320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Didiridam Happymani ju pole,aga äkki tuleb Kaia Kanepi!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Gert Kamsi unistuste finaal algaval MM-il juhtuda ei saa... vot stuudio ekspert 😀
      ROHE-VALGE SURMANI

      Kommentaar


        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
        Gert Kamsi unistuste finaal algaval MM-il juhtuda ei saa... vot stuudio ekspert &#128512
        Eee. Iga finaal saab juhtuda. Üks võidab grupi ja teine jääb teiseks ning enne finaali kokku ei mindagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Eee. Iga finaal saab juhtuda. Üks võidab grupi ja teine jääb teiseks ning enne finaali kokku ei mindagi.
          Minu paha( või õigemini töökaaslase) kes ennustusvõistluse tabeli valesti koostand. Tänud Bana
          ROHE-VALGE SURMANI

          Kommentaar


            Jormma on täna viimase mängu poolajastuudios
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Otseselt ei puuduta küll mind, aga mõtlesin, et sheerin seda. Sõber töötab ühes Tallinnas olevas kohvikus. Tuli klient, kes soovis espressot ja sai tehtud ja antud kätte ja öeldud, et pärast maksad. Sõbral olevat olnud kiire, et ei pannud tähelegi, et tegelane on ära läinud( mõtles, et ah fakk okei, loomulik kadu on loomulik kadu ja pole hullu miskit) Kaks päeva hiljem tuli tegelane tagasi ja täiesti vabatahtlikult ütles, et ma unustasin maksta. Sõber kohkus ära ja ei saanud aru, millest jutt käib ja peale 20 sekundit mõtlemist sai aru, et ahjaa, teie olete see, kes unustas. Espresso hind oli 3 eurot ja tegemist oli Maroko vutifänniga, kes tuli enne Venemaale minekut Tallinnast läbi. Vot sulle ausust.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Otseselt ei puuduta küll mind, aga mõtlesin, et sheerin seda. Sõber töötab ühes Tallinnas olevas kohvikus. Tuli klient, kes soovis espressot ja sai tehtud ja antud kätte ja öeldud, et pärast maksad. Sõbral olevat olnud kiire, et ei pannud tähelegi, et tegelane on ära läinud( mõtles, et ah fakk okei, loomulik kadu on loomulik kadu ja pole hullu miskit) Kaks päeva hiljem tuli tegelane tagasi ja täiesti vabatahtlikult ütles, et ma unustasin maksta. Sõber kohkus ära ja ei saanud aru, millest jutt käib ja peale 20 sekundit mõtlemist sai aru, et ahjaa, teie olete see, kes unustas. Espresso hind oli 3 eurot ja tegemist oli Maroko vutifänniga, kes tuli enne Venemaale minekut Tallinnast läbi. Vot sulle ausust.
                Kaudselt sellega seotud tähelepanekuga tahtsin just siia tulla.

                Täna hommikul tööle tulles nägin liikumas välismaise välimusega perekonda, kaks täiskasvanuohtu meesterahvast kandsid uhkelt Colombia koondise särke!

                Pannes siin kokku see sama Maroko vutifänniga ja Rootsi Kunni tähelepanekuga Tallinnas kohatud Mehhiko fännidega siis toob see MM vist Tallinna omajagu trafficut?!?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                  Täna hommikul tööle tulles nägin liikumas välismaise välimusega perekonda, kaks täiskasvanuohtu meesterahvast kandsid uhkelt Colombia koondise särke!
                  Nägin ka neid tööle minnes.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Vabaka nurgas tekkis Alexela toidupood/kiirtoidukas.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Mis võib juhtuda, kui te enda tütrele ikka seda kuradi poni ei osta.

                      Kommentaar


                        Üsna kurvastav olukord on mul olnud siin maja ees ühe vanema härraga. Nimelt mul maja ees elab juba viimased nädalaega autos üks vanem härra, algul kui esimesed 1-2 päeva nägin mõtlesin, et okei, vb juhtus midagi ja hetke olukord ja küllap kõik laabub. Mõtlesin, et vb läks naisega tülli või muu selline jama. Aga ei, ta istub päevast päeva seal autos ja lihtsalt nagu tiksub ja tiksub. Täna ma siis mõtlesin, et lähen küsin, kas kõik on korras ja kas on miskit abi vaja või miskit. Kuna härra eestikeel pole just kõige parem, siis saime enam vähem venekeeles räägitud, tuli välja, et ta visati kodus välja, kuna tal polnud viimased kuud üüri maksnud, sest reaalselt polnud raha ja see sama valge auto, kus ta on, on ainukene magamise koht, kus tal hetkel võimalik magada. Härra näeb igati korralik ja viisakas välja, ei mingeid viinapudeleid kõrval jne. Küsisin siis härralt, et mis ta nimi on ja mis tal oleks vaja, et olukord paremaks lähen, et ehk helistan kellegile või toon poest süüa või miskit, härra nimi oli Vladimir ja lapsed tal puuduvad ja kodute varjupaika ta ei soovi minna, sest tunneb ennast kindlamana autos, sest seal ei visata hommikuti välja. Käisin poes ja ostsin talle 2 pätsi leiba ja vorsti ja juustu ja banaane ,õuna ja pirne ja vett ja 2 paki suitsu, alkohooli ei soovinud, ütles, et kõht on lihtsalt tühi. Mingeid vägijooke härra ei soovinud üldse, ütles, et vihkab alkohooli. Üsnagi kurvaks tegev olukord, kus reaalsus jõuab kohale, et meil ongi reaalsed probleemid ühiskonnas, mis on reaalsed probleemid( mitte ala et hümn jääb mängimata aastalõpus) ja siin kohal küsiks, et kuhu ma peaks nagu helistama ja uurima? Et mis edasi teha sellises olukorras? Jõudsin siis arusaamani, et ma naudin siin MM ja nosin head ja paremat ja mu maja ees on täpselt selline olukord. Unfair shit.

                        Panen siis pildi ka, mis ma aknast teginmees4.jpg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Üsna kurvastav olukord on mul olnud siin maja ees ühe vanema härraga. Nimelt mul maja ees elab juba viimased nädalaega autos üks vanem härra, algul kui esimesed 1-2 päeva nägin mõtlesin, et okei, vb juhtus midagi ja hetke olukord ja küllap kõik laabub. Mõtlesin, et vb läks naisega tülli või muu selline jama. Aga ei, ta istub päevast päeva seal autos ja lihtsalt nagu tiksub ja tiksub. Täna ma siis mõtlesin, et lähen küsin, kas kõik on korras ja kas on miskit abi vaja või miskit. Kuna härra eestikeel pole just kõige parem, siis saime enam vähem venekeeles räägitud, tuli välja, et ta visati kodus välja, kuna tal polnud viimased kuud üüri maksnud, sest reaalselt polnud raha ja see sama valge auto, kus ta on, on ainukene magamise koht, kus tal hetkel võimalik magada. Härra näeb igati korralik ja viisakas välja, ei mingeid viinapudeleid kõrval jne. Küsisin siis härralt, et mis ta nimi on ja mis tal oleks vaja, et olukord paremaks lähen, et ehk helistan kellegile või toon poest süüa või miskit, härra nimi oli Vladimir ja lapsed tal puuduvad ja kodute varjupaika ta ei soovi minna, sest tunneb ennast kindlamana autos, sest seal ei visata hommikuti välja. Käisin poes ja ostsin talle 2 pätsi leiba ja vorsti ja juustu ja banaane ,õuna ja pirne ja vett ja 2 paki suitsu, alkohooli ei soovinud, ütles, et kõht on lihtsalt tühi. Mingeid vägijooke härra ei soovinud üldse, ütles, et vihkab alkohooli. Üsnagi kurvaks tegev olukord, kus reaalsus jõuab kohale, et meil ongi reaalsed probleemid ühiskonnas, mis on reaalsed probleemid( mitte ala et hümn jääb mängimata aastalõpus) ja siin kohal küsiks, et kuhu ma peaks nagu helistama ja uurima? Et mis edasi teha sellises olukorras? Jõudsin siis arusaamani, et ma naudin siin MM ja nosin head ja paremat ja mu maja ees on täpselt selline olukord. Unfair shit.

                          Panen siis pildi ka, mis ma aknast tegin[ATTACH=CONFIG]5904[/ATTACH]
                          Ma kardan, et ega ei olegi kuhugi sul ei helistada ega uurida.... Eks niimoodi võime kõik elu hammasrataste vahele jääda ja sellisest olukorrast on ikka väga raske välja pääseda. Kui tal lapsi ega kedagi pole ja ehk peaks ta töötukassasse minema ja taotlema linnalt sotsiaalkorterit?

                          Kommentaar


                            Brassid ei oska bussidega sõita. Peterburi bussijaamas istus üks vend Helsingi bussi asemel Voroneži bussile. Bussijuht õnneks märkas ja viskas ta välja ja tüüp jõudis viimasel sekundil õige bussi peale. Natuke hiljem läksid järgmised brassid Tallinna bussi asemel Moskva bussi peale. Jälle bussijuht märkas ja juhatas õige bussi peale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Brassid ei oska bussidega sõita. Peterburi bussijaamas istus üks vend Helsingi bussi asemel Vorone˛i bussile. Bussijuht õnneks märkas ja viskas ta välja ja tüüp jõudis viimasel sekundil õige bussi peale. Natuke hiljem läksid järgmised brassid Tallinna bussi asemel Moskva bussi peale. Jälle bussijuht märkas ja juhatas õige bussi peale.
                              Kui bussi pole parkimagi õpitud, siis arvatagi, et bussiga sõitmine valmistab veel suuremaid probleeme.

                              Kommentaar


                                In November 2017, it was announced that the club would be renamed from the 2018-19 season to 'TOP Oss'
                                https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Oss

                                Kusjuures selles huvitava nimega klubis mängib ka Ronald Koeman Jr.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X