320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oeh. Mis teil kah läheb?
    No mul mõned aastad tagasi oli hetk, kus oli vaja osta kondoome. Ja siis tüdruksõber tellis, et koju tulles poest läbi hüppaks ja pärmi ostaks. Tal mingite pirukate tegemiseks vaja. Siis oligi pakk pärmi ja pakk kondoome. Ma ostsin ühe ära, läksin poodi tagasi ja ostsin teise asja teise müüja käest. Et noh. Mul lõi mingi errori, et need kaks asja korraga osta.

    Kommentaar


      Telli e-poest ja tõmba sukk pähe selleks ajaks kui kuller tuleb.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        No mul mõned aastad tagasi oli hetk, kus oli vaja osta kondoome. Ja siis tüdruksõber tellis, et koju tulles poest läbi hüppaks ja pärmi ostaks. Tal mingite pirukate tegemiseks vaja. Siis oligi pakk pärmi ja pakk kondoome. Ma ostsin ühe ära, läksin poodi tagasi ja ostsin teise asja teise müüja käest. Et noh. Mul lõi mingi errori, et need kaks asja korraga osta.
        ma ei saa aru miks see pärm piinlik on, aga ma igasugu kinky moodsa asjaga pole kursis ka. Saan aru kui oleksid kantosse ja kurgi ostnud vms.

        Kommentaar


          Imelikud inimesed

          Kommentaar


            Kunagi oli näiteks marupiinlik osta kondoome.
            ... noh, kanaviinereid.
            Ma kuulasin just autos Rüütlist 94 aasta saadet. Selge ei olid karmid 90-dad aga siiski oli üllatav kuulda, et talle saarlastest tuttavad kurtsid, et öösel on osad lambad ära varastatud või röövitud jne. Meite kandis nii hull ei olnud. Mõtlesin, et kas oleme heast elust nii lolliks läinud või mida iganes aga ennäe, foorumikaaslane jõudis ette.

            Kommentaar


              Üldiselt väga häbeneda ei viitsi suvaliste inimeste ees, kuid kui sõbrale maale külla minnes sai käru õlle täis laotud ja tuli kõne, et kas saad lapsele neid mingeid suht suuri mähkmeid tuua, siis oli küll suht värdjas combo millega poes tiirutada

              Kommentaar


                Mul on ka täiesti pohhui,mida võõrad inimesed minust arvavad,ükskõik siis,mida ma kuskil teen või ostan.Ka nõuka-ajal ostsin katosse sirge molliga lademetes apteegist,vahiti küll,aga mis mul sellest.Samas see kurat ei hoidnud ikkagi ära mul 17-aastasena juba isaks saamast.Alati pole miski kindel nahh.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tarry Vaata postitust
                  Mul on ka täiesti pohhui,mida võõrad inimesed minust arvavad,ükskõik siis,mida ma kuskil teen või ostan.Ka nõuka-ajal ostsin katosse sirge molliga lademetes apteegist,vahiti küll,aga mis mul sellest.Samas see kurat ei hoidnud ikkagi ära mul 17-aastasena juba isaks saamast.Alati pole miski kindel nahh.
                  Eks see oli vist see aeg, kui osta oli okei, aga naise juures ikka peale ei pannud, kuna muidu mõeldi, et oled haige ja nii?

                  Kommentaar


                    Mõned varjavad väga suure innuga viimase päeva BB sooduskleepse salatitel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Mõned varjavad väga suure innuga viimase päeva BB sooduskleepse salatitel
                      Kas taaskasutus, best before toidu ostmine ja dumpster diving praegu just väga hipster ei peaks olema?

                      Kommentaar


                        Miks tekib üldse piinlikus poest midagi soetades ? On keegi reaalselt kuulnud, et ees, taga või koguni kassapidaja kihistaks pihku ja ütleks sõbrale : "Näe, vahi kuripattu. Ostab viinereid, õlut ja kondoome. On ikka siga ja pervert".
                        Palju inimesi üleüldse jälgib sellist asja. Kes, mida, kui palju ostis. Näiteks siin foorumis. Arvan, et väga vähesed inimesed. Isiklikult absull mitte. Kui küsida, mis oli viimasel viiel päeval sinu ees ja taga oleval inimesel letile laoutud. On meeles ? Mul mitte. Okei eila ostis minu taga olev mees pudeli Hennessyt. Aga see jäi mällu, kuna ma ei jõudnud enda asju eest ära lapata, ning tõstsin tema pudeli vähe kõrvale.

                        Siit siis tähelepanek. Tundub olevat see seotud meie rahvusega. Ehe eestlaslik, kurat ma olen samas poes 100 võhivõõra inimesega. Ei tea, mis nad minust ja mu soetatud asjadest arvavad.

                        Okei, kui igapäev pakkkondoome ja pärmi osta külapoest, kus on sama müüa kes on su naaber, siis võiks veel väike sabin tekkida, aga suurtemates linnades peaks ja võiks poogen olla.

                        Lõpetuseks võib-olla Eesti rahvale ka midagi.
                        Noooh, olge mõnusad, ongi kõik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Miks tekib üldse piinlikus poest midagi soetades ? On keegi reaalselt kuulnud, et ees, taga või koguni kassapidaja kihistaks pihku ja ütleks sõbrale : "Näe, vahi kuripattu. Ostab viinereid, õlut ja kondoome. On ikka siga ja pervert".
                          Palju inimesi üleüldse jälgib sellist asja. Kes, mida, kui palju ostis. Näiteks siin foorumis. Arvan, et väga vähesed inimesed. Isiklikult absull mitte. Kui küsida, mis oli viimasel viiel päeval sinu ees ja taga oleval inimesel letile laoutud. On meeles ? Mul mitte. Okei eila ostis minu taga olev mees pudeli Hennessyt. Aga see jäi mällu, kuna ma ei jõudnud enda asju eest ära lapata, ning tõstsin tema pudeli vähe kõrvale.

                          Siit siis tähelepanek. Tundub olevat see seotud meie rahvusega. Ehe eestlaslik, kurat ma olen samas poes 100 võhivõõra inimesega. Ei tea, mis nad minust ja mu soetatud asjadest arvavad.

                          Okei, kui igapäev pakkkondoome ja pärmi osta külapoest, kus on sama müüa kes on su naaber, siis võiks veel väike sabin tekkida, aga suurtemates linnades peaks ja võiks poogen olla.

                          Lõpetuseks võib-olla Eesti rahvale ka midagi.
                          Noooh, olge mõnusad, ongi kõik.
                          No ikka vaatad ju, kui eesoleval võluval neiul on korvis tampoonid, et "not today..."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            No ikka vaatad ju, kui eesoleval võluval neiul on korvis tampoonid, et "not today..."
                            Ei ei, ma vaatan ikka kanni.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Ei ei, ma vaatan ikka kanni.
                              Õige, päevade ajal peabki kanni vaatama.

                              Kommentaar


                                Peaks olema vist teemakohane

                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X