320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eurospordil on muidugi tekkinud mingi eriti haige komme keset live võistlusi toppida iga 10 minuti tagant sisse oma suvalisi bobikelgutamise top viitesi ja 2 minutit pikki reklaame mingitele tulevastele sündmustele, mida omakorda niikuinii pmst ei näe, sest vaja ju veel top5si näidata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sa üldse sporti vaatad, kui sa nii vaene oled?
      Olen jah vaene. Yle2 oli 50 senti kuus.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Olen jah vaene. Yle2 oli 50 senti kuus.
        Ja nõukaajal oli arstiabi tasuta, eks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ja nõukaajal oli arstiabi tasuta, eks.
          Ei olnud
          Arst tahtis Anne Veski kassetti, Vana Tallinna pudelit ja assortii karpi.

          Kommentaar


            Kuulsin täna hommikul Terevisoonist, et politseil on plaanis kuidas takistada autoroolis telefonide ja nii asjadega tegelemist niiviiisi, et üks idee oleks, et igakord kui sa telefoni kätte võtad näiteks autoroolis, siis automaatselt läheb su pangaarvelt maha teatud summa. Ma küll ei tea, kuidas seda teostada saab aga idee on küll kiitmist väärt.

            Kommentaar


              Tobe on see, et nad ise omast taskust ju nii ehk naa ei maksa - päris usinalt näpivad roolis telefoni.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kuulsin täna hommikul Terevisoonist, et politseil on plaanis kuidas takistada autoroolis telefonide ja nii asjadega tegelemist niiviiisi, et üks idee oleks, et igakord kui sa telefoni kätte võtad näiteks autoroolis, siis automaatselt läheb su pangaarvelt maha teatud summa. Ma küll ei tea, kuidas seda teostada saab aga idee on küll kiitmist väärt.
                see on pigem mingi aasta 2050 teema.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Sa üldse sporti vaatad, kui sa nii vaene oled?
                  7 euri eurosport2 eest natukene palju pole küsitud? Onlines saad odavamalt ja saad vaadata nii telekast kui telefonist..
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ja nõukaajal oli arstiabi tasuta, eks.
                    Ma arvan, et tasuta asjad tuleks maksustada.

                    Kommentaar


                      Maardu linna elanike ning bussifirma Temptrans vahel on puhkemas tõeline sõda: busside pideva hilinemise ning reiside ärajäämise tõttu rahulolematud reisijad nõuavad kohalikelt võimudelt aktiivset tegutsemist ja lõid Facebookis oma rühma.


                      Haha kõik põleb lahtise leegiga

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        see on pigem mingi aasta 2050 teema.
                        2050 niikuinii keskmine inimene enam oma autot ei juhi. Küsimus on kas inimese poolt juhitavaid autosid üldse liiklusessegi lubatakse.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Poliitikud on alkopoliitika osas ikka veel eitusfaasis.

                          Kommentaar


                            Olen 20 aastat arvuti klaviatuuri kasutanud. Tänaseni ma ikka ei oska peast öelda mis täpitäht on kus kohas välismaa klaveril.

                            Kommentaar


                              Olearyses on kanatiivad 5 ja 10 kaupa. Kõikjal maailmas on 6 ja 12.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Olearyses on kanatiivad 5 ja 10 kaupa. Kõikjal maailmas on 6 ja 12.
                                Kuidas koht muidu ka on? Soovitad?
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X