320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Ha. Minu suvepäevad ja puhkuse algus olid suht sarnased. Peale noorte kustumist otsustasin veel ühe napsu teha ja veidi keha kinnitada. Nii ma siis võtsin laualt ühe tüki pizzat. Raisk, herilasel olid vist samasugused plaanid ja nii tal mulle suhu sattus. Pani paugu otse keelde. Peale seda tegin endale kiirelt emo-punkti ja asusin tohterdama. Ei olnud väga palju abi. Noortel oli hommikul muidugi nalja palju, aga endal oli keel korralikult vesti peal. Pohmell ja sellele kõigele lisaks suus keel, mis mahtus jeeli-jeeli hammaste taha.
    Hahahaaa.
    Ma tegin eelmisel neljapäeval väikse jooksu ja peale nende lõppu tahtsin võtta oma spordijooki. Vahepeal oli kolleegi tütar sellel korgi maha keeranud. Peale esimest lonksu sain aru, et midagi on valesti. Sülitasin joogi välja ja koos sellega herilase, kellele ilmselt ei meeldinud, et ma ta kümblust segasin. Enne seda jõudis ta mulle keelde nõelata.
    Pool keelt läks paiste ja jutt oli nagu purjus inimese oma, selline lalin. Mingi hetk hakkas kergelt neelamist segama.
    Nii mulle siis kiirabi kutsuti. Need panid kõik voolikud külge ja sõidutasid EMOsse. Ütlesid, et sellise asjaga peab paar tundi vähemalt jälgimise all olema. Nii ma siis seal pikutasin 2 tundi, tehti kõik uuringud ja asjad. Peale 2 tundi lasti tulema. Olukord oli taastunud ja paistetus maas.
    Vähemalt täitus iga poisi unistus - kiirabiautoga sõitmine.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Sellega meenub tore lugu. Olid ühed filmivõtted. Ütleme, et selle filmi nimi oli 1945 või midagi sarnast. Filmi lavastas üks tuntud teatrijuht, kes võib reageerida nimele Elmo. Ja ta sai ka filmivõtetel laksaka herilaselt. Otsustas seda ravida enda lemmiktegevuse ehk siis alkoholipudeliga. Kahjuks oli järgmine päev kavas peaministri ja kaitseministri külaskäik filmivõtetele. Üritati meeletult niimoodi teha, et täiesti putsis lavastaja ei tuleks treilerist välja. Aga ta ikka tuli - näost jummala paistes, alkohais lehvis viie meetri raadiuses ja kõndimisjoon meenutas pikka S tähte. Kõigil oli marupiinlik ja poliitikud panid jubekiirelt võtetelt minema.

      Kommentaar


        Pikki pükse kandsin viimati 08.07. Ehk veab kuu aega ikka välja. Viimati läks nii hästi vist....... dunno...

        Kommentaar


          Meenub juuli Jalkast mingi veider kunstikriitik või mingi muu kriitik, kes toetab endiselt Venemaa koondist, väites ühtlasi, et tema oma lemmikut ei muuda. Need kriitikud on harjunud musta valgeks rääkima ja kasutavad sama trikki ka oma veidruste õigustamiseks.

          Sest esiteks Venemaa koondist tollal ei eksisteerinud ja kui võtta tollaseid NSVL koondislasi, siis 86 aasta MMil olid need 90% ukrainlased, seega pigem Ukraina koondis.

          Seega kui ta tollal toetas NSVL, siis tegelikult toetas ta Ukrainat, kellest on saanud iseseisev riik, mille toetamine oleks võrreldes okupant Venega isegi elementaarne. Aga eks need kriitikud ongi erilise mõttelõngaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas peters Vaata postitust
            Meenub juuli Jalkast mingi veider kunstikriitik või mingi muu kriitik, kes toetab endiselt Venemaa koondist, väites ühtlasi, et tema oma lemmikut ei muuda. Need kriitikud on harjunud musta valgeks rääkima ja kasutavad sama trikki ka oma veidruste õigustamiseks.

            Sest esiteks Venemaa koondist tollal ei eksisteerinud ja kui võtta tollaseid NSVL koondislasi, siis 86 aasta MMil olid need 90% ukrainlased, seega pigem Ukraina koondis.

            Seega kui ta tollal toetas NSVL, siis tegelikult toetas ta Ukrainat, kellest on saanud iseseisev riik, mille toetamine oleks võrreldes okupant Venega isegi elementaarne. Aga eks need kriitikud ongi erilise mõttelõngaga.
            Selle jutuga meenus mul see 2016 video: Kultuurikriitik Alvar Loog riskib jalgpalli nimel kodakondsusega

            Kommentaar


              Algselt postitas peters Vaata postitust
              Meenub juuli Jalkast mingi veider kunstikriitik või mingi muu kriitik, kes toetab endiselt Venemaa koondist, väites ühtlasi, et tema oma lemmikut ei muuda. Need kriitikud on harjunud musta valgeks rääkima ja kasutavad sama trikki ka oma veidruste õigustamiseks.

              Sest esiteks Venemaa koondist tollal ei eksisteerinud ja kui võtta tollaseid NSVL koondislasi, siis 86 aasta MMil olid need 90% ukrainlased, seega pigem Ukraina koondis.

              Seega kui ta tollal toetas NSVL, siis tegelikult toetas ta Ukrainat, kellest on saanud iseseisev riik, mille toetamine oleks võrreldes okupant Venega isegi elementaarne. Aga eks need kriitikud ongi erilise mõttelõngaga.
              Käed eemale Jamesist!
              James on kõva vana, väga kõva. Viljandi jalgpalli kõndiv entsüklopeedia, ise ka vana mängija. See NL/Venemaa koondise teema on klassikaliselt temalik "fuck off avalik arvamus" teema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kas see on foorumlane gooner, kes filmis Tuleviku mänge ja käe peale on ka kirjutatud tulevik?
                Marvil on Özil

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kas see on foorumlane gooner, kes filmis Tuleviku mänge ja käe peale on ka kirjutatud tulevik?
                  We may never know.

                  Kommentaar


                    Vee vahele joomine on alkoholi surm.

                    Kommentaar


                      Kui viia Rimis üle 50€ eest taarat, siis ei saa kassapidaja ise pappi välja anda ja peab mingi kõrgema ülemuse kutsuma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Kui viia Rimis üle 50€ eest taarat, siis ei saa kassapidaja ise pappi välja anda ja peab mingi kõrgema ülemuse kutsuma.
                        Enda kogemusest räägid? Puht huvipärast palju nädalaid kulus, et 50 eurtsi läbi taarade saada?

                        Kommentaar


                          Olen isiklikult näinud juhtumit, kus on ära viidud taarat üle 1K euri eest. Kust see kõik tuli, ma ei tea. Pärnu mnt'l on Maksimarketi kõrval taarapunkt, kus asi käib väga kiiresti ja lihtsalt...
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Enda kogemusest räägid? Puht huvipärast palju nädalaid kulus, et 50 eurtsi läbi taarade saada?
                            Üks korralikum pidu ja olemas.

                            Kommentaar


                              Ei läinud kaua jah. Paar kuud äkki, mille sisse jäi 2-3 suuremat olengut ka. Tegelt ju 500 pudelit ainult. Muidugi linnas väga rohkem ladustada ei kannata. Lõpuks oli peaaegu kogu kelder täis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Ei läinud kaua jah. Paar kuud äkki, mille sisse jäi 2-3 suuremat olengut ka. Tegelt ju 500 pudelit ainult. Muidugi linnas väga rohkem ladustada ei kannata. Lõpuks oli peaaegu kogu kelder täis.
                                Siis täitsa korralik. Mulle meenub maakohast üks tsikk, kes ütles, tema ei vii kunagi taarat ära, sest ei taha näha kuidas inimesed teda" vaatavad" Hakkasin enda sees natukene kõvasti naerma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X