320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Õige, päevade ajal peabki kanni vaatama.
    Ei päästa sittagi, pärast ikka linad määritud

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ei päästa sittagi, pärast ikka linad määritud
      Linad on kökimöki, kui madrats ka veriseks saab, siis on ikka täiskellad. Kuidas sa pärast seda naisele seletad?

      Kommentaar


        On keegi reaalselt kuulnud, et ees, taga või koguni kassapidaja kihistaks pihku ja ütleks sõbrale : "Näe, vahi kuripattu. Ostab viinereid, õlut ja kondoome. On ikka siga ja pervert".
        Reeglina muidugi mitte, kassapidaja lööb päevas ju tuhandete klientide kauba läb ja on tal jee aega mõelda suvalise tüübi ostude üle.
        Aga eks on erandeid. Isegi on nähtud, et noor tibi ostab nt Maaja ja ühe kurgi või porgandi sinna juurde. No ajab veidi muigama kuigi ilus ehk ei ole.

        Kommentaar


          Ma olen kogenud seda, et kui ala ostad õlut ja krõpsu vms snäkki siis müüja ütleb üsna suvaliselt "Ilusat õhtut" ja vaatab vb veidi altkulmu. Kui aga ostad veini/ampanja ja mingi koogi/tordi, siis vaadatakse sügavalt silma ning soovitakse "Ilusat õhtut" palju kenamalt. Ofc mängib siin rolli müüja enda iseloom/tuju jne, aga mingi faktor ostetavas kaubas ka on. Eriti kui ostadki paar asja, mis konkreetse suunitlusega.

          Kommentaar


            no ma ei tea, ma olen oma naisele tampoone korduvalt ostnud ja isegi ei pane tähelegi kas keegi vahib or not. täiesti savi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              no ma ei tea, ma olen oma naisele tampoone korduvalt ostnud ja isegi ei pane tähelegi kas keegi vahib or not. täiesti savi.
              Aga kanaviinereid?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Aga kanaviinereid?
                Ma liigun ikka trendidega kaasas, olen taimetoitlane.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ma liigun ikka trendidega kaasas, olen taimetoitlane.
                  Ma tegelikult kahtlen, et kanaviinerites üldse liha on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sambaz Vaata postitust
                    no ma ei tea, ma olen oma naisele tampoone korduvalt ostnud ja isegi ei pane tähelegi kas keegi vahib or not. Täiesti savi.
                    Algselt postitas mõnuagent 007 Vaata postitust
                    aga kanaviinereid?
                    Algselt postitas sambaz Vaata postitust
                    ma liigun ikka trendidega kaasas, olen taimetoitlane.
                    :d:d:d:d:d

                    Kommentaar


                      see teema on küll ennist olnud vist siin aga nagu for real, kui sa ei ole suitsetaja ja sind häirib suitsuhais siis türa ära istu lauda, kus on suitsetajad ja pärast ära tee seda nägu " iuuu suitsuhais vms " senimaani kuni ei ole silti" smoking free table " voi siis tuhatoos on laual, teen seda ma seda mõnuga. #tänakukukohvik

                      Kommentaar


                        ise kunagi ei istu ka suitsetajate lauda ja ei löö tobi ette, kui on väiksed lapsed lähedal või istun võimalusel üldse siis kaugemasse nurka teistest. samas eks krt ei maksa lolliks ka minna justnimelt, et linnas kus sõidavad autod, bussid ja teab mis asjad veel ja istutakse õues ja süüakse, siis krt no see minu tobitamine on küll viimane asi, mis teid tapab. et selle peale nägusid teha.

                        Kommentaar


                          Kas te olete need vennad, kes kortermaja aknal suitsu teevad, et naabrid ilusa ilmaga päeval saaksid ka ikka suitsuhaisu nautida?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Kas te olete need vennad, kes kortermaja aknal suitsu teevad, et naabrid ilusa ilmaga päeval saaksid ka ikka suitsuhaisu nautida?
                            See on hoopis teine teema ja olukord. Milleks sa üldse räägid sellest? Naaber kiusab sind?

                            Kommentaar


                              Katsuge lihtsalt aru saada, et mittesuitsetaja ei pruugi teie mahvist vaimustuses olla. See on lihtsalt tähelepanek. Suits ei ole teie põhivajadus.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                vastupidi, ma räägin, et ega ise ka ei ole see suitsetaja alati mingi krdi loom, et üritab ka ikka teistega arvestada ja saabki aru, et see suitsetamine ei pruugi teistele meeldida, aga vahel on nii, et sa ise vaatad, et kedagi ei häiriks, mõistuse piires ja siis mingi totakas tuleb istub pmst sülle ja hakkab nägusid tegema, samal ajal parklast söögikoha parklast mingi jorss oma lõhkise vana audi 100 sumsist sulle sihukest naftat vastu sööki ja molu ja see ei pane nägusid tegema. see oli point.et see on tobe ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X