320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Autoroolis suitsetajad on omaette liik. Päris naljakas on vaadata, kuidas nad oma manuaaliga koha pealt liikuma hakkavad nii, et ühes käes on suits, teine käsi on käigukangil ja rool valmis löökaugu korral liikuma sinna, kuhu jumal juhatab.

    Tänaval suitsetajate vastu pole midagi, ega päris suitsuruume ka tänavale püsti ei pea panema hakkama.

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      vastupidi, ma räägin, et ega ise ka ei ole see suitsetaja alati mingi krdi loom, et üritab ka ikka teistega arvestada. aga vahel on nii, et sa ise vaatad, et kedagi ei häiriks, mõistuse piires ja siis mingi totakas tuleb istub pmst sülle ja hakkab nägusid tegema. see oli point.et see on tobe ju.
      Seda küll. Samas oletame on mingi välikohvik 3 lauaga väliterassil. Sooja ilmaga ikka targem väljas istuda. Ja siis ühe laua taga istub suitsetav inimene. Lähed sellepärast sisse või istud välja ja loodad, et suitsetaja lõpetab suitsu ja uut ei alusta?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Seda küll. Samas oletame on mingi välikohvik 3 lauaga väliterassil. Sooja ilmaga ikka targem väljas istuda. Ja siis ühe laua taga istub suitsetav inimene. Lähed sellepärast sisse või istud välja ja loodad, et suitsetaja lõpetab suitsu ja uut ei alusta?
        eks meie suitsetajad oleme " pahad " inimesed alati. minu olukord oli hoopis teine, sest kui ma olen lauas, kus on neli kohta. Ja paar meetrit eemal on samuti laud vaba, aga ei, sa tuled minu lauda, sest sa lihtsalt tuled, mis on ka su õigus aga no ära tee seda nägu, et suits tuleb ka näkku ( 30-40 aastased prouad olid )

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Seda küll. Samas oletame on mingi välikohvik 3 lauaga väliterassil. Sooja ilmaga ikka targem väljas istuda. Ja siis ühe laua taga istub suitsetav inimene. Lähed sellepärast sisse või istud välja ja loodad, et suitsetaja lõpetab suitsu ja uut ei alusta?
          ma räägin, siis ma ei pruugi seal suitsetada, kui seal ennem mind istuvad inimesed, nende ilmudes ma ära ei kustuta, kui mul juhtumisi käes on, aga ei pane ka uut enam ette, ma võin see 10m eemale ka kõndida, pole probleem. aga lihtsalt kohati on võetud ette hoiak, et see suitsumees on just see,kes inimkonna ja planeedi ainuisikuliselt justkui tuksi keerab. see pole ka nagu päris aus lugu. ja mind ajab see pigem ikka naerma, kui närvi.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Autoroolis suitsetajad on omaette liik. Päris naljakas on vaadata, kuidas nad oma manuaaliga koha pealt liikuma hakkavad nii, et ühes käes on suits, teine käsi on käigukangil ja rool valmis löökaugu korral liikuma sinna, kuhu jumal juhatab.

            Tänaval suitsetajate vastu pole midagi, ega päris suitsuruume ka tänavale püsti ei pea panema hakkama.
            Issand küll, see on tänapäeval, nutiseadmete ja kohvitopside ajal väga naljakas kurtmine.

            Kommentaar


              no aga kõik on ikka ju suhteliselt totrad tegevused roolis?

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                no aga kõik on ikka ju suhteliselt totrad tegevused roolis?
                Jah aga erinevalt roolis suitsu süütamisest on roolis telefoni näppimine kasvanud eiteamitutuhat korda.

                Kommentaar


                  ERR-is suitsetatakse niimoodi, et Ralf Aroni tänane võit ei saa mitte mingisugust kajastust, ei kodulehel ega spordiuudistes.

                  Kommentaar


                    Tahtsin bussis porri vaadata, aga ei õnnestunud.
                    lounaleht.jpg
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Reeglina muidugi mitte, kassapidaja lööb päevas ju tuhandete klientide kauba läb ja on tal jee aega mõelda suvalise tüübi ostude üle.
                      Aga eks on erandeid. Isegi on nähtud, et noor tibi ostab nt Maaja ja ühe kurgi või porgandi sinna juurde. No ajab veidi muigama kuigi ilus ehk ei ole.
                      "abikätt" ei soovinud ulatada ?


                      aga ühtlasi, ega väga ei vahi mis kellelgi lindil jookseb. Samas pean tunnistama, et olen korra või paar isegi juhtunud pilti tegema ja sõbraga jagama kui mingi inside joke on meenunud. Näiteks ükskord varakevadel ostis onkel poest kaks viina, bomba ja Tomi pulgajäätise. Vaatasin, et mehel prioriteedid paigas

                      Kommentaar


                        Linnupoja on suureks kasvanud ja tema postitused kannatavad ka juba lugemist. Ignorelistist jäädavalt maas. Nasfal tundub, et on samasuguse arengu viimase 6-12 kuuga teinud. Ignorelistist samuti maas.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Linnupoja on suureks kasvanud ja tema postitused kannatavad ka juba lugemist. Ignorelistist jäädavalt maas. Nasfal tundub, et on samasuguse arengu viimase 6-12 kuuga teinud. Ignorelistist samuti maas.
                          Küsimus. Kui keegi on ignore listis, kuidas sa nende postitusi näed?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Küsimus. Kui keegi on ignore listis, kuidas sa nende postitusi näed?
                            Kui keegi neid tsiteerib, siis ma näen nende postitust.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              Küsimus. Kui keegi on ignore listis, kuidas sa nende postitusi näed?
                              Saad klikkida ka eraldi, et näeksid postitust.

                              Stiilis kui Sa ei taha näha linnupoja arvamusi ManU teemas aga sind huvitaks tema arvamus Uberist siis vastavas teemas saad tema postitusi "lahti klikkida".

                              Kommentaar


                                See hetk, kui sa istud rannas viimased 6 tundi ja päike sillerdab näkku ja naudid külma märjukest ja naudid hea vibega muusikat aga samal hetkel teed tööd.
                                Elu on ilus.
                                Wonderful

                                32548853_1853367174955903_4024540418283667456_n.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X