320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hümni ajal ei tohiks kaamera mängijatele liiga lähedale tulla. Valestilaulmine on ikka jubevalus.

    Kommentaar


      Istun. Situn. Loen VWSEK lehte ja tõden, et me oleme pehmod.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Beavis and Butthead olid esimesed youtuberid.

        Kommentaar


          Putin tegi suure vea, sest saatis Hispaania kuninga ning FIFA presidendi juurde looži tentsik Medvedjevi. Näidates sellega, et ei usu koondisesse, kes teda aga alt vedas ja võitis.

          Nüüd on küsimuseks: kas Horvaatia mängu avalikult vaadata või mitte? Kui venelased Putini juuresolekul kaotavad, siis on see paha märk.

          Kommentaar


            Käisin nädalavahetus vaatamas uhket kunstinäitust, Baltic Trienniali, Tallinna Kunstihoones. Nägin huvitavaid inimesi ja sain aru, et ma ei saanud mitte kui midagi aru, mis öelda taheti. Tänapäeva kaasaegne kunst on ikka mingi ülim scene, mille mõistmiseks pead olema mingi laksu all või lihtsalt elama selles maailmas. Strange shit.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Käisin nädalavahetus vaatamas uhket kunstinäitust, Baltic Trienniali, Tallinna Kunstihoones. Nägin huvitavaid inimesi ja sain aru, et ma ei saanud mitte kui midagi aru, mis öelda taheti. Tänapäeva kaasaegne kunst on ikka mingi ülim scene, mille mõistmiseks pead olema mingi laksu all või lihtsalt elama selles maailmas. Strange shit.
              Paljaid tisse nägi vähemalt?

              Kommentaar


                Paljas mees oli Baltic Triennialil hoopis.

                Kommentaar


                  Mul lapsel laisteaias on suurelt kirjas laialt levinud tõde: "Kunst ei ole kunsti teha, kunst on kunstis kunsti näha."

                  Kommentaar


                    Sotsiaalmeedia (loe: igaüks postitab mis iganes paska ta haige aju õhtuti välja mõtleb) põhjustab varem või hiljem meie ühiskonna kollapsi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fc.
                      Omamata ühtegi sotsiaalmeedia kontot (Socceri foorum on ka sotsmeedia?).
                      Ja sellega seoses sooviks küsida. Kus on see punane joon , millest hakkab "(loe: igaüks postitab mis iganes paska ta haige aju õhtuti välja mõtleb)"?

                      Ma ise mõtlen, et kui ikka päris otseselt nn pronksi öö kordus etendusele ei kutsuta siis võib ju südamerahuga kõik muu silmist\kõrvust mööda lasta.
                      Või eksin?
                      Soccernet on ka sotsiaalmeedia, aga omab üpris väikest mõju ja mingid suurejoonelist mäsu peale suvepäevade ei õnnestu siin organiseerida.
                      Ignoreerimine ei lahenda probleemi. Sotsiaalmeedia, kusjuures olen tähele pannud, et eriti just kuskil 40+ inimeste puhul, tundub olevat 100% tõeallikas. Ehk siis mis iganes sa sinna kirjutad, mis iganes allikast mis iganes paska sa jagad, pole kellegi asi, kas see isegi ligilähedane tõele. Kuna nt FB näitab sulle stuffi, mida sa oled varem laikinud või sõprade stuffi, mida sa oled varem laikinud, siis on see sõna otseses mõttes sinu veendumuste süvendamise vahend.
                      Kui sul on kahtlus, et tegelikult meie valitsus süstib meile vaktsiinidega mind-control pulbrit veeni ja sa klikid mingitel "alternatiivsetel" linkidel, siis seda rohkem sulle neid ette visatakse, kuni lõpuks on sinu feed ainult seda täis ja sa arvadki, et maailm oon täiesti perses ja aeg on relv võtta ja sõpradega neid tõpraid tapma minna. See on kõige tavalisem ajupesu.
                      Minu feed on üldjoontes ka disainitud FB poolt ja sisu täiesti mõistlik, tasub aegajalt aga süvitsi minna ja mõnda blokitud tegelast ja tema tegevusi vaadata, ei ole mõnus.

                      Ehk siis kui me võtame asju reaalselt, siis on elu maailmas parem kui ta kunagi varem on olnud, oleme rikkamad, parema tervise juures, ei sõdi jne jne Aga kui sa korraks kuulad seda alternatiivset maailma, siis põhimõtteliselt oleme kõik teel hukatuse poole.

                      See seltskond muutub aina radikaalsemaks ja ühel hetkel lendab see sitapott suure kaanega laiali ja kõik saavad pihta.

                      Kommentaar


                        Alati, kui ma olen isiklikult näinud metslooma üle tee jooksmas, siis on loom jooksnud vasakult paremale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Alati, kui ma olen isiklikult näinud metslooma üle tee jooksmas, siis on loom jooksnud vasakult paremale.
                          Mina olen autoga sõites näinud ainult korra metslooma. Mai keskel Põder seisis paremal tee ääres. Minu ees olev auto lampi võttis hoo korralikult maha, jumal tänatud, et pikkivahet hoidsin. Pmst jäime seisma, väga vaikselt liikusime edasi ja siis vaatasin tahavaatepeeglist kuidas Põder üle tee läks väga rahuliku ja graatsilise sammuga ( vastu ei tulnud autosi ja minu taga ka polnud autos) Ehk väga viisakalt lasi Põder tookord meid mööda.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Alati, kui ma olen isiklikult näinud metslooma üle tee jooksmas, siis on loom jooksnud vasakult paremale.
                            Võin kinnitada, et jooksevad ka paremalt vasakule, vahel lausa paarikaupa.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Mina olen autoga sõites näinud ainult korra metslooma. Mai keskel Põder seisis paremal tee ääres. Minu ees olev auto lampi võttis hoo korralikult maha, jumal tänatud, et pikkivahet hoidsin. Pmst jäime seisma, väga vaikselt liikusime edasi ja siis vaatasin tahavaatepeeglist kuidas Põder üle tee läks väga rahuliku ja graatsilise sammuga ( vastu ei tulnud autosi ja minu taga ka polnud autos) Ehk väga viisakalt lasi Põder tookord meid mööda.
                              Nahh, sa pooleks ei sõitnud. Oleks kaks põtra saanud!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                                Võin kinnitada, et jooksevad ka paremalt vasakule, vahel lausa paarikaupa.
                                Arvata võib. . Aga käisin näiteks kolm päeva Hiiumaal just ja tiirurasin selle risti ja põiki läbi. Selle aja jooksul ületasid lähemalt või kaugemalt teed 5 metskitse, 2 rebast, orav, 3 kodukassi ja üks tume kogu (vb libahunt). Kõik vasakult paremale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X