase vahega.

                              Kommentaar


                                Soccerstandi saidil on/oli Brighton vs Manchester United värava link VSB'st ja täitsa Vintsu häälega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X