320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Fc.
    Woolfi foorum on ikka päris hulluks läinud.
    Pm nõutakse juba adminnide avaliku poomist. Polnud seal mõnd aega käinud. Ja täna vaatas vastu päris korralik revolutsioon.
    Põhjusest aru ei saanudki.
    Loodan ,et siin maailmas läheb ikka sama rahulikult edasi.
    Teemaks oli Scarlett Johanssoni oma film, kus ta (tänaseks) tahtis mängida transsoolist - vähemusgruppidele see ei meeldinud.

    Näitleja Märt Koik, siis küsis viisakalt ja selgitavalt, et kui tal praegu etendus, kus mängib hüääni, et kas ta peaks ka rollist loobuma või kuidas sellesse üldse suhtuda.

    Siis mõnitati ja visati ta grupist välja. Adminni(de) poolt.

    Säherdust käitumist on ka varem olnud ja sellest ka "mäss".
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Teemaks oli Scarlett Johanssoni oma film, kus ta (tänaseks) tahtis mängida transsoolist - vähemusgruppidele see ei meeldinud.

      Näitleja Märt Koik, siis küsis viisakalt ja selgitavalt, et kui tal praegu etendus, kus mängib hüääni, et kas ta peaks ka rollist loobuma või kuidas sellesse üldse suhtuda.

      Siis mõnitati ja visati ta grupist välja. Adminni(de) poolt.

      Säherdust käitumist on ka varem olnud ja sellest ka "mäss".
      Ei viitsinud huntide radikaalsust lugeda ja vaatasin parem mis värk on Märt Koigi facebooki lehelt ja ta ütles seal eriti kuldse lause ja mu meelest nii ongi " Ma arvan, et ei ole hea mõte Eesti feminismi sellisena näidata. It deserves better"

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Noh, McN naudib sealset intellektuaalsed jauramist teemal, et kas normaalkaalu kohta tohib midagi positiivset öelda. Aga meie madal jaur käib talle pidevalt närvidele. Et, noh, fakkjee.
        Ma jätkuvalt ei saa aru, mis probleem sul minu isikuga on. Olen siin foorumis ammu lõpetanud kommenteerimise ühiskondlikel ja poliitilistel teemadel, sest näen, et mõttekaaslasi mul siin pole. See ei ole probleem. Ma olen siin, sest mulle meeldib jalgpall ja kommenteeringi paremal meelel seda. Minu tegevus mujal või minu vaated ei peaks ei sulle ega kellelegi teisele siin korda minema.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ma jätkuvalt ei saa aru, mis probleem sul minu isikuga on. Olen siin foorumis ammu lõpetanud kommenteerimise ühiskondlikel ja poliitilistel teemadel, sest näen, et mõttekaaslasi mul siin pole. See ei ole probleem. Ma olen siin, sest mulle meeldib jalgpall ja kommenteeringi paremal meelel seda. Minu tegevus mujal või minu vaated ei peaks ei sulle ega kellelegi teisele siin korda minema.
          Oih, palun vabandust. Kas me peaks Su nüüd välja viskama, kuna mõtled siis järelikult teistmoodi?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Eilne Guns n Roses siis. Olen palju käinud konsadel ja festaritel ja nii edasi, aga eilne oli vaieldamatult kõige haltuuram asi, mis ma olen kuulanud ja näinud olen ever, see, et tüübid tegid vanasti head kraami on siililelegi selge, aga no kui sa ajad räiget cashi kokku ja küsid 3 milli, siis võiks nagu saada ka midagi selleest, näiteks kerget suhtlemist rahvaga, et nad tunneksid ennast tere tulemast või muud sellist, aga ei sittagi, mängime 3 tundi haltuurat ja koju minek. Ei, ma ei oodanud mingit megasiga kvaliteeti, olenemata, et Slash jagab seda biiti ikka kuradi hästi, see oli ainukene nauditav osa konsast. Siis need kuradima järjekorrad, sul on üle 60 tonni inimesi ja alekok mõtleb, et täpselt 42 inimest piisab, et pakkuda kvaliteetset teenust klientidele, ma ei tee nalja kui ma ootasin järjekorras 50 minutit! nagu 50 minutit! Ebareaalne. 42 inimesega ei saa pakkuda massidele kiiremat teenust. Seal oli paljusi, kellel oli samuti whadevafukk nagu. Muidugi oli naljakas näha mingeid tegelasi, kellel polnud vist õrna aima ka gunsi lugudest ja tulid lihtsalt töllama ja siis saavad megakurjaks kui rokenroll vanad viskavad näppu ja vehivad oma juustega ja nii edasi. Täis Üllar Saaremäed oli ka naljakas vaatepilt., kes muidugi teadis kuhu ta tuli, mitte neist ülejäänud wannabe eesti glamuuri kihist. See oli kõik kuidagi nii ligadi logadi ja räige kahetusus, selle 79.95 euro eest, mis ma välja käisin. Õllehind oli konsade kohta ok, mingi 5 küsiti. Närvi ajasid muidugi ka need piffid kes õllesi sheerisid rahvale ja võtavad arupähe, et hakkaks fliritima, et jumala eest saaks 2 eurot tippi kätte ja värki, vahet ei ole, et su taga on 30 meetrine järjekord. Oeh, sitt oli!
            +100.

            Mind see õllejärtsi pikkus väga ei häirinud.
            Sest kogu asi oli nii haltuura ja emotsioonitu, et ma olin vabatahtlikult nõus seal järtsis seisma.
            Pole kunagi ühelgi väärt kontserdil seda teinud - ei taha etteastest ilma jääda, aga kuna asi oli nii tuim siis polnud väga kahetust mingi 30-midagi-minutit järjekorras seista.

            Slash oli mega aga Axl'it veetakse lihtsalt kaasa sp, et oleks nimi ja nägu. Just et kasseerida pappi sisse.

            Mitu korda öeldud ka, et publik oli megatuim, aga minu jaoks on see ikkagi peegeldus artistile.
            Et kui Williams käis ja mingi loo ajal võeti taskulambid välja, siis oli terve lauluväljak nagu tulemeri (kontserdi videoid vaadates, vb keegi kohalkäinu teab vaielda?). November Raini ajal ... ja ma ei liialda... oli 60k lauluka peale väljas mingi 200 lambikest vast.
            Ehk kui esitus on haltuuraga papi kokku lükkamine, publikuga ei suhelda ja solist on "way past it" siis muidugi ei lähe publik ka käima. Kurb esitus kokkuvõttes.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Oih, palun vabandust. Kas me peaks Su nüüd välja viskama, kuna mõtled siis järelikult teistmoodi?
              Aga palun.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Keegi on viitsinud kogu Tallinna keikka linti võtta.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Aga palun.
                  No me oleme siin siiski sõbralikumad kujud ja sallime ka erinevusi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    No me oleme siin siiski sõbralikumad kujud ja sallime ka erinevusi.
                    mcna ja mõnu on tülis vä?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      mcna ja mõnu on tülis vä?
                      Legendide lahing.

                      Kommentaar


                        uudis ka juurde

                        Veidi 1984 juba, kui tervise kassa hakkab tegelema haigetega ning töökassa töötutega

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Ei viitsinud huntide radikaalsust lugeda ja vaatasin parem mis värk on Märt Koigi facebooki lehelt ja ta ütles seal eriti kuldse lause ja mu meelest nii ongi " Ma arvan, et ei ole hea mõte Eesti feminismi sellisena näidata. It deserves better"
                          Tihtilugu nende asju lugedes tuleb mulle meelde teema is evil a disease?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Absoluutselt iga staar, kes Eestisse esinema viitsib tulla, saab hiljem foorumites hate. Nii oli Robbie Williamsi, Enrique Iglesiase, Guns N' Rosesiga (jne). Nothing new...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                              Absoluutselt iga staar, kes Eestisse esinema viitsib tulla, saab hiljem foorumites hate. Nii oli Robbie Williamsi, Enrique Iglesiase, Guns N' Rosesiga (jne). Nothing new...
                              Oli või? Ma ise küll Maidenile ei jõudnud, aga mu meelest mõned härrad rääkisid küll siin ülivõrdes näiteks ja jäid rahule( rainis ja nii edasi siin) aga noh, eks ma näegi seda läbi ainult metal muusika austajana, sest näiteks Gunsil oli küll mul tunne, et enanus tulid kohale, et noh, Guns n Roses ja värki ja pärast uhke panna hasthagi instagrami ja nii edasi ja päev korras. Jee nägin gunsi aga tegelt ei ei tea sittagi mis nende lood isegi on( aga eks ta ole igasuure esitaja puhul nii, mul on tunne jäänud)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                                Absoluutselt iga staar, kes Eestisse esinema viitsib tulla, saab hiljem foorumites hate. Nii oli Robbie Williamsi, Enrique Iglesiase, Guns N' Rosesiga (jne). Nothing new...
                                Mõeldakse ja ka reklaamitakse üle. MEGASHOW jms. Tegelikult on lihtsalt tuimalt esitatav lavakava, kus esitakse üsna suvalisele publikule suvalisi laule. Ehk kui bänd on nii suur, siis ei tulda vaatama artisti ja ei tule fännid, vaid tulevad pigem sellised "noh, tean ju ka, vaatan vast ära".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X