320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nägin just Mustamäel majade vahel jooksmas suurt jänest. Eestist on saamas tõeline Põhjamaa riik vist vaikselt. Varasemalt olen näinud neid nö cityjäneseid Rootsis ja väga palju Soomes.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      sorri kui vana nali, täiesti juhuslikult trehvasin:

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Nägin just Mustamäel majade vahel jooksmas suurt jänest. Eestist on saamas tõeline Põhjamaa riik vist vaikselt. Varasemalt olen näinud neid nö cityjäneseid Rootsis ja väga palju Soomes.
        Mustakal on juba aastaid jähnesed. Ja raiped on päris suuured toesti.

        Kommentaar


          härra Riho Terras tšillis laupäeval valli baaris ja nautis saku orginaali, kõrval turvamehed ja puha. vist on täitsa tavaline inimene.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            härra Riho Terras tšillis laupäeval valli baaris ja nautis saku orginaali, kõrval turvamehed ja puha. vist on täitsa tavaline inimene.
            Turvamehed ka nautisid?
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Turvamehed ka nautisid?
              Nii palju kui mina mäletan, siis ühel neist oli küll kesvamärjuke käes. Väljas suitsetades sai neist ühega räägitud elust ja olust, tundusid täiesti okeid tegelased. Gruusia kaitseminister vms oli ka kohal, arvatavasti Terras tutvustas eesti kangemat alkolaksu-millimallikat.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                härra Riho Terras tšillis laupäeval valli baaris ja nautis saku orginaali, kõrval turvamehed ja puha. vist on täitsa tavaline inimene.
                Norm.

                Kommentaar


                  Tavaline inimene käib ilma turvameesteta baaris.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Tavaline inimene käib ilma turvameesteta baaris.
                    See oli raudselt Siili raames. Nii nagu pandi paariks päevaks kõik strateegilised objektid automaaturite valve alla ja mõni linn pandi nö lukku, nii ka orgunniti teatud positsiooniga tegelastele turvamehed.

                    Kommentaar


                      Uusi sõnu intiimleksikas

                      Eelmang - vajalik tegevus, et naise tšakrad avaneksid
                      Omangeerima - isetegevus puutüves
                      Mangstrubeerima - isetegevus puutüves
                      Käsimaaglus - isetegevus puutüves
                      Igorgia - maagiline koolitus puutüves
                      Ma olen täna väga mangis - ma tahaksin sinuga puutüvve pugeda
                      Mangi-style - kiirnagin puutüves
                      Tammetõru seiklused - psühhodraama lapsest, kelle isa satub maagilisse armumängu PG-16
                      Tamme-Lauri tamm - alternatiivne tšakraraviasutus ekstralaia puutüvega
                      Mangrafestival - esoteeriline nudismipidu vabas õhus tammikus

                      Kommentaar


                        Väga vaimukas hr Mõnu
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Sõitsin trolliga mööda. Uksel oli suur silt. Loomalausuja, kristallid....







                          "Kui on olemas kristallist pendel, siis sellega saab kontrollida, millised tšakrad vajavad tasakaalustamist (jah, ka loomadel on tšakrad!) ja ühtlasi saab pendliga määrata ka loomale sobivaid kristalle."

                          ...Mang, sina või?

                          Kommentaar


                            vähe valesse teemasse, aga Postimehe artikli "Lasnamäel lasti möödasõitva auto aknast bussipeatuses seisvate inimeste suunas" pilt on ikka puhas kuld. reporter karel, anna andeks, aga sa oled fuckin retakas.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Tänapäeval võiks juba gife kasutada...
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Käisin täna poes ja avastasin, et mul on täiesti uus kaubaartikkel, mida mul on piinlik osta ja ma loodan kassas, et ma olen ainus järjekorras (kassisaba poes pole automaatkassasid).
                                Kunagi oli näiteks marupiinlik osta kondoome. Kõige piinlikum oli kunagi ülikooli ajal, kui oli mingi neiu külla tulemas, aga mul oli raha otsas, viisin taara ära, kogusin kõik sendid kokku ja ostsin kuue krooni sentide jagu suvest suveni kondoome. Ilgelt jube oli.
                                Siis olevat piinlik osta tüdruksõbrale või kellelegi mingeid hügieenivärke. Aga täna siis avastasin, et marupiinlik on osta...
                                ... noh, kanaviinereid.
                                Ma tean, et need koosnevad mingist arusaamatust oksest ja neid ei tohiks osta, aga vahel tuleb töönädala lõpuks pähe, et viskaks pannile ja praeks ära ja oleks lahe. Aga ikkagi, kuradi piinlik on kassas...

                                Oeh. Mis teil kah läheb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X