320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kaks Inglise poissmeest Rahva Raamatus täna " Estonian women are beautiful but they are all the same "

    Hakkan naerma endamisi ja hakkan mõtlema, et täiesti tõsi. Savage.
    Ilusaid neegreid ja asiaate on jah vähe linnapildis.

    Kommentaar


      Käisin, siis 2 päeva Ida-Virumaal taas ja käisin kurikuulsas Kohtla-Järvel ühes baaris ja võtsin sõbraga siis kannu õlut ja rääkisime ning tuli siis üks vene rahvusest vanem mees mölisema, et miks me Eesti keeles räägime (ropusti) noh eks ma allusin provokatsioonile ja saatsin ta vene keeles pikalt ning peale seda antud meesterahvas läks ostis shampuse ja pani selle suure pauguga vastu lauda ja palus vabandust ja surus kätt. Kurb, et sellised tegelased siiamaani seal laiavad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Käisin, siis 2 päeva Ida-Virumaal taas ja käisin kurikuulsas Kohtla-Järvel ühes baaris ja võtsin sõbraga siis kannu õlut ja rääkisime ning tuli siis üks vene rahvusest vanem mees mölisema, et miks me Eesti keeles räägime (ropusti) noh eks ma allusin provokatsioonile ja saatsin ta vene keeles pikalt ning peale seda antud meesterahvas läks ostis shampuse ja pani selle suure pauguga vastu lauda ja palus vabandust ja surus kätt. Kurb, et sellised tegelased siiamaani seal laiavad.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Asi ei ole Hard olemises... Asi on selles, et seal võid sa siiamaani peksa saada kui sa ei valda vene keelt või kui oled eestimeelne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Käisin, siis 2 päeva Ida-Virumaal taas ja käisin kurikuulsas Kohtla-Järvel ühes baaris ja võtsin sõbraga siis kannu õlut ja rääkisime ning tuli siis üks vene rahvusest vanem mees mölisema, et miks me Eesti keeles räägime (ropusti) noh eks ma allusin provokatsioonile ja saatsin ta vene keeles pikalt ning peale seda antud meesterahvas läks ostis shampuse ja pani selle suure pauguga vastu lauda ja palus vabandust ja surus kätt. Kurb, et sellised tegelased siiamaani seal laiavad.
            Hea, et seda roosiks ei löödud

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Hea, et seda roosiks ei löödud
              Kusjuures ma isegi natukene tol hetkel hakkasin sisemiselt mõtlema, et kas nüüd tulebki mingi teema ja mis saama hakkab, aga läks õnneks. Peab õppima vahest rohkem enda väljaütlemisi kontrollima.

              Kommentaar


                Mida populaarsem on Premium Liiga Fantasy, seda vaiksemaks jääb Premium Liiga klubide alateemades...

                Kommentaar


                  West Hami staadionil juhtub nii mõndagi

                  Kommentaar


                    tra et me nendega esimese mängu peame pidama. ull värk seal londoonis nende uute staadionitega. spursil üldse gigantne kemmergu pott ehitatud
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Siis läks mul õnneks, et jõudsin Upton Parkil ikka enne ära käia.

                      Kommentaar


                        See on ju seesama film, kus Jean-Claude van Damme käis hokit vaatamas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Mida populaarsem on Premium Liiga Fantasy, seda vaiksemaks jääb Premium Liiga klubide alateemades...
                          +1
                          Sellest fantaasia maailmast võiks päris maailma jõuda tõesti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            +1
                            Sellest fantaasia maailmast võiks päris maailma jõuda tõesti.
                            Ka ilma fantasyta ei käida ju vaatamas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ka ilma fantasyta ei käida ju vaatamas.
                              Ma rääkisin tegelikult foorumiteemadest. Võib-olla on jälle see, et ma olen vana ja kuivetunud, aga ma mäletan aegu, kui pärast iga vooru käis meistriliiga klubide teemas kirglik andmine. Nüüd on see pigem harv erand. So sad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Ma rääkisin tegelikult foorumiteemadest. Võib-olla on jälle see, et ma olen vana ja kuivetunud, aga ma mäletan aegu, kui pärast iga vooru käis meistriliiga klubide teemas kirglik andmine. Nüüd on see pigem harv erand. So sad.
                                Jah, olen ka tähele pannud. Kui me isegi siin ei laia.

                                Teine rumalus on minu meelest seda fantasyt hullult tõsiselt võtta. Kamoon kutid, chillax.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X