320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nightwish käis ka siin Mais. Päris kohutav oli, lasti ainult vanu laule ja suurem enamus aeglasemaid laule, et väga välja elada ei saanudki ja lisaks polnud üldse soojendusesinejatki. Piletihinnaks oli 70 eurot. Vedas, et pileti sain samal päeval poole odavamalt ühe inimese käest. Oleks 70 eurot maksnud selle eest, oleks tohutu pettumuse osalejaks saanud, aga kuna sain selle 30 euroga, siis nii suurt pettumust ei jäänud siiski.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Piletihinnaks oli 70 eurot. Vedas, et pileti sain samal päeval poole odavamalt ühe inimese käest. Oleks 70 eurot maksnud selle eest, oleks tohutu pettumuse osalejaks saanud, aga kuna sain selle 30 euroga, siis nii suurt pettumust ei jäänud siiski.
      Kas sa trollid meelega või sa oled võimeline kõike poolitama?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ma olen võimeline kõike poolitama.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Ma olen võimeline kõike poolitama.
          Ma kahtlen.

          Arvestades, et see on nelja tähega ning keskel on täishäälikuühend siis kuidas Sa seda poolitama peaks?

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Ma kahtlen.

            Arvestades, et see on nelja tähega ning keskel on täishäälikuühend siis kuidas Sa seda poolitama peaks?
            horisontaalselt

            Kommentaar


              T'pselt nii. Ükski asi pole poolitamatu
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Sambaz vanalinna põhilises hipster baaris nimega Kohvik Must Puudel

                Baarman: Mis teile?
                Sambaz : Võtaks veini äkki?
                Baarman: Pokaal või topelt?
                Sambaz: Mitte kumbki, pudel palun
                Baarman, Oi, kes kell pool kolm päeval pudeli võtab? Tööl ei pea olema?
                Sambaz: Mis töö? Tööd tehakse ka läbi veini klaasi
                Baarman: ahjaaa, tänapäeva maailm
                Sambaz tuletab meelde, et me elame eestis ja see on veidi strange shit kui päise päeva ajal küsib eestlane pudelit veini..37422448_1897439060548714_1399410991984279552_n.jpg

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Sambaz vanalinna põhilises hipster baaris nimega Kohvik Must Puudel

                  Baarman: Mis teile?
                  Sambaz : Võtaks veini äkki?
                  Baarman: Pokaal või topelt?
                  Sambaz: Mitte kumbki, pudel palun
                  Baarman, Oi, kes kell pool kolm päeval pudeli võtab? Tööl ei pea olema?
                  Sambaz: Mis töö? Tööd tehakse ka läbi veini klaasi
                  Baarman: ahjaaa, tänapäeva maailm
                  Sambaz tuletab meelde, et me elame eestis ja see on veidi strange shit kui päise päeva ajal küsib eestlane pudelit veini..[ATTACH=CONFIG]5942[/ATTACH]
                  Hea
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    sa oleks pidanud nägema kui ma seal 2l bocki tellisin.

                    Kommentaar


                      Huvitav jant selle töötu ja haigekassa ümber. Tavaliselt tehakse ära ja siis räägitakse palju maksis.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Huvitav jant selle töötu ja haigekassa ümber. Tavaliselt tehakse ära ja siis räägitakse palju maksis.
                        Enne räägitakse, et midagi on vaja teha. Ja miks on vaja teha. Alles siis hakatakse summasid andma. Praegu tehti nii räme PR-kala, et kes iganes selle plaani välja mõtles, saab tala ka.

                        Kommentaar


                          kui ma seda kontserdi teemat loen siis... ausalt öeldes, selle GnS teemal jäävad jutud arusaamatuks. et kas eesti mastaabis ka keegi vingub kui smilers ja termikas aastal 2018 teevad halturtsikut? imo classic case, et pilet jäi elamuse jaoks liiga kalliks ja pärastine "mix keegi ei vastuta" on kõvasti teemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            kui ma seda kontserdi teemat loen siis... ausalt öeldes, selle GnS teemal jäävad jutud arusaamatuks. et kas eesti mastaabis ka keegi vingub kui smilers ja termikas aastal 2018 teevad halturtsikut? imo classic case, et pilet jäi elamuse jaoks liiga kalliks ja pärastine "mix keegi ei vastuta" on kõvasti teemas.
                            Olen 100% kindel, et smilers ega termikas ei teeks halturtsikut sellisele rahvamassile.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              kui ma seda kontserdi teemat loen siis... ausalt öeldes, selle GnS teemal jäävad jutud arusaamatuks. et kas eesti mastaabis ka keegi vingub kui smilers ja termikas aastal 2018 teevad halturtsikut? imo classic case, et pilet jäi elamuse jaoks liiga kalliks ja pärastine "mix keegi ei vastuta" on kõvasti teemas.
                              No kui Sa ostad 7k eest endale 2016 aasta Skoda Rapidi 66 kw mootoriga, siis Sa ei ootagi mingit vapustavat sõiduelamust. Siis lepid, et on tehtud piisavalt, et saaksid liikuda punktist A punkti B.
                              Kui ostad 49k eest uue Mustangi 343 kw moototiga siis ootad rohkem ju?

                              Kommentaar


                                Kaks Inglise poissmeest Rahva Raamatus täna " Estonian women are beautiful but they are all the same "

                                Hakkan naerma endamisi ja hakkan mõtlema, et täiesti tõsi. Savage.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X