320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ise kardan, et kui poleks seda fantaasiamängu, siis oleks üldse eetris vaikus. Ja vaikus on kõige hullem, kisub apaatseks.

    Küllap tänavu suvist aktiivsust on jahutanud liigapaus, MM, ja see, et eurohooaeg sai sisuliselt enne läbi, kui sinna jõudis fookus peale minna. Üleminekute turul pole ka just midagi "kuku pikali" juhtunud.

    Pürgi ja Sinjavski teemal sai juba ette ära mauratud. Sappineni tagasitulek oli ammu ette näha. Riiberg Viljandi pole ka uudne, kuigi iseenesest võib saada määravaks, et Viljandi üleminekumängude kohalt kõrgemale tõsta. [Siin ainult jälle see jahutav aspekt, et meistri ja esiliiga vahel on nii suured käärid, et kui üleminekumängud üldse toimuvad, siis Premium sats on ülisuur favoriit.] Paur Kaljusse tõi veidi virvendust, aga oleks võinud rohkem. Üleminekuna äge, saab näha kas teeb sammu edasi. Tammekast muidugi natuke kahju. Kahest ülejäänust Kalju täiendusest ei oska kahjuks veel suurt midagi arvata, ega ka Transi omadest. [Osa Kalju poolehoidjaid vist mingil määral ignoreerivad meelega Soccerneti foorumit, see jällegi tõmbab aktiivsust alla.]

    Mööl Kalevi äkki kõige üllatavam, samas Kalev ilmselt üsnagi kindlalt end tabeli keskele ära paigutanud, et väga vahet pole kas hooaja lõpus 6. või 8. Isegi kui tullakse 5., mis oleks tubli töö, siis poleks ka midagi nõnda murrangulisena tunduvat, eriti kui arvestada Kalevi enda ja neid ümbritsevate satside koosseise.

    Ülejäänud suvised üleminekud paraku pigem hääbunud või väheütlevad nimed suuremale osast publikust.

    Mis PL fantasy puutub, siis minu huvi on ta küll, vähemalt pügala võrra, meistriliiga mängijate vastu tõstnud. Nii mõnigi nimi oleks muidu googlist läbi lükkamata jäänud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Andres. Vaata postitust

      Mööl Kalevi äkki kõige üllatavam, samas Kalev ilmselt üsnagi kindlalt end tabeli keskele ära paigutanud, et väga vahet pole kas hooaja lõpus 6. või 8. Isegi kui tullakse 5., mis oleks tubli töö, siis poleks ka midagi nõnda murrangulisena tunduvat, eriti kui arvestada Kalevi enda ja neid ümbritsevate satside koosseise.
      Alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Järgmine hooaeg top2.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Läheb üle, nagu iga asi, mis alguses on uus ja huvitav. Mind näiteks häirib see, et näen Meistri- ja Esiliiga alamfoorumis uusi postitusi ja kui vaatama lähen, siis ainult PL fantasy. Võiks ju liigutada mängude alamfoorumisse, aga ma saan aru, et küllap ma olen vähemuses selle seisukohaga.
        Ei ole.

        Kommentaar


          Jep. Juba nagu mentaalselt võiks selle fanatasy huinjaa tõsta mängude sektorisse. Kui mingi mäng saab rohkem tähelepanu kui reaalne asi, siis on see pretty strange shit.

          Kommentaar


            ma julgeks väita, et kui kuu aega liigas mitte mõmmigi ei toimu, siis ongi siin ka üsna vaikne. lisaks muidugi see, et normaalne inimene vedeleb praegust ilma arvestades vabal ajal rannas või suvilas, nott näpus, mitte ei debateeri foorumis Karl Mööli plusside ja miinuste üle Kalevi taktikalise skeemi kontekstis.

            fantasy osas poleks ka ilmselgelt teema viimast paari lehekülge, kui seal poleks reeglitega soperdatud. ja asi rohkem ikka põhimõttes kui selles, et keegi nüüd hullult oma nelja punkti taga nutaks vms.

            ehk lühidalt: ärge tõmmake meelevaldseid paralleele.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Läheb üle, nagu iga asi, mis alguses on uus ja huvitav.
              ei usu. inimesed tunnevad personaalsemat seotust or sth.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                pirnisinep.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Käisin firma suvepäevadel ja andsin noortele hagu, kuna olin taaskord ainus, kes tiksus rahulikult öö otsa üleval. Kahjuks läks viimane inimene magama kell 4:36 ja siis ma mängisin kaks tundi üksinda korvpalli. Ja tõmbasin selle käigus selja ära ja puhkuse alguseks on mul maruraske üldse püsti tõusta. Vanus, noormehed, pole üldse naljaasi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Käisin firma suvepäevadel ja andsin noortele hagu, kuna olin taaskord ainus, kes tiksus rahulikult öö otsa üleval. Kahjuks läks viimane inimene magama kell 4:36 ja siis ma mängisin kaks tundi üksinda korvpalli. Ja tõmbasin selle käigus selja ära ja puhkuse alguseks on mul maruraske üldse püsti tõusta. Vanus, noormehed, pole üldse naljaasi
                    Joo peale ja valud kaovad iseenesest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Joo peale ja valud kaovad iseenesest.
                      Ei kao

                      Kommentaar


                        Ha. Minu suvepäevad ja puhkuse algus olid suht sarnased. Peale noorte kustumist otsustasin veel ühe napsu teha ja veidi keha kinnitada. Nii ma siis võtsin laualt ühe tüki pizzat. Raisk, herilasel olid vist samasugused plaanid ja nii tal mulle suhu sattus. Pani paugu otse keelde. Peale seda tegin endale kiirelt emo-punkti ja asusin tohterdama. Ei olnud väga palju abi. Noortel oli hommikul muidugi nalja palju, aga endal oli keel korralikult vesti peal. Pohmell ja sellele kõigele lisaks suus keel, mis mahtus jeeli-jeeli hammaste taha.
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Käisin just poissmeeste õhtul ja ilgelt tahtsin magama minna kell 12. Peamine põhjus oli muidugi seltskond. Näiteks oli nende arvamus heast muusikast lasta makist maksimum heliga Respekti ja Hellasid Vellesid. Mul läks isegi joomise tuju üle.

                          Mitte, et ma eriti niisamagi jooks eriti, aga selle muusikaga seoses kerkis lauale tõsiselt võetava alternatiivina hambaork kõrva lükata.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Millal kummivilistamine peiede traditsiooni lisandus? https://sakala.postimees.ee/5989082/...mest-kainenema

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Käisin firma suvepäevadel ja andsin noortele hagu, kuna olin taaskord ainus, kes tiksus rahulikult öö otsa üleval. Kahjuks läks viimane inimene magama kell 4:36 ja siis ma mängisin kaks tundi üksinda korvpalli. Ja tõmbasin selle käigus selja ära ja puhkuse alguseks on mul maruraske üldse püsti tõusta. Vanus, noormehed, pole üldse naljaasi
                              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                              Ha. Minu suvepäevad ja puhkuse algus olid suht sarnased. Peale noorte kustumist otsustasin veel ühe napsu teha ja veidi keha kinnitada. Nii ma siis võtsin laualt ühe tüki pizzat. Raisk, herilasel olid vist samasugused plaanid ja nii tal mulle suhu sattus. Pani paugu otse keelde. Peale seda tegin endale kiirelt emo-punkti ja asusin tohterdama. Ei olnud väga palju abi. Noortel oli hommikul muidugi nalja palju, aga endal oli keel korralikult vesti peal. Pohmell ja sellele kõigele lisaks suus keel, mis mahtus jeeli-jeeli hammaste taha.
                              Ei oska nende memuaaride peale suurt muud kosta, kui et õige mees teab millal lõpetada
                              Senioorsemate kollektiiviliikmetena oleks eeldanud, et kogemust oleks, aga võta näpust...

                              Kommentaar


                                Tuli kiri, et ühes kohvipoes on ale-kampaania, kui ütled parooliks "ülevaatus". Mõtlesin, et maruhea oleks mingil uudisportaalil teha libauudis, et kõikjal Eestis on ale-kampaania, mille parooliks on "käed üles, see on rööv".
                                Ja siis peale selle olen puhkusel olles välja töötanud kondikava filmile "Kostja ja kevad", mis räägib ühe väikse riigi õnnetust riigipeast, kellele on suures geopoliitilises show-downis jäänud ainult valida kahe halva poole vahel. Ühel pool on fašistlikud kajakas, kelle liidriks on Kajak Hiiiiitler. Teisel pool on kommunistlikud parmud, kelle liidriks on Parmott Stalin. Ehk siis kaks kõige rõvedamat elusolendit kogu maailma loodusajaloos. Ma usun, et see on hea film!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X